Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Hellamaa kalmistu (Muhu Hellamaa)

Project Tags

view all

Profiles

 • Raissa /Ruudu/ Metsaalt (1882 - 1968)
  Sünd: Saaga EAA.1292.1.300:258 Abielu: Saaga EAA.1952.1.166:45?302,2063,1546,575,0
 • Astred Koidula Ormet {Põld} (1923 - 2010)
  Tallinna Aadressbüroo aadressleht: Nimi Ormet võeti ja määrati ENSV abieluaktiga 1960 (eesnimed ei muutunud) Surm: Haud Hellamaa, Uus osa, B2, 8-4, 7-kohaline kirstuplats Astred-...
 • Henn / Heinrich Ormet (1930 - 2023)
  Pärase Niidi Henn, Pärase Niidi Andrei poeg Nimi Henn Ormet võeti ja määrati ENSV abieluaktiga 1960 Surm: Lahkus 7. septembril 93-aastane Henn Ormet. Haud
 • Raissa /Iisa/ Kõrtsmik (1906 - 1994)
  EÕK raamatus sünninimi Raissa.. Sünd uue kalendri järgi 1906 ..
 • Matvei /Madis/ Metsaalt (1867 - 1923)
  Sünd: Saaga EAA.1952.1.154:115?314,929,137,42,0 Surm: Saaga EAA.1952.1.172:104?714,2243,667,83,0

Hellamaa kalmistu ehk Muhu Hellamaa kalmistu on kalmistu Muhu saare idaosas Hellamaa kiriku naabruses Koosneb õigeusklike (Hellamaa koguduse) surnuaiast kuhu hilisemal ajal on igale poole ka mitte-õigeusklikke, mitte-luterlasi ja mitte-usklike maetud.

Hellamaa kalmistule maetuid on hakatud ka Haudisse kandma (ca 1987 isikut juba kantud).
Kalmistu leht on siin

Lehed ja otsingud annavad esialgu veel sageli veateid

Hellamaa koguduse (AÕK, EAÕK) surmad ja matused on dokumenteerituna säilinud aastast 1850

Enamik neist on maetud just Hellamaa kalmistule. Alates 1898 osa ka Sepamäe kalmistule, osa ka (algusest alates) Muhu kalmistule Rinsi ehk õigeusklikku ossa.

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Hellamaa kalmistu (Muhu Hellamaa)" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.