Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Tartu Uspenski kalmistu

« Back to Projects Dashboard

view all 43

Profiles

  • Helju Talv (1953 - 2017)
  • Hermann Rossländer (1886 - 1924)
    Nimekuju nii Herman kui Hermann Hermann Rossländer VR III/3 (10. detsember 1886 Härjanurme vald, Tartumaa – 2. detsember 1924 Tallinn) oli Eesti sõjaväelane (kolonelleitnant). Ohvitseride andme...
  • Alfred Puusepp (1909 - 1982)
    Sündinud vkj 13.07.1909 Saaga EAA.1256.1.650:84?467,1735,1097,334,0 Sündinud Kadrina mõisas, kus isa Hans oli kärneriks Leeris 09.05.1929 Palamusel Kirikutäht Saaga EAA.1261.1.199:57
  • Johannes Lehter (1931 - 2018)
  • Inna Loos (1937 - 2018)

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Tartu Uspenski kalmistu" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

Asukoht: Raadi kalmistu edelaküljel Kalmistu tänava ääres (asutatud 1773)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Tartu Uspenski kalmistu projektil puudub projektifoto. Kui sul on foto sellest kalmistust, mida sooviksid Genis jagada, siis on see rohkem kui teretulnud.

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.