Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Rabivere Polli- Jaani järglased (Mesila suguselts)

Rabivere Polli- Jaani järglased (Mesila suguselts)

« Back to Projects Dashboard

Project Tags

view all

Profiles

Siia projekti on oodatud kõik Polli- Jaani järglased.

Polli- Jaan: [Polli] Jaan

Heameel on teada anda, et 04.07.2020 toimub Oela külaplatsil suguvõsa kuues kokkutulek. Lähem info on saadaval esialgu fb grupis https://www.facebook.com/groups/mesila.suguselts/

4.07.2015 toimub järjekordne Mesila suguvõsa kokkutulek. Kõik kes teavad ennast olevat siia projekti lisatud isikute järglased, on oodatud ka kokkutulekule. Lähem info: http://www.mesila.ee/ ja https://www.facebook.com/groups/mesila.suguselts/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nüüdseks on seekordne kokkutulek toimunud. Järgmine kord saame kokku loodetavasti aastal 2020. Suguvõsa toimetamistel saab endiselt silma peal hoida http://www.mesila.ee/ ja https://www.facebook.com/groups/mesila.suguselts/.

Siia projekti on oodatud kõik Polli- Jaani järglased.

Polli- Jaan: [Polli] Jaan

Mesila kokkutulek lükkub aastasse 2021.

Seoses ülemaailmse COVID-19 viiruse levikuga oleme otsustanud Mesila suguvõsa kokkutuleku lükata edasi aastasse 2021. Tänasel päeval on küll keeruline ennustada, milline saab olema olukord juuli alguses, kuid meie kõigi ohutuse tagamiseks on see loodetavasti parim lahendus.
Kui oled kokkutuleku osalustasu juba tasunud on Sul kaks valikut:
Võid kokkutuleku osalustasu ja särkide raha jätta järgmiseks aastaks ettemaksuks.
Kui soovid oma makstud osalustasu tagasi saada, anna sellest teada aadressil katrin@reinvere.ee ning kanname Sinu poolt makstud summa tagasi.

Mesila 2020 kokkutulek

21.01.2020

Järgmine Mesila suguseltsi kokkutulek toimub 4. juulil 2020 Oelas.
Esimesed saabujad on oodatud kl 11.00. Kokkutuleku pidulik avamine toimub kl 13.00

Palume end koos perega osavõtuks aegsasti registreerida. Seda saab mugavalt teha siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0XBSdwJio_bZqaNC12ChRyyV... . Kokkutulekule registreerumine loetakse lõplikuks peale osavõtutasu laekumist MTÜ Mesila Pereselts kontole. Paljud kokkutulekuga seotud kulutused tahavad tasumist juba enne kokkutulekut, seega palume osavõtutasud kindlasti üle kanda hiljemalt 30. juuniks.

Lastele on kokkutulekul osalemine sel korral tasuta. Samuti kehtivad soodustused varajastele registreerijatele. Täpsemat infot osavõtutasude ja kokkutulekul toimuva kohta saab siit: http://www.mesila.ee . Kokkutuleku lähenedes täieneb kindlasti ka info kodulehel, seega tasub siia aegajalt jälle pilk heita.

Soovijatel on võimalus jääda ka ööbima külaplatsi läheduses asuvasse Mihkli-Salu Puhkekeskusesse. Vajalikud kokkulepped puhkekeskuse omanikega tuleb igal ühel endal sõlmida.

Kindlasti andke kokkutulekust teada ka kõigile oma lähematele ja kaugematele sugulastele, eriti neile, kellel puudub võimalus saada infot interneti teel!

Kohtumiseni 4. juulil Oelas!