Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Top Surnames

view all

Profiles

 • Anna Kattai (1872 - 1950)
  Obinitsa kalmistu haual: Jakob Kattai 18.III 1870 - 6.VIII 1946 ja Anna 10.III 1872 - 7.III 1950
 • Jakob Kattai (1870 - 1946)
  perenimi 1921 Obinitsa kalmistu haual: Jakob Kattai 18.III 1870 - 6.VIII 1946 ja Anna 10.III 1872 - 7.III 1950
 • Vassili Nõlv (1913 - 1991)
 • Aivo Piiling (1937 - 2011)
 • Joann Piiling (1903 - c.1981)
  Sünd. Tailova koguduse meetrikaraamat; EAA.1999.1.440; 1900-1906: (Joann) Perekonnanimede tähestikulise kataloogi kaardid: ...; EAA.5433.1.33; 1950-1951: (Ivan Piiling) Petserimaa ja Narva-taguste ...

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Obinitsa kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

Kultuurimälestise Riikliku Registri registrikanne vt. registrist ka kaasnevaid fotosid.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- sticker_new_right.gif Obinitsa kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.