Netherlands ‧ 2012 ‧ Summer Paralympics
GOUD
- Esther VERGEER - tennis
- Marcel van de VEEN - Udo HESSELS - Mischa ROSSEN- zeilen -Sonar klasse
- Marlou van RHIJN - atletiek 200m T44 - uit Purmerend - 'Blade Babe' - wereldrecord 26,18
- Lisette TEUNISSEN - 50 meter rugslag (S4 tijd 51,51.
ZILVER
- Amy SIEMONS 200m wheelen vrouwen -klasse T34- tijd: 34,16 sec.
- Magda TOETERS - 100 meter schoolslag,
BRONS
- Desiree VRANKEN - 200m wheelen vrouwen -klasse T34- tijd: 34,85 sec.
- Marc EVERS - 100 meter schoolslag - zwemmen
DEELNEMERS
alphabetisch
atletiek
- Jelmar BOS ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Ronald HERTOG ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Iris PRUYSEN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Marlou van RHIJN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Stefan RUSH ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Henk SCHUILING ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Amy SIEMONS ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Marije SMITS ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Suzan VERDUIJN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Desireé VRANCKEN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Kenny van WEEGHEL ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
CP voetbal
- heren team
handboogschieten
- Johan Wildeboer
paardensport
• ♂ ‧ Frank HOSMAR ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘] • ♂ ‧ Gert BOLMER ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘] • ♂ ‧ Glasten KRAPELS ‧ c.1991 ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:MATADOR ‧ ⌘ • ♀ ‧ Lisa den BRABER ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘] • ♀ ‧ Lisette TEUNISSEN ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘] • ♂ ‧ Maurice DEELEN ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘] • ♀ ‧ Petra van de SANDE ‧ 19xx ‧ • ♀ ‧ Sanne VOETS
rolstoel-basketbal
• ♀ ‧ Inge HUITZING ‧ 1974 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Lucie HOUWEN ‧ 1990 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Jitske VISSER ‧ 1992 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Roos OOSTERBAAN ‧ 1979 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Sanne TIMMERMAN ‧ 1992 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Petra GARNIER ‧ 19xx ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Miranda WEVERS ‧ 19xx ‧ basketbal ‧ [ ⌘] • ♀ ‧ Chèr KORVER ‧ 1976 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Saskia PRONK ‧ 1983 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Barbara van BERGEN ‧ 1978 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Carina de Rooij-VERSLOOT ‧ 1980 ‧ basketbal ‧ ⌘ • ♀ ‧ Mariska BEIJER ‧ 1991 ‧ basketbal ‧ ⌘
rolstoel-tennis
• ♂ ‧ Robin Lucien AMMERLAAN ‧ 1968 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♀ ‧ Marjolein BUIS ‧ 1988 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♂ ‧ Tom EGBERINK ‧ 1992 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♀ ‧ Jiske GRIFFIOEN ‧ 1985 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♀ ‧ Aniek van KOOT ‧ 1990 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♂ ‧ Maikel SCHEFFERS ‧ 1982 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♀ ‧ Esther VERGEER ‧ 1981 ‧ tennis ‧ ⌘ • ♂ ‧ Ronald VINK ‧ 1976 ‧ tennis ‧ ⌘
tafel-tennis
• ♂ ‧ Tonnie HEIJNEN ‧ 1967 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘ • ♂ ‧ Gerben LAST ‧ 1985 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘ • ♀ ‧ Wendy SCHRIJVER ‧ 1984 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘ • ♀ ‧ Kelly van ZON ‧ 1987 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘
wielrennen
- Kathrin GOEKEN
- Bastiaan GRUPPEN
- Joleen HAKKER
- Alyda NORBRUIS
- Rinne OOST
- Jetze PLAT
- Johan REEKERS
- Laura de VAAN
zeilen
- Udo HESSELS
- Mischa ROSSEN
- Thierry SCHMITTER
- Marcel van de VEEN
zitvolley
- Anne Raben
- Djoke van Marum
- Elvira Stinissen
- Jolanda Slenter
- Josien ten Thije
- Karin Harmsen
- Karin van der Haar
- Marieke de Ruijter
- Paula List
- Rika de Vries
- Sanne Bakker
zwemmen
- Chantal MOLENKAMP
- Lisa den BRABER
- Lisette TEUNISSEN
- Magda TOETERS
- Marc EVERS
- Marije OOSTERHUIS
- Marlou van der KULK
- Maurice DEELEN
- Michael SCHOENMAKER
- Michel TIELBEKE
- Mike van der ZANDEN
- Mirjam de Koning - PEPER
- Romy PANSTERS
Nominaties NOC*NSF
- Paardrijden-dressuur : Frank HOSMAR - Gert BOLMER - Glasten KRAPELS - Lisa den BRABER - Lisette TEUNISSEN - Maurice DEELEN - Michael SCHOENMAKER - Mike van der ZANDEN - Mirjam de Koning-PEPER -
- ZWEMMEN : Petra van der SANDE
de wedstrijden zijn begonnen... !
Na een prachtige OPENINGS-CEREMONIE. Alle sporters wensen we deze dagen VEEL SUCCES, VOLDOENING en VRIENDSCHAP. Maak van deze sportieve uitdaging 'n kracht- & inspiratie-bron voor je verdere leven.
Netherlands ‧ 2012 ‧ Summer Paralympics
GOUD
- Esther VERGEER - tennis
- Marcel van de VEEN - Udo HESSELS - Mischa ROSSEN- zeilen -Sonar klasse
- Marlou van RHIJN - atletiek 200m T44 - uit Purmerend - 'Blade Babe' - wereldrecord 26,18
- Lisette TEUNISSEN - 50 meter rugslag (S4 tijd 51,51.
ZILVER
- Amy SIEMONS 200m wheelen vrouwen -klasse T34- tijd: 34,16 sec.
- Magda TOETERS - 100 meter schoolslag,
BRONS
- Desiree VRANKEN - 200m wheelen vrouwen -klasse T34- tijd: 34,85 sec.
- Marc EVERS - 100 meter schoolslag - zwemmen
DEELNEMERS
alphabetisch
atletiek
- Jelmar BOS ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Ronald HERTOG ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Iris PRUYSEN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Marlou van RHIJN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Stefan RUSH ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Henk SCHUILING ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Amy SIEMONS ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Marije SMITS ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Suzan VERDUIJN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Desireé VRANCKEN ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
- Kenny van WEEGHEL ‧ 19xx ‧ atletiek ‧ ⌘
CP voetbal
- heren team
handboogschieten
- Johan Wildeboer
paardensport
• ♂ ‧ Frank HOSMAR ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘]
• ♂ ‧ Gert BOLMER ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘]
• ♂ ‧ Glasten KRAPELS ‧ c.1991 ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:MATADOR ‧ ⌘
• ♀ ‧ Lisa den BRABER ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘]
• ♀ ‧ Lisette TEUNISSEN ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘]
• ♂ ‧ Maurice DEELEN ‧ 19xx ‧ paardensport:dressuur ‧ horse:X ‧ [ ⌘]
• ♀ ‧ Petra van de SANDE ‧ 19xx ‧
• ♀ ‧ Sanne VOETS
rolstoel-basketbal
• ♀ ‧ Inge HUITZING ‧ 1974 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Lucie HOUWEN ‧ 1990 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Jitske VISSER ‧ 1992 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Roos OOSTERBAAN ‧ 1979 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Sanne TIMMERMAN ‧ 1992 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Petra GARNIER ‧ 19xx ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Miranda WEVERS ‧ 19xx ‧ basketbal ‧ [ ⌘]
• ♀ ‧ Chèr KORVER ‧ 1976 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Saskia PRONK ‧ 1983 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Barbara van BERGEN ‧ 1978 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Carina de Rooij-VERSLOOT ‧ 1980 ‧ basketbal ‧ ⌘
• ♀ ‧ Mariska BEIJER ‧ 1991 ‧ basketbal ‧ ⌘
rolstoel-tennis
• ♂ ‧ Robin Lucien AMMERLAAN ‧ 1968 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♀ ‧ Marjolein BUIS ‧ 1988 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♂ ‧ Tom EGBERINK ‧ 1992 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♀ ‧ Jiske GRIFFIOEN ‧ 1985 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♀ ‧ Aniek van KOOT ‧ 1990 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♂ ‧ Maikel SCHEFFERS ‧ 1982 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♀ ‧ Esther VERGEER ‧ 1981 ‧ tennis ‧ ⌘
• ♂ ‧ Ronald VINK ‧ 1976 ‧ tennis ‧ ⌘
tafel-tennis
• ♂ ‧ Tonnie HEIJNEN ‧ 1967 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘
• ♂ ‧ Gerben LAST ‧ 1985 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘
• ♀ ‧ Wendy SCHRIJVER ‧ 1984 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘
• ♀ ‧ Kelly van ZON ‧ 1987 ‧ tafel-tennis ‧ ⌘
wielrennen
- Kathrin GOEKEN
- Bastiaan GRUPPEN
- Joleen HAKKER
- Alyda NORBRUIS
- Rinne OOST
- Jetze PLAT
- Johan REEKERS
- Laura de VAAN
zeilen
- Udo HESSELS
- Mischa ROSSEN
- Thierry SCHMITTER
- Marcel van de VEEN
zitvolley
- Anne Raben
- Djoke van Marum
- Elvira Stinissen
- Jolanda Slenter
- Josien ten Thije
- Karin Harmsen
- Karin van der Haar
- Marieke de Ruijter
- Paula List
- Rika de Vries
- Sanne Bakker
zwemmen
- Chantal MOLENKAMP
- Lisa den BRABER
- Lisette TEUNISSEN
- Magda TOETERS
- Marc EVERS
- Marije OOSTERHUIS
- Marlou van der KULK
- Maurice DEELEN
- Michael SCHOENMAKER
- Michel TIELBEKE
- Mike van der ZANDEN
- Mirjam de Koning - PEPER
- Romy PANSTERS
Nominaties NOC*NSF
- Paardrijden-dressuur : Frank HOSMAR - Gert BOLMER - Glasten KRAPELS - Lisa den BRABER - Lisette TEUNISSEN - Maurice DEELEN - Michael SCHOENMAKER - Mike van der ZANDEN - Mirjam de Koning-PEPER -
- ZWEMMEN : Petra van der SANDE