Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Kõmsi kalmistu (endine Uue-Virtsu õigeusu kalmistu)

view all

Profiles

  • Konstantin Kamenev (1863 - 1899)
    Kamenev Konstantin Vassili poeg, sünd. 1863.a. Paldiskis preestri pojana. * Lõpetas 1885.a. Riia Vaimuliku Seminari.* Riia piiskop Arseni pühitses ta diakoniks 11. ja preestriks 18.oktoobril 1887.a. * ...
  • Marie Eiland (1879 - 1963)
    pere
  • Luule Jaanus (1938 - 2010)
  • Rein Alpius (1943 - 2019)
  • Private (1985 - 2019)

Kõmsi kalmistu asub Läänemaal Hanila vallas Kõmsi külas. Kalmistu on rajatud 1889. aastal, Uue - Virtsu õigeusukoguduse liikmete matusepaigana. Kalmistu üldpindala on 0.89 ha. Pea kogu ulatuses on kalmistu ümbritsetud kivipiirdega, mis läände jääval esiküljel on teostatud müüritisena. mujal aga kuhjatisena kõrgusega kuni 0,8 m. Kalmistu kaguküljel on suletav dolomiitpostide ja puitlippvõredega värav. Vanematest hauatähistest on kalmistul II maailmasõja eelsest ajast pärinevad 86 metallhauatähist (s.h. 45 sepist), üks sepisaed, 11 kivitähist. Kalmistul asuvad puidust kuur ja kaev. Kalmistu on kasutusel tänapäeval kohaliku matusepaigana.

https://et.wikipedia.org/wiki/K%C3%B5msi_kalmistu

Kultuurimälestiste register

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Kõmsi kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.