Elavad ja surnud

Started by Henn Sarv on Friday, March 26, 2010
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Showing 1-30 of 64 posts
3/26/2010 at 5:55 AM

Genis on tehniline viga - 200 aasta tagused isikud lähevad sisestamisel ja muutmisel automaatselt elavateks ja muuta ei saa.

Palun kannatust ja arusaamist - ma loodan, et nad homseks teevad korda.

Tervitades
Henn

Private
3/26/2010 at 6:04 AM

Jeesus oli ka kolm päeva surnud, enne kui üles tõusis ... miks ei võiks sugulastega nii vahel juhtuda? :P ;) ... erandid pidid reeglit kinnitama

3/26/2010 at 7:01 AM

Eriti magus on see uudne võimalus vaarvanaema e-maili aadressi sisestamiseks. ROFL
Mul on nüüd juba käputäis selliseid esivanemaid. Kõige nukram, on see, et muutus toimub ka juba varem sisestatud profiilide täiendamisel.
Varem andis proge enne salvestamist vahehoiatusega teada, et tahad üle 125 a elusana näidata, nüüd toimub esmalt salvestamine ja saad uudse rohelisel taustal plussi nimekaardi nurka. Ilmselt keeras uuendus koodis mingi seose tuksi ja lõbu laialt.

3/26/2010 at 7:10 AM

Katsetasin veelkord.
Kui kaugeid esivanemaid näpite ja mingil põhjusel salvestate, saate tulemuseks probleemi küsimärkidega rohelisel taustal. Seda isegi, kui kuupäevi ei muuda.
Puhake ja nautige kuni homseni (in spe) elavate seltskonda!

3/26/2010 at 7:43 AM

varasem kogemus näitab, et surmadaatum peaks säilima - lihtsalt kuna isik on "elavaks kuulutatud", siis seda ei näidata

see on umbes nagu meeste neiupõlvenimega, mida saab muuta ainult kui mees vahepeal "naiseks kuulutada".

3/26/2010 at 8:12 AM

_Palun kannatust ja arusaamist - ma loodan, et nad homseks teevad korda_
.......et ehk surevad homseks ära?

3/26/2010 at 8:14 AM

huhh, väga hea, et keegi infot haldab. ma juba mõtlesin, et mina teen äkki midagi valesti :S :)

3/26/2010 at 9:39 AM

nii...head uudised. Paistab, et nüüd on viga parandatud.

Private User
3/27/2010 at 1:47 AM

Ei oska kindlalt väita kas asi sama probleemiga seotud või mitte kuid tundub et paar 19 sajandil elanud isikut on otsustanud uut elu elama hakata ja Genisse profiili luua.
Kahe puu ühendamisel näitab Geni et mõne isiku profiil on lukus ja muuta lihtsalt ei saa ning palutakse kontakteeruda isikuga kelle profiilide duplikaate püüan uhendada.

3/27/2010 at 3:02 AM

Heh..paistab, et keegi on lihtsalt saanud palve enda profiil liita selle 19 sajandil elava isikuga ja selle aktsepteerinud eksikombel ja nüüd siis ongi tema isik samastatud selle ammu surnud isikuga.

Kui ei saa otse liita, siis tuleb jah profiil-profiili haaval kõik topeltharudega seotud profiilid liita ehk liitmispalved saata asjaosalistele.

Private User
3/27/2010 at 5:11 AM

zombied võivad ka olla. ma olen ise ka niiviisi teinud, et teinud vanimale leitule libakonto ja sealt alla tulnud liitumiseni. reeglina olen pääle seda konto kinni pannud, aga asi see siis lohisema jätta.

3/27/2010 at 5:15 AM

Nojah, peaasi, et pärast ära ei unusta seda kontot

3/27/2010 at 5:50 AM

hea oleks teada, kellega on tegu - saaks vaadata ja anda nõu - ehk saab valeühenduse tühistada või isiku lahti lõigata

Henn

Private User
3/27/2010 at 9:42 AM

Henn, you are a sterling character. Being a digital magician myself, I more than any other can understand your frustration. But "hang in there!". You are an inspiration to all of us. Easter is a time for forgivness of suffering. In Estonia you have a condition 'lumehaigus, millal inimesed lahevad hulluks".
Australiias meie sulame ara, tana hommikul on ule 30 graadi kell on 3.30. Teine asi on meil on palju vargad siin Europast kell varstavad meie informatsioon, kasutada et meie pangad puhjaks teha. Selleparast meie muretseme et kui inimene tuleb Geni likmeks saab iga inimese info vaatama. Kas saame pana kinni meie suguvosa, nii et ainult meie inimesed saab uurida, mitte terve maailm.
Olen alganud teine raamat. Naagin uks uus Eesti ajalugu raamat, EESTI AJALUGU, Soome ajaloog lirjutas. Uurisin ja leidsin pole eriti uud ajalugu. Ma olen uurinud ugavalt ja Soomlase raamatul pole kasutanud palju Amerika ja Inglise allikad. Mina tolkin Rootsi akadeemilisest allikad,selleparast et nemad kirjutasid Saare biskopi probleemid umbes 200 aastad parast Eesti vallutusest. Loodan suguvosa puu toombada tagasi kuni 1227. Rex Urmas

3/27/2010 at 12:32 PM

see läheb küll teemasse Geni ja Turvalisus aga ma kiirelt vastan:

1. saate Genis oma seadetest määrataa, kes ja kui laias ulatuses näeb teie sisestatud ja hallatavaid andmeid

- settings / managed profiles
- settings / permissions
- settings child privacy

2. saate jälgida, et teie suguvõsas ei oleks shared profiile elavate inimeste hulgas. Kui sellist kohtate, sisi paluge profiili haldajal see ära muuta

3. saate teile oluliste isikute profiili halduse paluda endale

Täpsemalt siis juba Geni ja turvalisus diskussioonis

Henn

Private User
4/5/2010 at 4:07 PM

"Tervitused Geni arendajatele"

Viimase nädalaga on aktiivsete Genialistide töö tulemusena lisandunud mulle paarsada veresugulast, kuid puupeade poolt välja mõeldud ja juurutatud idee tulemusena ei näe PRO kasutaja nende kohta sugulaste nimekirjast muud, kui eesnime esitähte ja perenime. Needki on ilma lingita konkreetse isiku juurde või puuvaatesse.

Nüüd siis on Geni jõudnud tavaliste üksikkasutajate pusimisprogrammide tasemele - iga üks toksib nii palju sisse kui jõuab - andmete võrdlemine on tehtud tülikaks - järelikult mittevajalikuks.
Kindalasti saab investoritele näidata lähiaegadel mitmkordselt kasvanud profiilide arvu. Ehk tuleb ka rahastajatele märku anda, et tegemist on fiktiivse kasvuga- edaspidi saab suur osa profiilidest olema ju topelt.

See on Geni allakäigutee algus.
Mina kavatsen igastahes Pro staatuse lõpetada ning juba tasutud aastamaksu kasvõi osaliselt tagasi nõuda.

4/5/2010 at 9:50 PM

Arvasin sama, et mingite välismaale karanud rändlitude pärast võib tulla jamasid. Ja nüüd on see siis käes. Juba varem oli jama. Sisuliselt jah, igaüks arendab oma GENI-t ja teeb niisuureks kui jõuab ja varjab niipalju kui jaksab.
Edu meile privaatsuse kasvatamisel!

4/6/2010 at 4:06 AM

kirjutan siia ka et loodan, et tehtud muudatus pahameele toel tagasi keeratakse

4/6/2010 at 4:37 AM

No minu pärast olgu see profiili vaatamise piirang, aga vähemalt profiili id-dega peaks saama opereerida ja puu võrku vähemasti näha nagu enne oli.

4/6/2010 at 6:42 AM

Riikide võimuladvik kardab oma heaolu pärast sedavõrd, et seepärast ei lastagi lihtrahval siin nii vabalt toimetada. Hea, et see pidu siin niigikaua kestis.

Private User
4/6/2010 at 6:50 AM

Imelik. Ja mina arvasin , et me kõik pärineme ahvidest. Tuleb välja, et vaid osa meist.

Private User
4/6/2010 at 9:53 AM

Eelnevat juttu lugedes tekkis küsimus, et kui ma isegi ostan selle liitumise, kas ma siis ei näe nende manageride aadressi, kelle sugupuuga on"match". Praegu pole isegi seda 14-päevast tasuta programmi proovinud.Sellega ootan niikaua kui kõik oma leitud andmed sisse olen jõudnud kanda.

4/6/2010 at 10:18 AM

@Eveliin. Kui vaste on olemas, siis poleks nagu erilist mõtet edasi teha profiile, säästab aega ja vaeva.

Private User
4/6/2010 at 10:25 AM

@Eveliin. Mida vähem on ühendamisel sarnaseid profiile, seda lihtsam on ühendada. Seda väiksem on vigade ja segaduste tekkimise võimalus.

Private User
4/6/2010 at 12:11 PM

14-päevast tasuta prod pole olemas. Ma olen üritanud saada, igal juhul viib su sinna, et maksa.

Enne oli tasuta ja tasulise vahe ainult see, et kui kuskil on vaste, siis ei saa otse klikkida ja vaadata, vaid peab otsingu tegema ja õige inimese sealt välja otsima. Samuti ei näita tasuta versioon sugulusastet inimene-inimese haaval, kui seda enda puus sees pole.

pealegi näitab geni vahest sugulusastet hoopis mingit muud teed pidi, kui mina tean. näiteks hõimlase, mitte sugulase kaudu, kui hõimlase kaudu on tee lühem.

Kuna nüüd on turvalisus eriti kõrgele tasemele viidud, siis ei näe ka tasulised vaatajad rohkem eesnimesid ega kuupäevi.

Sirje, tänasest eriti geni.comis pettunud sõltlane

Private User
4/6/2010 at 12:56 PM

14-päevane tasuta pro on olemas. krediitkaardi andmed tuleb lihtsalt sisestada ja kui neid siis õigel ajal hoolsalt ei eemalda, roogivad raha ära.

4/6/2010 at 1:39 PM

@Märt - Kuidas see hoolikas kaardiandmete eemaldamine käib?

Lauri

Private User
4/6/2010 at 1:48 PM

kustutad numbri ära, ei muud ...
ma naabrinaisel aitasin seda 14-päevast proovikat teha, klikkaisme kõik ära, et jätkata ei taha, naabrinaisel polnud kaarti, panin oma kaardi andmed. raha roogiti maha (toona oli ka mingid uuendused - ilmselt tekkis mingi bug) - nõudsin raha tagasi, sain, keerasid accounti tavaliseks ka. ma ikka siis veel ei kustutanud andmeid - pääle seda võeti üks kord veel raha maha ... küsisin jälle tagasi, sain ka ... kursivahedega väike kooliraha tekkis ...

4/7/2010 at 12:03 AM

on sunnikud...mis selle pro eest siis saab? Ainult vasteid otse vaadata ja teekonda arvutada nimede kaupa ja kõik? Ma ei näe küll mingit mõtet sel pro-l enda jaoks vähemalt.

Private User
4/7/2010 at 12:08 AM

ei ole sunnikud, bug oli, ja väga tsiviliseeritult lahendati probleem.

pro'ga:
a) toetad omale meelepärast arendust (millel on tekkinud väike probleem);
b) ei tüüdata sind reklaamiga
...
x) kõige olulisem - saad alla laadida gedcom faili, kuni 100,000 isikut, metsana - see tähendab mitte ainult enda sisestatut, mitte ainult enda veresugulasi ...

Showing 1-30 of 64 posts

Create a free account or login to participate in this discussion