Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 751-780 of 2995 posts

Mina olen neid kutsumise teateid võtnud kui Geni poolset spämmi ja lihtsalt ignoreerinud. Oma avalehele valisin sellised kutsungid, kes on lähisugulased ning nende nimed mind seal ei häiri.

kas neid kutsumise teadaandeid ei saaks kuidagi kinni keerata, et koguaeg ei näägutaks?

Jaak Tulp see on üks n-ö ootel muudatusnõue - et esilehel saaks nn mooduleid välja lülitada ja ära peita.
Teated, Kokkulangevused, Puu täiusliikus, Statistika, Viimati Genis.

OK, arusaadav. Oleks hea jah. Sooviks, et rohkem valikuid oleks isikupõhised, mitte globaalsed, muidu on nii, et ühele mõni muudatus sobib, teisele mitte. Näiteks kasutaja võiks ise määrata, kas ta näitab oma viimast genis oleku aega või mitte jne ehk rohkem valikuid sinna andmete privaatsus sektsiooni isiku enda muutmiseks või siis jah valikud avalehe paigutuse seadistamiseks.

Kuidas toimida juhtumil kui Geni poolt pakutava mestimise ühe poole haldurit tutvustab fraas: "Isikuga .. . ........ ei õnnestunud ühtegi sugulusseost leida." , kusjuures mestimise teine pool on avalik?
Kas on õigem need kokkulangevused nö eemaldada või üritada mestida?

Varem või hiljem keegi ikka mestib.

Kokku langevus tähendab et isiku nimi, ning mõnede lähisugulaste nimed on samad, ja on ettepanek. Geni sugulussidet ei näita enne kui sugulus on kinnitatud mergimisega.

Milles asi? Miks ei saada otse haldaja profiili pealt, vaid suvalise profiili kaudu? Varem oli üks reegel - 500 haldajat peregrupis maksimum, aga vaevalt sul see täis on. Kui tahad kedagi peregruppi, mine ta profiilile ja saada sealt kutse.

Paul-Vladimir-Lill/6000000012589131851 ma ei sulle saata koostöö ega peregrupi pakkumist. Jälge ei jää.

Tavakasutajatele ka ei saa.

no misasja...see küll läheb juba üle iga piiri

eile saatsin mitu pererühma kutset, kõik näitavad peretaotlus ootel. Huvitav kus see kala tuleb?Võimalik, et kutsutav oli selle neljanda nõbu piiri sees.

Tere Jaak, sa pead ootama kuni need pererühmaliikmed aktspteerivad sinu taotlust, nii kaua kui nad pole aktspteerinud ei muutu ka midagi. Te võite neile helistada või e.maili saata, siis nad ehk aktsepteerivad.

ma tean seda, Toomas

Kuule Paul, ega siis keegi isik reaalselt pole pandud neid kutseid edasi saatma, see kõik on ikka automaatne ja programmeeritud. Vaevalt, et Geni peakorter mingi Pentagon ega kaksiktornid ei ole, et sinna sisse peab põrutama. :))

Kas keegi on varem sellist pundart näinud - Karel Eisen? Ei lase ka eemaldada nt meestevahelist abieluseost (Karl on abielus Karli, Jüri ja siis veel paari naisega :), kusjuures õige on vaid Liis ).

Tahaks Aleksander Eiseni (Aleksander Eisen) koos oma vanematega Jüri ja Mari ning laste Ilmar Eisen; Irene Arus ja Jüri Eisen Karl Eisenist lahti lõigata, aga polegi lõikamise võimalust, st pereseoste juures muid seoseid ei näitagi!

see on üks juhtum Henn "Sherlock" Sarvele.

Private User - huvitav, kas pundar on kuidagi seotud asjoluga, et Karli profiili haldajaks on proua P? :)
MP vanade ja uute seikluste huvilistele on nüüd eraldi arutelu http://www.geni.com/discussions/100751

nii...isad poegadega kokku mestitud...

Aitäh! Paul-Vladimir Lill
ja Jaak Tulp ka

August Eisen

lapsed tõstsin siia kokku osalt, üritan vanemad ka paarikaupa seada. Palun vabandust kui midagi väga ära lõhkusin. Search name abil leiab üles. Toomas, palun anna infot nüüd, kes kuhu panna. Jüri ja Mari kokku ja Karl ja Liis kokku ok? Kes on kelle lapsed? Karli ja Liisi osa lapsi jäi vist õhku

Karel Eisen vaja Liisi ja laste külge nüüd panna

Liiso Eisen kas see oli Liis, kes vaja Karliga ühendada?

OK, dr. Watson sai ka vist hakkama, aga kui on täiendusi vaja, siis paluks teada anda. :)

Tänu Laurile selgus käes.Hoiatus ka teistele: Pro võib saata kuni 20 postitust päevas (tavakasutajat ei tea) - kui üle,siis oled spämmija.Saatsin takkajärele tol korral pererühmaga liitunutele julgelt üle 20-ne koostöökutse.Kus k***t ma pidin teadma neist piirangutest - pro kontol on ainult rõõmsad rohelised eelise linnukesed.Inglise keelt ma nii palju ei valda,et suudaks kõike nüansse selgeks teha.

Tänan Jaak, sai vist enamvähem korda. Jüri ja Mari tütreks märgitud Helene Kaitsa on veel vist vales kohas, kuid ma ei tea ka kuhu ta kuulub. ei paista olevat ei Jüri ja Mari ega Karli ja Liso laps. Tuleb lihtsalt kustutada, kui allikat ei leia.

Karli ja Liso lapsed on vist jah õhku jäänud: Juhhan (1873), Lena (1874), Jaan (1876), Anna (1877), August (1879) ja Georg (1881): http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1257.1.311:467?1120,2185,818... aga nad on siin: Jaan Eisen > Lehtmaa. Tõstan ise kokku.

Leidsin kõik Karli ja Liso lapsed ülesse ja sain nad vanematega kokku siduda. Peaks olema nüüd korras, va. see Helene Kaitsa küsimus. Ehk see laheneb peagi.

Ka Helene Eisen on nüüd paigas. Oli hoopis Jüri ja Mari pojanaine (neiuna Kaitsa). :)

Väga hea siis! Loodetavasti saan edaspidi ka selliste pusadega hakkama. Mis tuli teha ja mis mul osaliselt tegemata jäi on laste ükshaaval lahti lõikamine mitmikvanematest, profiili ära märkimine ja kõigi vendade-õdede uuesti kokkutõmbamine. Siis mitmikvanemate paarid sealt lahti kus Geni võimaldab ja kogu aeg peab teada olema, kus lahtilõigatud asuvad. Siis tõmbab õigetele lastele korraga ühe õige vanema (kus pole paarilist küljes) tagasi ja siis sellele õige paarilise ka kõrvale, kus ei ole ka kedagi mittevajalikku küljes tolknemas. Nii siis saab jälle lapsed õigete vanemate hulka. Oli ikka üsna palju lõikamist, aga sai jah korda. Operatiivne info oli puudu, aga üritasin intuitsiooniga ja loogiliste paaride all olevate laste järgi aimata.

Ohh! See oli just mu küsimus, millele sa vastuse andsid. :) Tänan veelkord appi tulemast ja aega pühendamast.

Showing 751-780 of 2995 posts

Create a free account or login to participate in this discussion