Nikolai Põlendik

Is your surname Põlendik?

Research the Põlendik family

Share your family tree and photos with the people you know and love

  • Build your family tree online
  • Share photos and videos
  • Smart Matching™ technology
  • Free!

Nikolai Põlendik

Also Known As: "Pöllendik"
Birthdate:
Death: April 21, 1942 (40)
Sevurallag, Sverdlovsk, Siber Venemaa (surmaotsus täide viidud)
Immediate Family:

Son of Jaan Põlendik and Anna Põlendik
Husband of Private
Ex-husband of Valeria Antson
Father of Private

Managed by: Anne Kukermann
Last Updated:
view all

Immediate Family

About Nikolai Põlendik

Foto - http://www.ra.ee/fotis/index.php/et/photo/view?id=839303&_xr=5e85f4...

Raamatust Suvesõda Järvamaal 1941 / Herbert Lindmäe. Sarjast Suvesõda, VI, Tartu, 2010. IV peatükk Sõjaeelne punane terror Järvamaal. Juuniküüditamine: Käru vald: pangaametnik Nikolai Põlendik VR II/3 (sünd. 17. detsember 1901) Orava külast, erinõupidamise surmaotsus täide viidud 21. aprillil 1942 Sverdlovski obl. Sevurallagis, tema naine Magda Helene Põlendik (32-aastane), vabanes asumiselt 1956. aastal ja tütar Tiiu Põlendik (3-a.), vabanes 1954. aastal.

view all

Nikolai Põlendik's Timeline

1901
December 17, 1901
1942
April 21, 1942
Age 40
Sverdlovsk, Siber Venemaa