Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Project Tags

view all

Profiles

  • Tiina Luik (1864 - 1864)
  • Mihkel Luik (1860 - d.)
  • Andrei Hindrek Luik (1856 - d.)
  • Eva Nurk (1858 - 1929)
    Poeg jüri pere. Saaga EAA.1281.1.144:105?396,480,1893,479,0
  • Mihkel Nurk (1888 - 1915)
    PR Viljandi Pauluses: Saaga EAA.1290.1.560:243 (olewat Ilmasõjas surma saanud)Teenis 89. Belomorski polgus noorem allohvitserina: Georgi risti IV järguga.Langes augustis 1915.

Sellesse projekti on lisatud Soomevere külas, endises Kõo vallas Pilistvere kihelkonnas
Viljandimaal sündinud ja elanud isikud,

.................................................................................................................................................................................
Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.