Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.
view all

Profiles

 • Kalju Mägi (1935 - 2002)
  MÄGI / Võnnu / : EELK Võnnu kogudus Personaalraamat IV (Kurista, Hammaste, Võnnu, ...; EAA.3172.1.130; 1889-1939 Lõpetas EPA Veterinaariateaduskonna 1960.aastal
 • http://pildid.mil.ee/album816/abl
  junior sgt. Herdis Sikka (1989 - 2010)
  ,
 • Inge Öövel (1933 - 2007)
  Lõpetas EPA Veterinaariateaduskonna 1957.aastal
 • Eduard Oras (1922 - 2006)
  Haud:* Eduard Oras sü 12.12.1922 su 23.02.2006 ma 26.02.2006 - Rosma, Üldosa, 1, 145, 4-kohaline urniplats
 • Õie Oras (1926 - 2019)
  Haud:* Õie Oras sü 12.03.1926 su 10.07.2019 ma 16.07.2019 - Rosma, Üldosa, 1, 145, 4-kohaline urniplats

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Rosma kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

-------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Rosma kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.