Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Jaagupi-Uduvere kalmistu

view all

Profiles

 • Aleksander Eisenberg (1884 - 1905)
  Pärnu Päevaleht 04.11.1936 "1905 aasta. Kui "mustasajalised" ja "streigimehed" ründasid põlevate mõisate valgusel. Sündmusi Jaagupi kihelkonnas." lk 3* "Tuntud korbelaste elulood" Jakob ja Aleksander E...
 • Marie Wilhelmine Kangur (1906 - 1954)
 • Georg Kangur (1893 - 1948)
  -- Ristitud 23. mail 1893 Halinga vallas Tiksa 11 talus; -- oskas veidi saksa keelt; -- 1. naisega Sinaida Antoni t Metslof (sünd 29. jaanuaril 1895 Paadrema vallas Läänemaal) laulatuse tunnistus Tln I...
 • Vladimir Bežanitski (1856 - 1920)
  Vladimir Bežanitski oli õigeusu vaimulik: köster-kooliõpetaja, diakon, preester, ülempreester Riia Vaimulik Kool ja Seminar 1868 - 1878 köster-kooliõpetaja Mustvee Püha Nikolai koguduses 1878-188...
 • Markus Kõrb (1856 - 1903)
  Sündis 09.01.1856.a (vkj) (nr 3)*Abiellus 24.02.1891.a (vkj) (nr 12)*Suri 07.06.1903.a (vkj) (nr 3)*X hingerevisjon 1858. Viljandimaa, Paistu khk, Aidu mõis(2a)

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Jaagupi-Uduvere kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.