Dotyczy rejestracji okresu próbnego w Geni.

Started by Dariusz Grzegorz Sikorski on Wednesday, September 15, 2021
Problem with this page?

Participants:

Related Projects:

This discussion has been closed by an administrator.
Showing all 20 posts
9/15/2021 at 12:26 AM

W ubiegłym tygodniu chciałem się zarejestrować na okres próbny w Geni. Musiałem wpisać numer mojej karty bankowej po czym zablokowano mi kartę a później konto. Musiałem wymienić kartę- za co muszę zapłacić. Bardzo proszę Administratora o weryfikację rejestracji bo w innym wypadku będę zmuszony zrezygnować z usług GENI.
Dariusz Grzegorz Sikorski

Private User
9/15/2021 at 1:26 AM

Ja tez jestem uzytkownikiem tyle ze w wersju po angielsku. Do nich nie mozna zadzwonic bo nie podaja numerow telefonu, ale chyba mozna zadzwonic przez MyHeritage bo to ta sama firma.

Co chodzi o pomoc to podaja tylko te instrukcje ale u mnie wyswietla sie to po angielsku. Ich "cutomer service" przez email jest bardzo kulawy.

https://help.geni.com/hc/en-us/articles/229706267-How-do-I-contact-...

Pozdrawiam.
Grace G.

Private User
9/15/2021 at 1:38 AM

Byc moze ktorys z kuratorow bedzie Ci w stanie pomoc chociaz gdy ja miewam powazne problemy to odsylaja mnie do kulawego Customer Service ktore czasem jest w stanie pomoc a czasem mnie. Dostep do Customer Service maja tylko "pro users" czyli ci co placa za profesjonalna wersje systemu.

Grace

9/15/2021 at 3:42 AM

Bardzo dziękuję za natychmiastowe porady, widać że przebywam w bardzo ekskluzywnym gronie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!!

9/15/2021 at 5:23 AM

Używałem przez parę lat płatnej wersji, ale i w tamtym czasie nie udało mi się nigdy uzyskać prawdziwej pomocy. Również już od dawna nie znajduję wartościowych informacji genealogicznych - "dopasowania" dotyczą zawsze danych skopiowanych ode mnie w początkach mojego płatnego członkostwa.
Geni ma kilka przewag nad innymi serwisami (np "ścieżka pokrewieństwa"). Szkoda że skupili sie aż tak na finansach... Pozostaję w bezpłatnym serwisie już tylko dlatego, że moi kuzyni założyli sobie tu "drzewa".
Michał

Private User
9/15/2021 at 9:30 AM

Nie napisał Pan jasno. że chodzi o Geni Pro. Ja się tam nie zarejestrowałem, choć wielokrotnie otrzymywałem oferty, bo z doświadczenia wiem, że jak jakaś instytucja obiecuje bezpłatny okres próbny, a jednocześnie żąda podania karty płatniczej, to taka oferta w rzeczywistości nie będzie bezpłatna. Gdyby chodziło rzeczywiście tylko o zapoznanie uczestników z częścią PRO, to nie wymagaliby podawania sposobu zapłaty w momencie rejestracji na okres próbny. Z tego wniosek, że Geni PRO nie jest instytucją, która w wyważony sposób pobiera opłaty, lecz instytucją, której celem jest bogacenie jej właścicieli.Ponieważ także i w PRO nie mogą zaoferować dużo więcej, to moim zdaniem rejestrują się tam albo osoby naiwne, albo tacy, którzy uważają, że mogą pozwolić sobie na taki datek.
Pozdrawiam, Marek

9/15/2021 at 11:26 AM

Nie no, chwila, nie rozumiem. Kartę i konto nie zablokowało Geni tylko Pana bank. Skąd więc pretensje do Geni?

9/15/2021 at 11:25 PM

Bank nie blokuje kart bez powodu, być może Geni próbowało obciążać bez autoryzacji

9/15/2021 at 11:41 PM

Być może. Trzeba spytać w banku

Private User
9/16/2021 at 2:08 AM

Panowie!
W przypadku banków jest tak, że jeśli podałeś wszystkie dane dotyczące karty płatniczej banku, to gdy pojawi się wezwanie do zapłaty z wszystkimi poprawnymi danymi, transakcja jest realizowana!
Wtedy, z perspektywy czasu, spłata jest prawie niemożliwa. Bank pisze list do banku, który otrzymał pieniądze i uprzejmie prosi o ich zwrot. Jeśli bank odmówi z jakiegokolwiek powodu, kapitał nie zostanie zwrócony !!
Pomocne jest zablokowanie tej karty i złożenie wniosku o nową w banku. Nic innego.
Polskie banki są jeszcze bardziej beznadziejne. Unikac Bank Millennium w Polsce. Zabrali mojemu Ojcu, konto bankowe jak zmarł, które było wówczas największe w całym regionie Gdańskim (i to według tego samego banku). Policja i sprawa sądowa.
Dlatego nie podawac danych.
A ta strona jest bardzo satysfakcjonująca dla tych, którzy ją założyli, ale nie koszty za service. Z tego powodu trudno o jakąkolwiek pomoc ze strony firmy czy właścicieli.
Pozdrawiam!

9/16/2021 at 3:54 AM

Thank you for your message.
I speak only portuguese, italian, spanish and english.
My grandmother (Menna Belther, her father Hermann Belther) arrived in Brazil in 1890;
She was 10 years old girl.
I could not find any information them.
Could you help me?
With best wilshes
Paulo Eduardo de Toledo Salgado

9/17/2021 at 6:44 AM

Już od jakiegoś czasu unikam wpisywania się na cokolwiek związanego z okresem próbnym. A to dlatego,że: 1. Zanim się wyguzdram to już kończy sie okres próbny, 2. Po zakończeniu okresu próbnego można automatycznie wpaść w pułapkę płatnego użytkowania o ile nie wymelduje się.
Poza tym wszystkie (chyba) banki ostrzegają przed podawaniem numeru karty.

9/21/2021 at 6:39 AM

Witam,mialam oplacone konto na rok ale przez poczte pomniewarz po roku przedluzaja automatycznie i nie idzie sie wycowac bo maja dostep do konta ,pozdrawiam

9/22/2021 at 4:54 AM

Pani Halino, to nie prawda że "nie idzie wycofać", po prostu jest to tylko trochę zakopane w ustawieniach banku. Każde stałe zlecenie lub podobną stałą płatność da się wycofać, trzeba jedynie pogrzebać w ustawieniach swojego konta w banku, czasem jest to dość głęboko schowane.

9/22/2021 at 6:09 AM

Dziękuję za rady dobrych i mądrych ludzi. Szczerze mówiąc- aż serce rośnie czytając państwa rady,pozdrawiam serdecznie!!!

9/23/2021 at 12:31 PM

(Tłumaczenie Google poniżej)

Private User your comments are extremely offensive and has been removed.

Private User when a user subscribes to Geni, the confirmation email includes a phone number and email address that can be used for billing / subscription questions.

Private User asking for payment information at the beginning of a trial period is not uncommon and I reject your implication that we are cheating anyone.

Dariusz Grzegorz Sikorski your card was not charged. When you give us your credit card we first do an "authorization" for $1 (but this is never charged; it's only to validate that the credit card is valid). I can only guess that your credit card company blocked this authorization. You should contact your credit card company to find out why.

Finally, yes - when you sign up for a subscription it will automatically renew unless you turn off that setting at https://www.geni.com/account_settings/premium_account


Private User Twoje komentarze są wyjątkowo obraźliwe i zostały usunięte.

Private User gdy użytkownik zasubskrybuje Geni, wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawiera numer telefonu i adres e-mail, które można wykorzystać do pytań dotyczących rozliczeń/subskrypcji.

Private User proszenie o informacje o płatności na początku okresu próbnego nie jest niczym niezwykłym i odrzucam twoją sugestię, że kogoś oszukujemy.

Dariusz Grzegorz Sikorski Twoja karta nie została obciążona. Kiedy podajesz nam swoją kartę kredytową, najpierw dokonujemy „autoryzacji” na 1 USD (ale nigdy nie jest ona obciążana; służy tylko do potwierdzenia, że ​​karta kredytowa jest ważna). Mogę się tylko domyślać, że wystawca Twojej karty kredytowej zablokował tę autoryzację. Powinieneś skontaktować się z wystawcą karty kredytowej, aby dowiedzieć się dlaczego.

Wreszcie, tak - po zarejestrowaniu się w celu uzyskania subskrypcji zostanie ona automatycznie odnowiona, chyba że wyłączysz to ustawienie na https://www.geni.com/account_settings/premium_account

9/24/2021 at 12:49 AM

Rzeczywiście, bank zablokował kartę nie podając przyczyny. Przykro mi bardzo i serdecznie przepraszam, trudno skomentować to ale banki są ponad prawem i nikt z nimi nie wygra.Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę dużo zdrówka!!!

9/24/2021 at 12:58 PM

Bardzo mi przykro słyszeć o problemach z bankiem. Dodałem do Twojego konta bezpłatną 14-dniową wersję próbną, dzięki czemu możesz zobaczyć, jakie funkcje są dostępne w ramach subskrypcji Geni Pro.

Private User
9/25/2021 at 6:32 AM

"your comments are extremely offensive and has been removed".
They are not extremely offensive - they might be to your mind and to you - not to others who were left out with their problems and with NO help from any support service!
Since this "offensivity" I at least got your attention, and some helping aid to other people in need of help! Perhaps this is the only way to get support on this website???
Since you say you have removed my comments, instead of only commenting them, this only enforce my statements for others who had read them. You should not think for a second that this problem, reaching support, is some isolated problem!
If you instead had let my comments stay on, and only commented them, it would have been taken more calmly by others reading them. That is pure psychology, my dear Whatson!!!
To avoid any likewise comments in the future, I would make the access to support more easy on this website, if I was as you. But of course all this is only a suggestion made on my part.
I will leave all other comments out - for this time - but there are plenty of them, and mentioned in the free press too, so be carful with your comments since you might get more then you can handle.

9/27/2021 at 8:38 AM

I will gladly air out with you our reaction to your racist, bigoted comments about Jewish people. We have no tolerance for bigotry here. If it continues, your account will be closed.

Showing all 20 posts

Create a free account or login to participate in this discussion