Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.
view all

Profiles

 • Julia Viikna (1898 - 1975)
  Saaga EAA.1928.1.43:21?398,838,2368,573,0 sünd Karula EAÕK* abielu Karula EAÜK 26.juuni 1921 - Jaan Velka Saaga EAA.1928.1.50:10?305,785,1758,319,0 *nimemuutus Hummulis 1937 Velka => Viikna*
 • Jaan Eduard Viikna (1890 - 1977)
  Sünd - I Abielu - II Abielu - Perekonnanime muutus -
 • Joosep Tamm (1888 - 1975)
  Memento nimekirjad (okupatsioon.ee): TAMM, Joosep , Jakob, s. 08.09.1888 Võrumaa Varstu v. Väike-Kapsta t., 10 kl., talunik, arr. 14.06.41 Valga, Oru 9, erin. 17.05.42 §58-10, 5a.; Sverdlovski obl. S...
 • Nelli-Vilhelmine Tamm (1901 - 1991)
  Haud:
 • Ahto-Aare Tamm (1935 - 1978)
  Haud:

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Toogipalu kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

20. sajandi 30. aastate teise poole piirkonnale iseloomulik kalmistu näide. Kalmistu rajati 1932. a. ca 6 ha suurusele heinamaale Valga–Võru maantee äärde, otse vastu Läti riigipiiri. Lõunapoole jääb Läti territooriumil asuv vana Toogipalu kalmistu.

Kalmistu on ümbritsetud kraavi ja muldvalliga. Keskne kaseallee viib kabelini ja jätkub kabeli taga, kabeli esist läbib põiki kulgev allee. Vanim on keskalleest vasakule jääv osa, vanuselt järgmine alleest paremale jääv osa, kabelitagune ala on uuem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Toogipalu kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.