Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Naiskodukaitse Saaremaa ringkond

« Back to Projects Dashboard

Project Tags

view all 152

Profiles

  • Maria Põlluäär (1910 - 1988)
    NKK Saaremaa ringkonna Laimjala jsk. liige 1928-06.1940 Sünd - Saaga EAA.1943.1.35:8?483,1363,2463,733,0 Sünnikoht: Otsa talu, Ridala küla, Laimjala vald [ ] Ristivanemad: [ Aleksei Reinart ] ja ...
  • Leena / Elena Ling (1900 - 1984)
    NKK Saaremaa ringkonna Muhu jsk. liige 08.01.1928-06.1940 Sünniakt Saaga EAA.1953.1.459:24?160,873,3380,818,0
  • Serafima Tuuling (1898 - 1980)
    sünd 15 VII 1898 vana kalendri järgi Serafima Tuuling ‎(sünd. Hermann)‎, sünd. 1898 - surnud 23.märts 1980 Torgus. Isa koolijuhataja Joann Hermann. Sai hariduse Riias ja Moskvas. Olnud õpetajaks Mosk...
  • Helmi Noor (1912 - d.)
    NKK Saaremaa ringkonna Uuemõisa jsk. liige 19.02.1930-06.1940 Sünniakt vkj.10.06.1912 Saaga EAA.1293.1.297:26?90,1836,3186,370,0 Pers.r. 1877-1928, 1932 Pöide "Talu" Saaga EAA.1293.1.303:23?120,2...
  • Olga Saarkoppel (1915 - 1937)
    NKK Saaremaa ringkonna Muhu jsk.liige 28.07.1936-1937 (surmani) Sünniakt Saaga EAA.1953.1.467:128?310,2228,3155,635,0

Siia projekti on oodatud kogu info Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna ja selle liikmete kohta perioodil 1925-1944.

Kasutatud allikad: 1. Liikmelisuse määramiseks: Saaremaa Maleva Teataja (1929-1940) https://www.digar.ee/arhiiv/et/raamatud?id=4712

Projekti lisatud isikud jaoskondade kaupa:

* Ringkonna juhatus

  1. Marie (Maria) Svensson (Bondartschuk) ringkonna esinaine 1927 - 15.07.1933
  2. Ida Julie Mathilde Goldberg ringkonna esinaise kt. - 15.07.1933 - 04.09.1933
  3. Liidia Kalm esinaise kt. 04.09.1933- 31.03.1934 ja ringkonna esinaine 01.04.1934-1940
  4. Amalie Vilhelmine Trei ringkonna toitlustusjuht al.01.04.1937
  5. Olga Johanna Perens ringkonna juhatuse liige al.1938.a.
  6. Julie Kallas, kaksik ringkonna arst alates 01.12.1936
  7. Linda* Alide Juhkam ringkonna liige ja nõuandev arst kuni 1936
  8. Alvi → Alide Alvine Reigo ← Trei ringkonna saanitaarala juht al.04.12.1936
  9. Ida Rei ringkonna juhatuse liige al.20.10.1928
  10. Ella Rosine Rannik ← Tilling
  11. Elfrieda Ever {Heidemaa}

* Laimjala jaoskond

  1. Salme Pajur jaoskonna esinaise kt.01.12.1929-30.03.1930 ja esinaine 30.03.1930-04.03.1933
  2. Anastasia Ool jaoskonna esinaine 15.04.1934-06.1940
  3. Efrosinia Room
  4. Julia Tarvis
  5. Alla Vesik
  6. Glafiira Kollo
  7. Lidia Jõgi
  8. Eha (Aleksandra) Kaarend
  9. Maali Estorn
  10. Helmi Vilhelmiine Estorn
  11. Akilina Mägi
  12. Olga Riim
  13. Akilina Nõu
  14. Akilina Tõll
  15. Saima Põldmaa
  16. Glafiira Reinart
  17. Olga Ojamäe
  18. Amalia Ling
  19. Ksenja Rassel
  20. Olga Aavik
  21. Linda Tiitma
  22. Pauline Neggo
  23. Aino Armilde Nõu
  24. Alma Nau
  25. Alla Anupõld
  26. Elisaveta/Elisabeth Meier
  27. Ekaterina / Irina Mägi
  28. Ljubov Kärm
  29. Julia Väärtnõu
  30. Ljubov Tiits
  31. Elli Kuusk
  32. Ljubov Kirst
  33. Olga Küng
  34. Meeta Põldes
  35. Alice Saar, kaksik
  36. Anastassia Noot
  37. Anastassia Õispuu
  38. Jelisaveta Jemiljana Steinberg
  39. Irina / Riina Kollo
  40. Julia Ennemuist
  41. Klaudja Klavdia Ennemuist
  42. Maria Põlluäär
  43. Nadeshda Lodi
  44. Maria Oopkaup
  45. Elisabeth Talu
  46. Salomonia Riivel
  47. Marta Ait

* Maasi jaoskond

  1. Niina Väin jaoskonna esinaine 15.04.1934-04.06.1936
  2. Marta Randküla jaoskonna esinaine 10.06.1936 - 05.10.1938
  3. Akilina Tammilo ← Pernow jaoskonna esinaine 25.11.1939 - 06.1940
  4. Alma Nau
  5. Melania Pajunurm ← Vaust
  6. Nadežda Nõu
  7. Militsa Koel
  8. Drosida (Roosi) Aljas
  9. Evgenia Agapuu
  10. Paula Velviste

* Muhu jaoskond

  1. Maria Alasi jaoskonna esinaine 08.01.1928-23.10.1928
  2. Erika Saarik jaoskonna esinaine 23.10.1928-16.10.1929
  3. Anastasia Mundi jaoskonna esinaine 16.10.1929 - 19.05.1934 ja 14.04.1940 - 06.1940
  4. Selma Elfriede Golubjatnikov jaoskonna esinaine 19.05.1934 - 14.04.1940
  5. Tatjana Riismann
  6. Martha Toomson
  7. Margarita / Maara Vaga {Maripuu}
  8. Maria Auväärt
  9. Maria Puu
  10. Margarita Pärtel
  11. Liina Peeker
  12. Liina Valdov
  13. Liina Lind
  14. Ksenia Lobjakas
  15. Raissa Ots
  16. Kadri Pauts
  17. Olga Saarkoppel
  18. Olga Kumpas
  19. Raissa Palu
  20. Ruudu / Raissa Vont
  21. Raissa Rehepapp
  22. Raissa Tüür
  23. Raissa Johanson
  24. Malle-Liis Kaljula (Raatma)
  25. Riste Nõu
  26. Julia Mägi
  27. Juula Saarväli
  28. Iida Mütt
  29. Leena / Elena Ling
  30. Elena Veski
  31. Erna / Ermonia Vaga
  32. Erna* Emilie Perli (Tozius)
  33. Linda Kornelia Falkner-Valkna
  34. Emilia Vaher
  35. Rosiina Urm
  36. Sinaida Sugul
  37. Sinaida Tõeleid
  38. Emilia / Helmi Vaga
  39. Alide Salme Kolk
  40. Juula Vaga
  41. Nelli Marie Vana
  42. Saale Vahi
  43. Eulalia Pallasma
  44. Salme Ausmeel
  45. Rosalinda Villik
  46. Julia Grünberg-Maajärv
  47. Silwia Alwine Leontine Groth
  48. Salme Pajur
  49. Elfriede Falkner-Valkna
  50. Benita Emilie Saidlo
  51. Alla Alviine Maltis
  52. Akilina Üksik
  53. Akilina Väljaots
  54. Akilina Müüripeal
  55. Akilina Vaher
  56. Akilina Saksakulm
  57. Alevtina / Aleftiina Naeris / Nairis
  58. Akilina Ling
  59. Niina Väin
  60. Aliide Kask
  61. Helmi ← Emilia Lepmets
  62. Julia Juht
  63. Salme/Salomonia Seene
  64. Salomonia Targem
  65. Kristina Vaga
  66. Lidia Soopard

* Uuemõisa jaoskond

  1. Amalie Elisabeth (Maali) Kabur jaoskonna esinaine 04.08.1929 - 06.04.1930 ja 24.04.1934 - 10.02.1936
  2. Julie-Marie (Juuli) Veersalu jaoskonna esinaine 06.03.1930 - 01.04.1933
  3. Salme Aer jaoskonna esinaine 25.05.1938 - 06.1940
  4. Helmi Noor
  5. Akilina Vikat
  6. Helmi Peegel
  7. Private
  8. Helmi Marie Varvas
  9. Akilina Aimik
  10. Akilina Kommel
  11. Akilina Kelder
  12. Alla Kiutrand
  13. Anastasia Tiis
  14. Elfriede Victoria Hennupere
  15. Raissa Raja Väljaots
  16. Ella Julie Kivi
  17. Maie Kabur (Pitk)
  18. Helmi Õun
  19. Hermine Erma Trull
  20. Miilu Werlin
  21. Juuli Laak
  22. Juliania Õun
  23. Ksenja Jansar
  24. Olga Lember
  25. Linda Aaslaid
  26. Maria Lonks
  27. Salme Salomonia Aak
  28. Nadezda Nõgu
  29. Minni Laussen
  30. Juuli Laak
  31. Melania Saar
  32. Nadežda Urban
  33. Nadežda Nadja Loo
  34. Olga Turu
  35. Olga Nõu
  36. Olga Muul
  37. Salomonia Salme Nõu
  38. Soja Kalling
  39. Maria Rei
  40. Aleftiina Peegel
  41. Helmi Peet
  42. Paula Kiri
  43. Olga Rahnel
  44. Salomonia Õun
  45. Vilhelmiine Ella
  46. Aliine Tart
  47. Anette Tart
  48. Salme / Salomonia Udumets
  49. Alma Talu
  50. Linda Roosileht
  51. Jelena (Helene) Linna
  52. Elisaveta Vahe
  53. Olga Turu
  54. Marta Kivi

* Torgu jaoskond

  1. Serafima Tuuling
  2. Julia Juht

* Mustjala jaoskond

  1. Liina Valdov

* Kuressaare jaoskond

  1. Margareta Stolberg
  2. Miliza Lemet
  3. Marie Krausmann
  4. Wilhelmine Marie Schlup
  5. Leida Filide Mikk
  6. Veera Paivel

* Kaarma (Loona) jaoskond

  1. Ida Rei

* Leisi

  1. Akilina Tammilo ← Pernow
  2. Elfrieda Ever {Heidemaa}