The profile you requested has been merged into this profile.

Palun muuta võtmeisikuks (MP)

Started by Lauri Kreen on Wednesday, July 16, 2014
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 1-30 of 625 posts

Tere

Siia palun postitage Eesti hooldajate/kuraatorite jaoks taotlused koos linkidega isikukirjetele nende kuulususte/tähtsate/ajalooliste jms isikute kohta kes teie arust vääriksid MP staatust.
Palun andke ka omapoolne ülevaade (koos võimalike linkidega) isiku tegudest, tähtsusest, MP-ks tegemise põhjustest ja ka ettepanekud millistesse projektidesse isik lisada.

Jaksu kõigile

Lauri Kreen

Eks see nn.võtmeisik ole ka kahtlane kaup. See on minu arvamus 99,99 protsenti, et mitte öelda 100 protsenti. Kas võtmeisikule võib kõike lisada sellise isiku järglastega vastuollu minemata?

Olev Ait Kas pean asuma tõkestama?
Oma teemasse mittepuutuvad kommentaarid võiks juba piisavalt auväärses eas härrasmees omateada jätta! (see puudutab ka privaatsete surnute teemat)
Igaüks tegelegu oma asjadega - kui ei meeldi (selles väga-väga-pahas) Genis olla võib ju tuhande muu asjaga tegeleda...

Tõkesta, nüüdisaegne Beria. Loobun sinu aruteluteemadest. Oota neid, kes tahavad tsenseeritult jahuda. NOT ME: nagu mõni poosetades mõne sõna ka englishis paneb. Mul on tõesti muud teha väga ja väga palju ja ma loobun sinu aruteludes osalemisest. Ma ei kaota sellega midagi. Las igaüks olla oma liivakastis edasi ja ...SÜÜTUKESENA.

Olev Ait püüame ikka olla. Jätame Geni arutelud Geni asjade jaoks ja ei sumise siin muudest ilma asjust. Saan aru, et hr Olev vajab aeg-ajalt ülerõhuklappi aga tean ka, et Delfi kommentaariruum on selleks igati sobiv (ja teie poolt varemaltki kasutatud - kui soovite tegelikku anonüümsust siis jätke need vahele pistetud suurtähelised osad ja ... ära)

Muidugi on igaühel õigus oma arvamusele aga seda ei pea mitte igale poole seinale kirjutama...

Palun muuta võtmeisikuks tuntud Eesti näitleja Aino Talvi Aino Talvi

isikukirje juures on viited erinevatele andmebaasidele jm, kus Aino Talvi loomingulise tegevuse kohta ülevaated.

Tänuga

Urve Miidla

Arvan, et võtmeisiku staatust väärib ka vanema põlve Eesti näitleja Ly LasnerLy Lasner.

Private User Korras

Aitäh!

Jaan Miländer
Tänan!

Palun muuta MP-ks projektis "Eesti metsavennad" viimati lisatud 9 lk isikuid. Nad on selle ära teeninud!

Toivo Kurmet
oli eesti helilooja, muusik ja ärimees.

Private User,
Agnes Valgiste,
Ilmar Raudmägi

Korras

Lugupeetud Lauri Kreen. Peale Toivo Kurmeti on mul siin Genis veel ka üks natuke kaugem sugulane, Roland Laasmäe, kes üldlaulupidude juhina vääriks MP staatuse. Juhul, kui see kuidagi võimalik oleks. Ette tänades.

Aitäh!

Pedro Krusten: Pedro/Peeter Krusten
ja samuti tema vend Otto.
Kolmas vend Erni Krusten on siin keskkonnas omad loorberid juba saanud.
Tänan ette!

Jaan Pärnamäe, Mart Varvas - korras, täiendage ise ja täpsustage projekte.

Palun muuta võtmeisikuks TÜ jt ülikoolide professor, taimeteadlane Heigo Miidla Heigo Miidla.

Isikukirjele lisatud viited EE ja Wikipeedia artiklitele.

Tänuga

Urve Miidla

Private User - korras

Palun muuta võtmeisikuks:
Arseni Korp
Olev Siimo
Ottniell Jürissaar ← Jürgenson
Lembit Iital
Valter Tops
Valter Kuusk
Endel August Kaljusaar

Lugupidamisega ja ette tänades,
Ilmar Raudmägi

Ilmar Raudmägi - need nüüd MP-d

Ma kutsuksin mõningasele ettevaatlikusele võtmeisikuks määramisel, muidu devalveerime selle mõiste ära ja läheb nii nagu Olev Ait eespool on kirjutanud.

Arvan, et tema kuulub küll täie õigusega MP-de hulka
Kuido Uno Tiidolepp

Jüri Rebane, seda arutage Ilmar Raudmägi -ga omavahel. Küsimus siin selles, et kas kõik projektidesse lisatud metsavennad ja vabadusvõitlejad peavad olema MP-d või mitte.

Olevi arvamus on ... lihtsalt Olevi arvamus. Enamusele kusjuures ei meeldi ükski Olevi väljaütlemine. Ei siin Genis ega ka Delfis - nn "Jürgen Ligi sündroom"

Palun muuta võtmeisikuks: Eduard Kutsar

See mees ei ole olnud metsavend. Kahjuks on nii, et kui on koos kaks eestlast, siis on kolm arvamust! Sestap ei tunne kellegagi vajadust ja on
minuarust kohatu diskuteerida teemal - kes oli ja kas oli õige metsavend?!

Aga jah, tegelikult tulebki mõnel olla väga-väga ettevaatlik, eriti öösel!
Sest metsavennad - need "vargad ja külakurnajate võsukesed", kes nõukogude võimu eest metsas redutasid - võivad tulla kummitama! :))

Palun muuta võtmeisikuks filmimees Jüri Müür:
Jüri Müür

Samuti palun kaaluda võimalust muuta võtmeisikuks ajakirjanik ja filmilavastaja Märt Müür. Lisama peaks ka ta projekti "Eesti film".
Märt Müür
http://entsyklopeedia.ee/artikkel/m%C3%BC%C3%BCr_m%C3%A4rt
http://www.efis.ee/et/inimesed/id/2026

Showing 1-30 of 625 posts

Create a free account or login to participate in this discussion