Soovid, Palved - kas keegi saaks aidata

Started by Henn Sarv on Tuesday, December 29, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 9661-9690 of 9909 posts

Agnes Valgiste Asi oli et jälle toppelt pandud ja kinni (private), nii et ma ei näe kes/mis on seal. Tuli surnuks, lahti teha ja mestida. hr võiks andmed panne isikule kes oli olemas.

Kas keegi saaks selle mestimise tagasi võtta, need on päris erinevad inimesed: Letti Sundso

Private User
Tehtud [Letti Tinno] ja Letti Sundso

Tere,

palun abi puu lahutamisel. Eltsi juurest oleks vaja eemaldada abikaasa Körnoma Jüri haru. Kaks erinevat Eltsi on siin segamini läinud. Tänuga

Tõdva Kõrtsu Elts

Private User
Körnoma Jüri laste ema vaja sel juhul selgitada ja lisada.

Körnoma Jüri laste ema on Körnoma Elts, sealt see segadus tekkiski. Muutsin profiilil nime ära.

Lembit Kukk ja Helga-Niina Kukk on surnud ja maetud Kudjape kalmistul Saaremaal. Kas saaks mestimiseks avalikuks muuta nende isikute paralleelsed privaatsed profiilid?

Tõnu Prei tee siis enda lisatud kirjed ka avalikuks :)

Need kaks Olev Wain kirjet tuleks mestida: https://www.geni.com/search?search_type=people&names=olev+wain
Üksik kirje on 2014.a isiku enda poolt loodud, kuid ta lahkus meie hulgast läinud aasta novembris (vt info teises sama isiku kirjes).
Tänan!

Private User ei ole vaja üks on kunagine kasutaja (surnud), teine tema surnuks märgitud avalik isikukirje.

Ok, arvasin, et korrastamise mõttes oleks mõistlik, aga mulle sobib ka nii. Loodetavasti ei hakka keegi selle kunagise (surnud) kasutaja isikukirjele sõnumeid saatma ... :)

Private User Ma juba saatsin taotluse sellise üksiku orvu eemaldamiseks. Mestida tasub siis kui ta lisaks endale on veel kedagi lisanud. Kui on üksik siis pole tarvis (pigem halb, ta võib olla lisanud endale mõne isikliku foto mis pole avalikult leitav mujalt ja seega pärast tema surma Genisse ei sobi).

Kas saaks tagasi keerata kõik mestimised ja muud parandused mis siin puus täna kasutaja Ingrid Kütt tehtud on:
Kustaw Wahher
Otepää kirikumõisas elas kaks Janusse Widrikut kellel olid pojad Karlid kes sündisid aastase vahega.

Toomas Vaher
Ingrid Kütt

Võtsin Kustav Vaher mestimise tagasi. Nüüd on vastuolu puus.
Andrese ja Peetri õiged vanemad on vaja valida.
Andres Vaher, ♊
Peeter Vaher, ♊

Palun mestida:
Private
ja Private
Tänan

Palun mestida
Väino Laine suri 1996
ja sama Väino Laine

Tänan

Tarmo Tohver tänan!
Sain nüüd olukorra taastatud ja õigete vanemate külge.

Anneli,
1913 31.mai/13.juuni sündinud Mihkel Vanaküla - Mihail / Mihkel Friedrich Vanaküla

Palun mestida
Edgar Sirelpuu
Edgar Sirelpuu
Tänan

See pole abipalve, vaid märkasin lihtsalt et Source: Estonia Gravestones loeb sünni ja surmakuupäevi ameerikapäraselt ja sellepärast väidab Geni, et tegu vasturääkivusega
ja võib juhtuda et "Estonia Gravestones" arust maetakse inimene juba enne surma maha....

Näiteks nagu siin... Aleksander Tarlap

Palun mestida:
Timofei Orjak - Timofei Orjak
Tõnis/Timofei Orjak - https://www.geni.com/pro/signup?tier=pro&cancel_path%5Baction%5...
Tänades Inga

Inga Ligi, peaks tehtud olema

Private User Mina ei soovitaks selle varastatud andmekoguga

04. juuli 2019 avastasime, et kõik Haudi lingid on järsku ümber suunatud kuna Haudi / kalmistud.ee avastas ja teatas, et nende andmebaasist on tehtud piraatkoopia. Ca aasta hiljem ilmus see baas kuidagi anonüümsena MyHeritage andmekogude hulka.

Sealt ei leia ju mitte midagi uut. See baas on just selline nagu kogu Haudi oli enne 04.06.2019.
Haudit on aga pärast seda pidevalt täiendatud (ka uued kalmistud) ja leitud vigu parandatud. Miks peaks keegi vajama MyHeritage seest aegunud piraati kui värske Haudi on tasuta?

NB! Mulle näitab MyHeritage.com (ingliskeelne). hr Tarlap kohta:
Birth June 9 1907
Death Nov 6 1983
Burial June 17 1983 - Pärnu Alevi Kalmistu, Estonia
Sama isik on Haudis:

Aleksander Tarlap sü 06.09.1907 su 11.06.1983 ma 17.06.1983 - Pärnu Alevi kalmistu, Plokk 9, 107, 8, 5-kohaline kirstuplats

Minu parandus - 04.07.2019 oli see kuupäev kui Haudi muutus

Palun mestida ammu surnud (1916)
Tiina All
Tiina All

Tänan

Palun mestida
Jüri Pea
Jüri Pea surnud 1914
Tänan

Tundub et juba korras

Palun lahutada Mihkel Sild abikaasast Kai. Tänan

Palu mestida
Private
Private
Tänan

Showing 9661-9690 of 9909 posts

Create a free account or login to participate in this discussion