Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 1471-1500 of 2972 posts

140817+5066 on minu numbrid. Need 5066 on alates 26.novembrist praeguse hetkeni.

eh..26 maist, sry

Alates eilsest ei saanud ma Saagasse sisse oma vana parooliga. Kuna miskit polnud teha, siis registreerisin end uuesti kasutajaks. Nüüd selgus. et paroolis peab vähemalt 6 märki olema, sh. vähemalt üks suur täht ja väike täht ning lisaks number. Varem piisas kolmetähelisest paroolist. Kuna Saaga katkestab ühenduse automaatselt kui lehitsemisel on väike vaheaeg, siis tuleb seda pikka parooli sagedasti sisestada, mis on tüki tülikam. Minu arvates pole see küll tarbijasõbralik paroolinõue.
Kas selline küsimus on ka teistel ette tulnud, või ainult minul?

miks sa parooli ei salvesta või ei ole isiklik arvuti?

Saagas ju ei salvestata parooli... IE-ga küll mitte

Chrome, Firefox ja Opera salvestavad.

Senini Explorer salvestas, aga nüüd enam mitte. Ju siis tuleb teisele brauserile üle kolida. Kas sunnitud paroolivahetus esines ka teistel kasutajatel?

Nüüd lõi jälle see piirang välja, et mul on pererühmas 1021 inimest ja kõikidele kes tahavad taotlust rahuldada antakse teada, et minu pererühm on täis ja kedagi lisada ei saa. Lihtsalt ei jõua enam nende mugandustega kogu aeg ennast väänata lasta. Täielikult väsitav ja masendav!

Kas keegi oskab lahti seletada kuidas piiratakse seda pererühma kutsumist ja kui räägitakse 1000 lubatust siis kuidas igaühel on see arv kokkuvõttes erinev. Mul näiteks 1022 hetkel ja mitte ümmargune 1000.

Või kehtib see tuhat kutsutut väljaspool veresugulasi ja pärast esimest hõimlast (automaatselt pererühma kuulujaid)?

Pererühma kutset aksepteerida ei saa kui see arv täis aga e-mailiga puusse kutsuda saab? Või jääb see veresugulane pererühmast välja?

Ma ka ei tea täpselt aga see piir on alati 1000 olnud,
Need 22 ongi vast e-mailiga kutsututena kasutajateks hakanud.
Võid ju mõned vanemad võõrad - kellega vaid puude korrastamiseks rühma liitusid uuesti lahti lasta.
Seda toimetatakse siin: http://www.geni.com/account_settings/family

Mul on juba mitmendat päeva kehtinud piir väljasaadetud kirjadele, st saada palju tahad, ikka on 39 kirja nimekirjas. Ei saa enam kontrollida, millisele isoleeritud puu haldurile on kiri juba teele läinud ja kellele veel mitte.

Private User Uurin abi - vast oled üle 30-40 päevas püüdnud saata....

NB! Ka teised saatke iga kord mulle kiri kui teid liigpaljude kirjade (+ taotlused sh) eest oleks justkui musta nimekirja pandud.

Täpseid numbreid ma ei tea aga Basic peaks julgesti saama 20 päevas saata (erinevatele adressaatidele). Pro on seal 50 kandis ja C jaoks õnnestus piirang üldse ära kaubelda.

Ilmselt küll üle 30-40 päevas. tegelesin seisma jäänud mestimissoovitustega. Ei tea kas kirjad üldse siis teele saadeti, nii nagu peale saatmist kiri vasakus ülanurgas kinnitas.

Toomas,üle 20-ne päevas liigitavad rämpspostiks - mõne päeva jooksul lähevad ikka kohale.Ainult selle aja jooksul ei saa uusi kirju saata.Oli samasugune kogemus - kui saatsin taotlusi korraga oma 60.

Vaatasin täna Geni kalendrit, ja ei leidnud sealt ühe lähisugulase sünnipäeva. Lähemal uurimisel leidsin, et sealt puudub päris mitmeid sünnipäevi, ja ka päris lähisugulaste hulgast. Samas on sünnipäevade nimekiri aga päris pikk, kuid seal on palju täiesti tundmatuid nimesid (ehk siis niipalju kaugeid sugulasi, keda ma isegi ei tunne). Kas seda oleks vôimalik ise kuidagi muuta, milliseid sünnipäevi (muid tähtpäevi) tahaksin kalendris näha, et seal ei oleks niipalju vööraid, kuid need keda vaja, seal siiski leiduksid. Tavaliselt prindin kuu algul lehe omale välja, et mitte sugulaste sünnipäevi unustada, kuid kui paljud nimekirjast puudu, siis on asi ju natuke hullusti.

Paul-Vladimir Lill

Minu mäletamist mööda suhtlesin ma tollal ka sinu mure pärast Geni adminnidega.
Minu teada see n-ö spämmi kinnihoidmine ise ära ei lõpe.

Lauri

Sori,Lauri-vist oli tõesti nii.Vabandan eksitava info eest.Seda ma mäletan,et koheselt see ei lõppenud (sõnumite kinnihoidmine),aga lõpuks jõudsid kõik kohale.

Nii, nüüd on minulgi sama probleem, mille Private User püstitas. Avalehel Muudatuste alt näen vaid Showing 1-20 of 23815 items ja siis lehekülgede numbrid. Juba teist päeva. Eile, kui ise tegin profiilide juures täiendusi, siis nägin Muudatuste lehel ka kõiki neid muudatusi. Täna neid seal enam ei ole...
Kas on ehk juba selgunud, millest see probleem ja millal on lootust selle lahendamisele?
Lihtsalt spekuleerin - ehk on see seotud kuidagi profiilide halduse ületulekuga... Private User tekkis see mõni aeg pärast seda, minul ka. Kas ka teistel?

Minu muudatuste lehel Showing 1-20 of 5992 items : näitab ainult tänaseid 9 muudatust, järgmine lehekülg Showing 21-40 on aga täiesti tühi leht.
Profiilide haldust ei ole mulle ega mina teistele lähiajal üle andnud.
See siis ikka üldine apsakas.
Ega Geni puhul peagi nii väga üllatuma, siin iga päev midagi juhtub !

Minul ka puhas plats.

Kui alustada vaatamist viimaselt leheküljelt (minu puhul 397.) siis ettepoole liikudes on kirjed täiesti olemas. Kas ka nr 1 lehekülg, ei tea. Jõudsiin lehekülele 360 millegagi, siis läks pilt imelikuks ja ei näidatud enam midagi. S.t isegi lk numbreid, eelmine ja järgmine jne ei olnud enam.

Private User Las ta olla - tean et Mike tegeleb (ka C aruteludes on probleem püstitatud)

tundub et probleem (mitte ainult see) tekkinud seoses sellega, et kirjete arv andmebaasides kasvab pöörase kiirusega ja andmebaasimootorid ei jõua arengule järele

näituseks...
We've figured out the source of the problem. This happens specifically when you're trying to view Tree Matches for the profiles you follow (You have 'Followed by Me' selected in the dropdown menu on the right). You're following 14,000 profiles, and that's more than we counted on anyone following when we originally set up the merge center. We're investigating a fix for this.

:)))))))))))))))))))))

Karm :)
kui nad tunnistavad, et 14000 on enam kui keegi teine, siis nad panevad küll mööda

Mul on followed by me number miski 40-50 (49418) tuhat ja collaboreid miski 5000 (4796)

aga jahh - ega ma neid mestimiskeskuses vaadata ei saa. Samas - pööraseks kiiruseks seda Geni andmebaasindust pidada ei saa. 100M isikut, ca samapalju FAM-kirjeid - aga jahh sidemete arv kasvab ruudus kirjete arvuga

See lihtsalt näitab et mestimiskeskus ehitati igiammustel aegadel kui uuriti alles lähisugulasi.... Nüüd kui sugupuud on suuremaks kasvanud, ei mahu nad enam tuppa ära... :))))))))))))))))

Kas tõesti on võimalik manuaalselt sellisel hulgal seoseid hallata? Või kuidas nii suurte arvu seostega olukordade haldamine käib? Kas kavalpead on teinud endale selleks otstsarbeks lisa vahendid? Ja ajate arendajad sellega nurka: :)

Ega haldagi käsitsi.... Ja pideva rohimise käigus ei jõua malts pikaks kasvada elik olukordi ei teki. Ja üldiselt on suurhaldajad need kes arendajatele nurgast väljaronimiseks ka pappi välja käivad :)

Oh, An, ära muretse! Mul andis ka oma poolõe lehma lellepoja vennanaiseks.

Showing 1471-1500 of 2972 posts

Create a free account or login to participate in this discussion