Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.
view all

Profiles

  • Sigrid Averso [Södermann] (1924 - 1988)
    Kirikuraamatud= Sündinute nimekirjad andmed=On põhjust arvata, et pärast isa surma abiellus Sigridi ema uuesti ja uus isa lapsendas Sigridi. Pole muidugi ka võimatu, et ühel ja samal kuupäeval sündis k...
  • August Averso ← Averson (1919 - 1983)
    Kirikuraamatud= Sündinute nimekirjad andmed=Ristitud 19.10.1919 ???
  • Maddis X (b. - 1863)
  • Johannes Fulkan (1885 - 1887)
  • Elvine Fulkan (1893 - 1894)

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Vilivalla kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

sticker_new_right.gif Projekti on lisatud ka orbprofiilid persoonidest, kelle hauatähised asuvad Vilivalla kalmistul või on ära toodud Haudi andmebaasis Vilivalla kalmistul olevaks kuid kelle seosed suure puuga on veel tuvastamata. Seega ärge ehmatage kui projektis osalevate profiilide sugulusseose päringul Teile kõigi persoonidega sugulusteid ei näidata. Kellel on aga rohkem andmeid ja teavad, et tegu on nende esivanemaga siis orbprofiilide sidumine on igati lubatud.

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ViIlivalla kalmistust

(allikas Haudi.ee)

Harju-Risti ja Vihterpalu vahelise maantee ääres asuv Vilivalla külakalmistu hõlmab ligikaudu 0,92 ha suuruse maatüki. Loode-kagu suunas pikliku kalmistu edela-, loode- ja kirdeserv on piiratud sideaineta laotud maakivipiirdega, kaguserva tähistab võsastunud lehtpõõsahekk. Hauatähiste poolest haruldasel kalmistul on 94 vabrikurauast sepistatud risti, 2 valatud rauast risti, 1 unikaalne sepistatud ratasrist, 1 kunstitaotluslikult töödeldud, nimeplaadiga puitrist, 1 graniidist hauaplaat. Lubjakivist tervikuna või osaliselt säilinud hauasambaid, valdavalt riste, on 196, neist 2 ratasristid ja 3 harvaesinevat silindriliste harudega risti. Hauapiiretest on kalmistul 6 lihtsat sepisaeda ja 1 graniitpostidel kettpiire. Kalmistu maanteepoolse, kirdeserva keskosas on puitväravaga sissepääs, mille vastas asub kabel. Kabel on krohvitud paeseinte ja viilkatusega. Ehitist ilmestavad teravkaarsed avad. Kabelisse on maetud Vihterpalu mõisahärra Gustav von Knorring (1785-1852) koos abikaasaga. Kalmistu on kaetud kõrghaljastusega ja võsastuva põõsastikuga.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Uudised

Õpetaja Annika Laatsi eestvedamisel korraldatava iga-aastase restaureerimislaagri lapsed toimetasid seekord Vilivalla kalmistul. Lähemalt loe Padise Teataja augustinumbrist:

Risti koguduse lapsed korrastasid Vilivalla kalmistut - Padise Teataja

Lapsed asuvad Vilivalla kalmistul haruldasi raudriste restaureerima - Eesti kirik

Lapsed asuvad Vilivalla kalmistul haruldasi raudriste restaureerima - Delfi

Vihterpalu II kodukandipäevad

13.07.2013-14.07.2013 toimuvad Vihterpalu II kodukandipäevad, mille raames toimub 14.07.2013 kell 15.00 kalmistupäev Vilivalla kalmistul.

Vilivalla surnuaiast ja kabelist

Info wikist

icn_favorite.gif Vilivallas süüdati 17. sajandist pärit kabel (Delfi Online 09. jaanuar 2009)

icn_favorite.gif Tuli hävitas Vilivalla küla kabeli (Eesti Päevaleht Online 02. jaanuar 2009)

icn_favorite.gif Harjumaal põles pea täielikult maha kabel. - Postimees 2.1.2009

Maetute nimekiri (alates 1951.a. lõpp - mittetäielik)

Doc_1

Doc_2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.