Pietruszewski DNA

Started by Private User on Monday, February 7, 2022
Problem with this page?

Participants:

  • Private User
    Geni member
Private User
2/7/2022 at 7:31 AM

Hi everyone!
I'm seeking for people with Pietruszewski ancestors who has a dna test. I need to compare mine with yours because I'm trying to find out from which part of Poland my Pietruszewski come...Could you send me your profiles at geni or myheritage or familytreedna so I can compare my DNA to yours? My name is Ekaterina Sineva I have uploaded my DNA test in familytreedna com and in geni.. My mother's test is also uploaded she is from Pietruszewski family too, her name is Liubov Chernobrovkina. If you can find us in your DNA matches please immediately contact me!!!!thank you for your cooperation

Cześć wszystkim!
Poszukuję osób o przodkach Pietruszewskich, które mają test DNA. Muszę porównać moje z twoimi, bo próbuję się dowiedzieć, z jakiej części Polski pochodzi mój Pietruszewski... Czy mógłbyś przesłać mi swoje profile na geni, myheritage lub familytreedna, żebym mógł porównać moje DNA z twoim? Nazywam się Ekaterina Sineva, wrzuciłam test DNA na familytreedna com iw geni.. Przesłano też test mojej matki, ona też pochodzi z rodziny Pietruszewskich, nazywa się Liubov Chernobrovkina. Jeśli możesz znaleźć nas w swoich dopasowaniach DNA, natychmiast skontaktuj się ze mną!!!!Dziękuję za współpracę

Create a free account or login to participate in this discussion