Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Türi Kohtu tänava kalmistu e. Türi vana kalmistu e. Türi väike kalmistu

« Back to Projects Dashboard

view all

Profiles

 • Mats Tõnisson (1853 - 1915)
  Mats Tõnisson (23. märts 1853 Aidu vald – 23. september 1915 Petrograd) oli eesti kirjamees. Andis välja populaarset kalendrit, mida baltisaksa ajakirjanduse poliitiliste süüdistuste pärast mitu korda ...
 • Maria Vahtramäe (1880 - 1900)
  Sünd: Sünnimeetrika; EAA.1237.1.400; 1872-1883 Abielu: Abielumeetrika; EAA.1237.1.502; 1892-1928
 • Hans Vahtramäe (1861 - 1936)
  Abielu: Abielumeetrika; EAA.1237.1.502; 1892-1928
 • Johannes Adamson (1883 - 1944)
  Saaga ERA.2966.7.1040:16 sünd - Saaga EAA.1263.1.385:281?1304,1482,801,222,0

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Türi kohtu tänava kalmistu e. Türi vana kalmistu e. Türi väike kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Türi Kesklinna kalmistu ja Türi Kohtu tn. kalmistu e. Türi vana kalmistu projektidega oli segadus ja arusaamatus kes millist kalmistut n.ö. vanaks kalmistuks pidas ja seetõttu sai Türi vana kalmistu projekt ümber nimetatud Türi Kesklinna kalmistu projektiks. Väidetavalt oli Türi vana kalmistu projekti lisatud fotod üles võetud enamuses just Türi kesklinna kalmistul. Mistõttu oli lihtsam ümber muuta projekti nimi, mitte selle sisu.

Seega on mul palve kõigile selle projekti koostööpartneritele ja jälgijatele, kes on lisanud fotod ekslikult vale projekti alla palume need õige projekti juurde ümber tõsta. Vaja oleks üle kontrollida 212 foto ja 16 isiku kuulumine õigesse projekti. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sticker_new_right.gif Türi kohtu tänava kalmistu e. Türi vana kalmistu e. Türi väike kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.