Start your family tree now Is your surname Renser?
There are already 13 users and 63 genealogy profiles with the Renser surname on Geni. Explore Renser genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Renser Genealogy and Renser Family History Information

‹ Back to Surnames Index

Create your Family Tree.
Discover your Family History.

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Share

view all

Profiles

About the Renser surname

Arhiividest oleme abikaasaga välja uurinud, et kõik Eestis elavad Renserid või Renzerid on omavahel sugulased. Enamus meie esivanemaid on pärit Ida-Virumaal asuvast Pada külast või selle ümbrusest. Meie hetkel kaugeim väljaotsitud esivanem on Madise Jaan. Sünniajaga ligikaudu 1730-ndad aastad.

Kahjuks ei tea ma kaugemast ajast suurt midagi, kuid on omal tekkinud versioon Renserite nime saamisest:  mulle tundub, et omal ajal enne 1730-ndaid tuli keegi meie esivanematest Rootsist, Taanist või kusagilt mujalt riigist. Rootsi keelest otsetõlkena peaks olema Renser - puhastaja. Ehk siis teooria järgi võiks olla esivanem mõni usumees. 
 Kui kellelgi on infot kust või kuidas oleme oma perekonnanime saanud oleksin tänulik info eest. Kirjutage mulle aavo011@gmail.com, 
 Aavo Renser

Kogu meie sugupuu kuni Madise Jaanini on meil internetis lehel Geni.com. Kui kellelgi Renseril ei ole veel kontot seal, siis võtke julgesti ühendust ja liidame teid meie sugupuuga.