Върли Гюро - Роднини

Started by Ангел Запрянов Запрянов on Monday, January 7, 2013
Showing all 15 posts

Върли Гюро е мой пра-пра дядо .
А Аз съм Ангел Запрянов

2/18/2013 at 11:38 PM

Той е също и мой пра-прадядо.

Моя Дядо се казваше Ганчо а баща му Видол син Върли Гюро. Знам че дядо са бели 7 деца и той е най-малкия.

2/27/2013 at 9:48 AM

Дядо ми се казваше Гюро Начев Гюров, роден е в Отец Паисиево (Кочмаларе). Ще погледна кръщелното му. Баща му е Начо, мисля че е син на Върли Гюро, името Ганчо ми е много познато. Имате ли роднини в Асеновград?

Здравейте
Аз живея в Асеновград . информацията относно Гюро Начев Гюров е изцяло взаимствана от покойният ми дядо Начо Начев ще ви изпратя покани за дървото ако можете попълвайте

ако желаете може заедно да попълваме дървото нека да обединим усилия и да включим колкото се може повече хора.......
:)

3/29/2013 at 8:19 AM

И аз съм съгласна. А Начо Начев го помня, идваше в къщи при баба ми и дядо ми.

трябват ми email-ли за да ви пратя покани за да можем да обединим дървото си........

4/12/2013 at 8:53 AM

Здравейте, много съм заета този месец и не ми остава никакво време да потърся някои неща. Пазя на дядо ми акта за раждане, имам и много неща за Върли Гюро. Просто ми трябва малко време. Живея в Пловдив, ще се рдвам да се видим. Мисля, че говорих с Румен, когато Начо Начев почина. Търсеяе майка ми, но и тя почина през 2011г. Пощата ми е velkova_zdravka@abv.bg

4/12/2013 at 8:55 AM

Обърках Ви с Даниел Начев, съжалявам.

за съжаление не можем да обединяваме дърветата си в free версията на сайта затова предлагам да ви допиша в моето и да ви пратя покани...........
ще намеря в време да го направя

Поздрави!! :)

Аз също ще се радвам да се видим......

10/27/2013 at 7:41 AM

Върли Гюро ми е пра-пра дядо, моята баба Стояна му е внучка аз съм от гр. Баня

Showing all 15 posts

Create a free account or login to participate in this discussion