Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Verzets-ster Oost-Azië ‧ 1942-1945

« Back to Projects Dashboard

Project Tags

view all

Profiles

  • Gerrit Bras (1913 - 2008)
  • drs. Carel Johan Nadort (1906 - 1997)
    Verzetsster : Heeft zich in april 1942 vrijwillig gemeld, als zijnde verantwoordelijk voor een inbraak in het magazijn van het krijgsgevangenkamp te Pontianak, terwijl hij in werkelijkheid volkomen ons...
  • Johanna Maria Margaretha van Zanten (1912 - 1999)
    Verzetsster : Reeds in het begin van de Japanse bezetting op Java toonde mevrouw Nuland, in samenwerking met mevrouw Roovers-Strous, zich zeer actief voor de krijgsgevangen militairen.
  • Gérard Léon Hubert Marie van Noorden (1915 - 1975)
    Verzetsster : Heeft in april 1942 medische zorg gegeven aan een Australisch-Engelse guerrilla-groep, welke in een toestand van grote uitputting verkeerde en vele zware zieken telde.
  • Dr Oluf Friehling Munck (1886 - 1943)
    Munck Fra Wikipedia, den frie encyklopædi Oluf Munck (14. oktober 1886 i København – 23. juli 1943 i Antjol, Indonesien) var dansk læge og modstandsmand under 2. verdenskrig.

Verzets-ster Oost-Azië ‧ 1942-1945








bronnen ‧ documentatie ‧ informatie

Dragers van de Verzetster

totaal 471x uitgereikt. Deze lijst is dus (nog) niet compleet! Vriendelijke verzoek bij invoering van een profiel in Geni, hier slechts naam en jaartallen te laten staan en de overige gegevens op de profielpagina te vermelden. Deze lijst fungeert dan vooral als index op de stamboom.

—A—

—B—

—C—

  • Victor Eduard van der CAPELLEN ‧ 1921-1987 ‧
  • Tjaarda de COCK BUNING ‧ Moeara Anam 5nov 1910-1993 sep20 Utrecht ‧
  • Michiel Meyer COHEN ‧ 1877-1968 ‧
  • Pieter COLIJN ‧ 1903-1943 ‧
  • Pieter Antoine COORS ‧ Soerabaja 30mrt 1909-2000 jan10 dnHg ‧
  • dr.ir. Charles COSTER ‧ 7jun 1895-1943 jul23 ‧
  • Johannes Dirk Gerardus CRAMA ‧ Salatiga 25feb 1917-2002 aug10 Leidschendam-Voorburg ‧
  • Arnaud CRAMWINCKEL ‧ 1915-1980 ‧
  • Andrew Toon CRIGHTON ‧ Rdam 8apr 1909-x ‧
  • Michael Joseph CROES ‧ 1908-1943 ‧

—D—

  • Siala Abdullatif DAENG ‧ Makassar 4dec 1902-x ‧
  • Frederik Saap van DAVELAAR ‧ Batavia 20aug 1921-x NewYork ‧
  • August Gerard DEIBEL ‧ 1915-1951 ‧
  • Rex Bonno van DIJKEN ‧ 1899-1945 ‧
  • Willem Pieter Adriaan DITMAR ‧ 1908-1984 ‧
  • Harry DOORNIK ‧ Poerwokerto 2okt 1920-2003 nov20 Rijswijk ‧
  • Barend DOTSCH ‧ Adam 3sep 1914-1998 okt13 Westvoorne ‧
  • Adolf DOUP ‧ Bangil 19dec 1890-1955 mei1 Bandung ‧
  • Hans DRIELSMA ‧ 1904-1943 ‧
  • Karel DROST ‧ Haarlem 15dec 1892-1958 mei28 Adam ‧
  • Elisabeth Jacoba van DRUTEN ‧ dnHg 12aug 1910-1991 aug30 Ede ‧ Verpleegster Leger des Heils
  • ir. Jan Aart van DUIJVENDIJK ‧ Papendrecht 12sep 1910-1987 jul18 Arnhem ‧
  • Bartholomeus DUNKI JACOBS ‧ Soerabaja 21jul 1920-2006 sep16 E’hoven ‧

—E—

  • Franciscus Gijsbertus EEFTENS ‧ Leiden 15okt 1905-1978 jun24 Voorburg ‧
  • Jacobus Hendrikus Wilhelmus EHLHART ‧ Deventer 12apr 1903-1998 apr30 Venlo ‧
  • dra. Johanna Jacoba EINTHOVEN ‧ Leiden 22aug 1897-1981 jul24 Adam ‧ Arts
  • Bernard Willem ELENBAAS ‧ Batavia 20aug 1913-1989 mei19 Roosendaal ‧
  • dr. Bernard Jacob EMANUELS ‧ Paramaribo 3mei 1898-1978 dec14 Adam ‧
  • Hugo Heinrich Ludwig ENGLER ‧ 1901-1944 ‧
  • Enno ERKELENS ‧ 1908-2002 ‧
  • Johan ERKELENS ‧ Gorontalo 22mei 1900-1963 aug13 dnHg ‧

—F—

  • Andreas FAHIK ‧ x ‧ Sergeant 1e klas KNIL
  • Jozef Mathijs Ferdinand FERDINANDUS ‧ 1903-1943 ‧
  • Zeth Matthijs A. de FRETES ‧ 17okt 1888-1943 jul1 Ambon ‧
  • Jan Joseph FRIESER ‧ Amboina 17jul 1895-1982 mrt16 dnHg ‧
  • Jan Willem Abraham Micola von FURSTENRECHT ‧ 1906-1975 ‧

—G—

  • Theo GABRIEL ‧ 16nov 1907-x ‧
  • Lodewijk Wilhelmus GASPER ‧ x ‧
  • Daantje Arnole GASPERSZ ‧ 14mei 1906-1945 jun17 ‧
  • J.H. GEIGENKIRCHEN ‧ Aken 15jun 1915-1992 jan24 Maassluis ‧
  • Lodewijk G. GELPKE ‧ 26okt 1915-1981 nov19 dnHg. ‧
  • Johannes GERHARZ ‧ Batavia 10nov 1905-1945jan3 Raha-eil.Moena ‧
  • Rene Henri Johan GERRITS ‧ 1907-1969 ‧
  • Pieter GERSTEN ‧ Beverwijk 2aug 1899-1967 jul22 Arnhem ‧
  • Carrel Oscar GIESEL ‧ x ‧
  • Eelo GITZ ‧ Paramaribo 7mrt 1922-2012 apr11 Harderwijk ‧
  • Go In Tjhang ‧ Malang 30jul 1908-2006 jun9 Rdam ‧
  • Marcus GO ‧ x ‧ Landmacht in Kaimana
  • Bernardus GOBAI ‧ x ‧ Landmacht in Hollandia
  • Karel GOBAI ‧ x ‧ Christian and missionary alliance in Enarotali
  • Petrus GOBAI ‧ Obajepa 29okt 1926-x Merauke ‧
  • J. GOO ‧ x ‧ Goeroe R.K. Missie in Nieuw-Guinea
  • Pierre Nicolas Hubert Marie GOOSSENS ‧ 1887-1942 ‧
  • Anton Gerard GOUT ‧ 1908-1994 ‧
  • Hendrik Jan de GRAAF ‧ 1910-1996 ‧
  • ir. Wilhelmus George GRIBNAU ‧ Arnhem 10nov 1909-1959 okt11 Maastricht ‧
  • Hendrik GROOTHUIZEN ‧ Soerabaja 6aug 1898-1955 jan19 dnHg ‧
  • F. de GRUIJTER ‧ Tandjong Poera 26aug 1921-x ‧
  • Jan Adolph GULDEN ‧ Djokjakarta 26mei 1915-1961 aug7 dnHg ‧

—H—

—I—

  • mw. S.M.J. Idenburg-van de POL ‧ Dullstroom-Transvaal 29jul 1897-1981 feb3 dnHg ‧
  • I. IRONGGONAO ‧ x ‧ Goeroe R.K. Missie in Enarotali

—J—

  • Petrus Marinus Johannes JACOBS ‧ Loon op Zand 3sep 1913-1994 jun22 Tllburg ‧
  • ir. Albert Jacob de JAGER ‧ Bandung 9nov 1907-x ‧
  • Catherine JANSEN ‧ Poeloe Pinang 20apr 1906-1942 mrt11 Soebang (geëxecuteerd) ‧
  • Barnabas JAPEN ‧ x ‧ Kamponghoofd Penasifoe-Biak
  • E. JEIMO ‧ x ‧ Soldaat Landmacht in Hollandia
  • Matheus JEIMO ‧ x ‧
  • Kumopa JOGLI ‧ x ‧ Politieagent 4e Klasse te Enarotali
  • Hermanus JONGBLOED ‧ 1905-1942 ‧
  • Nicolaas Jan JONGEWAARD ‧ Zaandam 22nov 1908-1985 feb26 den Helder ‧
  • ir. Jan JONGSMA ‧ x ‧ Vaandrig Militaire Luchtvaart KNIL ‧
  • Anna Hendrika JOBSTRA ‧ Medan 6mrt 1897-1988 dec8 Oosterbeek ‧ Onderwijzeres

—K—

—L—

  • La DJAMOE ‧ x ‧
  • Pangeran LAGAN ‧ x ‧
  • Bernard LAMMERTS van BUEREN ‧ 1905-1996 ‧
  • Gerardus de LANG ‧ 1888-1960 ‧
  • Joseph Carel Christiaan LANGE ‧ 11jul 1903-1943 ,eo23 ‧
  • Josephus LATUMAHINA ‧ x ‧ Commies te Sorong
  • Augustinus LEATEMIA ‧ 1891-1945 ‧
  • Alfons Willem LEDOUX ‧ 1905-1943 ‧
  • Jacobus Johannes Petrus LEEDEKERKEN ‧ 24okt 1913-2004 dec23 ‧
  • William de LEEUW ‧ 1911-1943 ‧
  • ir. Jan van LEEUWEN ‧ 1902-1988 ‧
  • Mozes LEKATOMPESSIJ ‧ x ‧
  • Pieter Ernst LENTZE ‧ 1906-1962 ‧
  • Thomas Eduard LIE in TJOENG ‧ x ‧
  • Evert Willem LINDEIJER ‧ 1908-1981 ‧
  • Jan Anton van LINGEN ‧ 1910-1999 ‧
  • Otto van LINGEN ‧ 1890-1975 ‧
  • Theodorus Hubertus de LOO ‧ 9sep 1913-1998 mei10 ‧
  • J.C. LOPEZ ‧ x ‧ Exército Português (Portuguese Leger)
  • Frederik Karel LOTGERING ‧ 1911-1986 ‧
  • Martha Octovine LOUHENAPESSIJ ‧ x ‧
  • dr. Willem Frans LUBLINK WEDDIK ‧ 19mei 1904-1944 nov14 ‧

—M—

  • Cornelis MADAI ‧ Oerman 2jun 1927-x ‧ Soldaat Kon.Landmacht in Kaimana
  • Philippus MADAI ‧ x ‧ Enarotali
  • Rudi Armand MAHIEU ‧ Meester Cornelis 13feb 1926-2004 mrt15 Rijswijk ‧ bewijs??
  • Catrinus MAK ‧ 1899-1983 ‧
  • Philippus MAMBOR ‧ x ‧ Kamponghoofd Rasjei-Wandammen
  • Willem Godfried Eugene de MAN ‧ 1904-1994 ‧
  • MANENKEY ‧ x-1943 sep Indaroeng (geëxecuteerd) ‧ Sergeant 2e klasse KNIL
  • Akwila MANUSAWAY ‧ x ‧ Kamponghoofd Windesi-Wandammen
  • Cornelis MANWARI ‧ ‧ Sombokoro-Wandammen
  • Karel MARIEN ‧ 1900-1947 ‧
  • Jan MATATULA ‧ Ambon 29jul 1908-1943 nov9 Antjol ‧ Korporaal KNIL
  • Willem Adam MEELHUIJSEN ‧ 1901-1942 ‧
  • Godertine Adolphine Meelhuijsen-PLATT ‧ 1913-1993 ‧
  • Antonius Gerardus MEESTERS ‧ 1906-1956 ‧
  • Hendrik Dirk Johan MEIJER ‧ 1907-1988 ‧
  • Wilhelmina MENDES da COSTA ‧ 1893-1981 ‧
  • Felix A. MENDOZA ‧ Neira 16mrt 190-1943 jan15 Ambon (geëxecuteerd) ‧
  • L.E. Mephan-CUMMINS ‧ 2dec 1899-1991 mrt20 Santa Rosa-Californie ‧
  • Hermann van der MEULEN ‧ 1915-1942 ‧
  • Jan Willem Abraham MICOLA von FURSTENRECHT ‧ 1906-1975 ‧
  • Raden MOESA ‧ x-1945 aug ‧ Javaans fusilier Infanterie KNIL
  • Animala MOESA ‧ x ‧ Soldaat KNIL te Kaimana-Nw Guinea
  • dr.Raden Sastranagara MOESA ‧ x ‧ Soldaat KNIL
  • dr. MOHAMMED Hassan ‧ ‧ Student medicijnen
  • Joan Jacques Herman Max van MOL ‧ Mojokerto 2nov 1908-x ‧
  • Willem MOOIJ ‧ 1901-2005 ‧
  • Meijer MORPURGO ‧ 1909-1983 ‧
  • Bernardoes MOTE ‧ x ‧ Soldaat in Merauke
  • Bintang MOTE ‧ x ‧ Politieagent te Enarotali
  • Dominggoes MOTE ‧ x ‧ Landmacht Hollandia
  • Ernst MOTE ‧ x ‧ Enarotali
  • Isac MOTE ‧ x ‧ Landmacht in Merauke
  • Joachim MOTE ‧ x ‧ Korporaal in Merauke
  • Senen MOTE ‧ x ‧ Politieagent Enarotali
  • Frans Willem MREIJEN ‧ 1916-2000 ‧
  • Victor Hendrik MULLER ‧ Makassar 18mei 1916-1990 nov22 Nijmegen ‧ Korporaal KNIL
  • Oluf Friehling MUNCK ‧ 1886-1943 ‧
  • Ferdinand Otto Boudewijn MUSCH ‧ 1905-1971 ‧

—N—

  • Carel Johan NADORT ‧ 1906-1997 ‧
  • Matthijs NANLOHY ‧ Tjimahi 3feb 1906-1993 mrt11 dnHg ‧ Majoor Infanterie KNIL
  • Abraham Johannes Nanne NAUTA ‧ Spaarndam 10feb 1909-1978 feb26 Arnhem ‧ Directeur M.T.S. Soerabaja
  • Evert Reinier Peter NEEB ‧ Bangkinang 30sep 1900-1943 sep23 Antjol ‧ Employée Alg. Landbouwsyndicaat Batavia
  • Johannis NGDOEN ‧ x-1943 aug17 Antjol ‧ Sergeant 1e klasse Infanterie KNIL
  • Emma van NIEUWENBURG ‧ Moeara Enim 13nov 191-1943 sep23 Antjol ‧ Employée Alg. Landbouwsyndicaat Batavia
  • Cornelia Christina Nissen-FRANKEN ‧ 1893-1987 ‧
  • O. NOH BOLA ‧ x-1944 Lembang ‧ Korporaal-schoenmaker KNIL
  • Gerard Leon Hubert Marie van NOORDEN ‧ 1915-1975 ‧
  • Johanna Maria Margaretha van Nuland-van ZANTEN ‧ 1912-1999 ‧

—O—

  • Johann Franz van OORSCHOT ‧ 1901-1966 ‧

—P—

  • Wesley Elwin PALSTRA ‧ 1909-1942 ‧
  • Petrus Wilhelmus Antonius van der PAS ‧ 1911-1942 ‧
  • Jan PAUW ‧ 1891-1945 ‧
  • Karel Reinier PERRETSZ ‧ 1911-1945 ‧
  • Andries Pieter PETRIE ‧ 1913-1943 ‧
  • Pleun van der PLANK ‧ 1903-1979 ‧
  • Elisa PLOOS van AMSTEL ‧ 1896-1943 ‧
  • Raden Adipati Ario POEDJO ‧ 1890-1942 ‧
  • Hendrik PRINSEN ‧ 1905-1943 ‧

—R—

  • RACHMAT ‧ x-1943 ‧
  • Johan Frederik Godard van REEDE ‧ 1914-1942 ‧
  • Anthonie Willem REEDIJK 1906-1943 ‧
  • Eduard Herman van REES ‧ 1918-1996 ‧
  • Cornelia Johanna Maria REICHERT ‧ 1902-1943 ‧
  • Eduard Bernardus RHEBOK ‧ 1896-1943 ‧
  • Hartog RICHTER ‧ 1896-1945 ‧
  • Gerrit RIJKE ‧ 1906-1995 ‧
  • RIRIHATUELA ‧ x-1944 ‧
  • Johan Hendrik Wilhelm de ROCHEMONT ‧ 1903-1942 ‧
  • Arthur RUNTUWENE ‧ x-1944 ‧
  • Petrus Gerardus Henricus Marie RUTGES ‧ 1907-1943 ‧

—S—

  • Leo Henk SCHMID ‧ 1917-1943 ‧
  • Gerhard Jan SCHOLTEN ‧ 1903-1943 ‧
  • Anton Bernard SCHUMACHER ‧ 1903-1960 ‧
  • Karel Hendrik SCHÜSSLER ‧ 1916-1944 ‧
  • Elisama SIAHAYA ‧ 1904-1945 ‧
  • Maria Suzanna Willinge-SLIGCHER ‧ 1902-1989 ‧
  • Jakob Johannes SLIS ‧ 1907-1944 ‧
  • Martinus van der SLUIS ‧ 1885-1943 ‧
  • Jacobus SONNEVELDT ‧ 1905-1945 ‧
  • Dirk Jan SONNEVILLE ‧ 1906-1944 ‧
  • Abraham SOPAHELUWAKAN ‧ 1907-1945 ‧
  • Friedrich Wilhelm Peter Marie STAMMESHAUS ‧ 1910-1943 ‧
  • Alidius Tjarda van STARKENBORGH STACHOUWER ‧ 1888-1978 ‧
  • Jurrien Hendrik STENFERT ‧ 1899-1942 ‧
  • Jacques Karel Henri van STEYN van HENSBROEK ‧ 1881-1944 ‧
  • Jochum Jan STIENSTRA ‧ 1905-1943 ‧
  • Kasper STOLTZ ‧ 1911-1943 ‧

—T—

  • Tjoa TEK SWAT ‧ 1911-1944 ‧
  • Jozef August TELLINGS ‧ 1904-1943 ‧
  • Berend TIMMER ‧ 1916-1942 ‧
  • Pieter TIMMERMAN ‧ 1896-1944 ‧
  • Ferdinand TOEPOE ‧ 1912-1943 ‧
  • Emanuel TOMATALA ‧ 1902-1943 ‧
  • Jatorey TOREY ‧ x ‧
  • Meijer TRAP ‧ 1904-1960 ‧
  • Otto TREFFERS ‧ 1892-1944 ‧
  • Quirine Treffers-SCHULTZE ‧ 1912-1993 ‧
  • Erlo TROUERBACH ‧ 1899-1943 ‧
  • Petrus TUANKOTTA ‧ 1910-x ‧
  • Pieter Hendrik TUINENBURG ‧ 1915-1964 ‧
  • Adriaan Leendert TUPKER ‧ 1922-1971 ‧

—U—

  • Luchien UBELS ‧ 1919-1943 ‧
  • Jacobus Martinus UNEPUTTY ‧ 1924-1944 ‧
  • Pietro Antonio URSONE ‧ 1909-1984 ‧
  • Selfianus USMANY ‧ 1918-1989 ‧

—V—

  • Renso Alexander VEDDER ‧ 1915-x ‧
  • Hendrik Bernard VEENHUIJZEN ‧ 1920-x ‧
  • Johannes Wouter de VEER ‧ 1897-1976 ‧
  • Arie Feitse in 't VELD ‧ 1910-2003 ‧
  • Klaas ten VELDE ‧ 1901-1944 ‧
  • Lambertus Allard VELLENGA ‧ 1901-1943 ‧
  • Karel Frederik VENSELAAR ‧ 1910-1943 ‧
  • Cornelis Joost Johannes VERSTEEG ‧ 1903-1945 ‧
  • Cornelia Diderika ‘Corry’ VONK ‧ 1901-1988 ‧
  • Cornelis Bastiaan van VOOREN ‧ 1890-1944 ‧

—W—

  • Arnoldus Lambertus Jacques WERNINK ‧ 1917-1944 ‧
  • Eduard Rudolf WILDERINK ‧ 1901-1945 ‧
  • Willem Pieter WOLTERBEEK ‧ 1893-1943 ‧
  • Henri WOLFF ‧ 1903-1943 ‧
  • Cornelis WOUDENBERG ‧ 1905-1945 ‧

—Z—

  • Henri van ZANTEN ‧ 1918-1943 ‧
  • Eddie Leendert van der ZIJL ‧ 1917-1945 ‧
  • Willem Barend Albertus ZUYDLAND ‧ 1906-1943 ‧

—oo—