Is your surname Sokk?

Research the Sokk family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Helene Sokk (Siimann)

Also Known As: "Siimann", "Lena", "Leena"
Birthdate:
Death: June 04, 1977 (74)
Immediate Family:

Daughter of Tõnis (Dionisi) Siimann and Maria Siimann
Wife of Ernst Sokk
Partner of Boris Jemeljanov
Mother of Private
Sister of Ljubov Siimann and Aleksei Siimann

Managed by: Kristjan Ruumet
Last Updated:
view all

Immediate Family

About Helene Sokk

"Tsiistre nuka värvid", lk 68

abielu loen välja, et Helene isa on Köster Tõnis Siimann . Ongi kohalik köster http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1917.1.282:123?3148,1339,605...

foto lisas Tõnu Sokk

Helene oli eluaegne kooliõpetaja. töötas juba enne abiellumist. Esimene töökoht oli Viljandi makonna Tillu-Reinu kool, veel Võru maakonna Lasva, Mõniste, Varstu, Vastse-Roosa kool. Peale seda töötas ta pikka aega kuni pensionile minekuni kooliõpetajana Valgas kahes koolis. Viimane töökoht oli tolleaegne üle raudtee asunud kool.

view all

Helene Sokk's Timeline

1902
August 12, 1902
1977
June 4, 1977
Age 74