Soovid, Palved - kas keegi saaks aidata

Started by Henn Sarv on Tuesday, December 29, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 9871-9900 of 9909 posts

Otto Koch
Emilie Marie Koch
Otto Koch
Magnus Koch
Ma kahjuks family search abielu eid leidnud abielu ega surma. Oleks vaja leida siis üles kas abielu või surm.
Tänud ette!

Palun, kas keegi oskab valesti mestitud isikud lahti harutada. Maria Lipmann
Juhan Lipmanni naine Marie Abbi on sündinud 25.04.1863.
Jaan Tekko naine Marie Abbi on sündinud 1868.

Suur tänu ette!

Maie Liiv - Harutasin lahti. Ainult sellele 24.02.1868 sündinud Mariele ei leidnud peret.

Ma kahjuks family search kaudu leidnud abielu ega surma. Oleks vaja leida siis üles kas abielu või surm.
Isikuteks on:
Otto Koch
Emilie Marie Koch
Magnus Koch
Tänud ette!

Taavi Teldre Otsi neid kõigepealt SAAGA personaalraamatutest, on infomüra vähem kui FamilySearch kaudu (kus ka teiste maade Koch nimelised esinevad)

Seda olen juba teinud vaadanud tartu-maarja oma ja torma koguduse läbi. aga ei elidnud. Seega oleks vaja abi jätkuvalt.

Kes tahab FamilySearchis natukene infomüra filtreerida siis minge lehele
https://www.familysearch.org/search/catalog
Sealt otsige Sind huvitav kogudus. Näiteks "Lohusuu"
Sealt võtke "Church records" ja "Metrical books, 1689-1940"
(https://www.familysearch.org/search/catalog/712560?availability=Fam...)
Nüüd näete nimekirja kõigist mikrofilmidest, kus on Lohusuu koguduse raamatu pildid. Nüüd huvitab meid veerus Image Group Number (DGS) olevad numbrid. Need on siis mikrofilmide numbrid.
Oluline on ka meeles pidada, et ühe koguduse pildid on mitmel erineval mikrofilmil. On ka juhuseid kui pool kirikuraamatut on ühel mikrofilmil ja teine pool on teisel mikrofilmil.

Nüüd läheme tagasi tavapärasesse otsingusse ja seal on ka "More Options" all lahter "Image Group Number (DGS) or Film Number" sinna siis kirjutame meid huvitava mikrofilmi numbri. JA OLULINE! SELLLE NUMBRI ETTE PEAB KIRJUTAMA KAKS NULLI - 00
Näiteks: 007803328

Nüüd ta otsib ainult selle mikrofilmi pealt mis meid huvitab

[https://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.3148.1.140:223?426,1303,777... Saaga EAA.3148.1.140:223?426,1303,777,171,0]
See nagu läheks kokku aga personaalraamatus pole selle kohta mingid viidet. Seega, kas tunneb saksa keelt hästi siis oleks vaja äa tõlkida mida öeldakse abielu kandes.
Teiseks lidma Karl niggol sumakande. Ei leidnud üles.

[https://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.3148.1.140:223?426,1302,780... Saaga EAA.3148.1.140:223?426,1302,780,173,0]
See läheks nagu kokku selle isukga Juliane Friedrika Niggol / Talvik aga personaalraamtus pole märgi et Karl niggol oleks surnud või oleks teist korda abiellunud.Seega, kas tunneb saksa keelt hästi siis oleks vaja äa tõlkida mida öeldakse abielu kandes.
Teiseks proovisin leida Karl niggol sumakande, aga ei tulnud tulemeust eh ei leidnud üles.
Tänud ette!

Taavi Teldre

Selle 1879. a abielu kohta:
Karli lesk (saksa k. Witwe) Juliane Friedrika Niggol / Talvik abiellub Johan Talwikuga.

1883-1901 personaalraamatus on Juliane samuti kirjas kui Karli lesk
https://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.3148.1.145:440?1396,1756,10...

Seega peab Karl olema surnud enne 1879. aastat ja Juliane abiellus tõesti teist korda.

Johann Talvik
keegi saaks vaada, kas on keegi teine seda inimest -Johann Talvik
kui jah sii mestige kaks puud omavahel ära või kui on vaja lisada mingeid inimesi siis tehke.

Tere! Kas oleks võimalik mestida ja saada juurdepääs Karel Tiigemäe kirjetele (koos minu kirjega on neid GENIs 3)? Temast sai mu väimees ja tahaks seega vastavad muudatused sisse viia.

Tarmo Säga ühendasin Kareli topeltkirjed, pääsete kenasti tema lisatule ligi - olete ju lähisugulased.

Ma kahjuks family search kaudu leidnud abielu ega surma. Oleks vaja leida siis üles kas abielu või surm.
Isikuteks on:
Magnus Koch
Otto Koch
Emilie Marie Koch
Tänud ette!

Juliane Friedrika Niggol / Talvik
kahjuks faily search kau ei leindu järgmisele isikule Juliane Friedrika Niggol / Talvik
kolmandat abielu või surma.
Oleks vaja sellega abi.
tänud ette!

Palun tagasi võtta viimane mestimine:
Lauri Kai (Kalda)
Tänud

Tere! Palun abi eemaldada Kert Mõttus (Naps) valed vanemad Jürri Rosman ja Kert Rosman.
Õiged vanemad on : Jürri Naps ja Kert Naps.

Tänud !
Tervitades Maire

Juliane Friedrika Niggol / Talvik
ma ei leidnud selle isikule uut abielu või surma. Sooviks et keegi leiaks midagi mis aitaks surm või abielu leidmisele lähemale.

Lisa Essensohn / Stepe
ma ei leidnud selle isikule uut abielu või surma. Sooviks et keegi leiaks midagi mis aitaks surm või abielu leidmisele lähemale.

Amalie Marie Essensohn
ma ei leidnud selle isikule uut abielu või surma. Sooviks et keegi leiaks midagi mis aitaks surm või abielu leidmisele lähemale.

Kasutasin family search aga ei leidnud otsitavat infot.

Palun abi mestimisel:

Jüri Merevits

ja

Jüri Merevits

Tere! Palun eemaldada Mihklilt [Werrawa] Kerneri Hinno Mihkel

poeg [Kerneri] Mihkli Jaan [Näggo] [Kerneri] Mihkli Jaan [Näggo]

[Kerneri] Mihkli Jaan [Näggo] isa on tegelikult [Werrawa] Kerneri Hinno Mihkel

Sooviks kõigil 3 isiku puhul, et keegi leiaks kas abielu või surma kande üles. Kasutasin family search aga ei leidnud otsitavat infot. Pani ka geni arutelusse.

Isikuteks on:
Juliane Friedrika Niggol / Talvik

Lisa Essensohn / Stepe
Amalie Marie Essensohn

Private User eemaldasin vale vanematepaari, kuidas [Kerneri Mihkli Jaan [N%C3%A4ggo]] abikaasadega? Kas mõlemad Marrid on õiged?

Private User ühendasin

Tere!
Palun jälle abi mestimisel, kas kellegil oleks võimalik mestida Arnold Endma topeltkirjed:
Arnold Endma
Arnold Endma

MARIE ENDMA oli Arnold Endma naine, mitte õde.
Kas oleks ka võimalik teha selles puus parandus :
Marie Endma
Ja mestida Marei topeltkirjed:
Marie Endma
Aitäh!
Tänades Margit

Tere!
Palun taas abi mestimisel, palun mestida :
Evald Jürgmann
Evald Jürgmann

Ja tema naine :
Linda Jürgmann
Linda Jürgmann

Haudi.ee järgi on õige Jürmann.

Tänades Margit

Tähendab Haudi.ee järgi on õige nimi Jürgmann.
Aitäh Margit

Margit Urgard Ärge seda küll raudseks reegliks võtke. Hauakivil oleva nime kohta ei saanud isikenam ise seisukohta võtta, selle nimekuju eelistuse valisid sugulased. Pigem võiks eelistada sünni- ja abielumeetrika nimekuju või siis 1935-1939 perekirjadesse kantud nime.
Kuni 1935 polnudki ühtset nimekuju.

Juliane Friedrika Niggol / Talvik (Koch)
ma ei leidnud selle isikule uut abielu või surma. Sooviks et keegi leiaks midagi mis aitaks surm või abielu leidmisele lähemale.

Lisa Essensohn / Stepe (Tiitso)
ma ei leidnud selle isikule uut abielu või surma. Sooviks et keegi leiaks midagi mis aitaks surm või abielu leidmisele lähemale.

Amalie Marie Essensohn
ma ei leidnud selle isikule uut abielu või surma. Sooviks et keegi leiaks midagi mis aitaks surm või abielu leidmisele lähemale.

Kasutasin family search aga ei leidnud otsitavat infot.

Showing 9871-9900 of 9909 posts

Create a free account or login to participate in this discussion