Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Joods Kindermonument Rotterdam - Jewish Children's Monument Rotterdam

« Back to Projects Dashboard

view all

Profiles

Joods Kinder-monument Rotterdam

Wie waren de kinderen die in de jaren 1942-1943 vanuit Rotterdam vertrokken en nooit zijn teruggekeerd? Vanaf de verzamelplaats Loods 24 aan de Rotterdamse Spoorweghaven, ter hoogte van het Poortgebouw aan de Stieltjesstraat, zijn 686 Rotterdamse Joodse kinderen in de leeftijd van één maand tot en met twaalf jaar gedeporteerd naar Westerbork. Door de namen van de kinderen aan dit project toe te voegen herdenken we hun lot.

English: 'Jewish Children's Monument Rotterdam
Who were the children who left Rotterdam in the years 1942-1943and never returned ? From the assembly Shed 24 at the Rotterdam Spoorweghaven , near the gatehouse at the Stieltjesstraat in Rotterdam 686 Jewish children between the ages of one month and twelve years were deported to Westerbork . By adding their names to this project we commemorate their fate.




De kinderen

https://s3.amazonaws.com/photos.geni.com/p13/8d/59/a8/cd/5344483edb00c94c/verhaal-showcase-edit_large.jpg

Hieronder bevind zich de alfabetische lijst van namen van de vermoorde joodse kinderen uit Rotterdam. Hierbij vindt u ook geboortedatum en –plaats vermeld en de plaats en datum van overlijden

English: The children

The list below is an alphabetic list of the murdered Jewish children from Rotterdam. Also mentioned are their age,place and date of birth and their date and place of their death.

  • jaar = age
  • geboren = born
  • overleden = death


A

  • Marianne AANDAGT, 8 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 7 juli 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sophia AANDAGT, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 19 april 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Alice ABAS, 4 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 13 mei 1942, overleden Auschwitz 10 oktober 1942
  • Henderika ABAS, 1 jaar uit Tarwewijk (zuid), geboren Rotterdam 16 november 1941, overleden Auschwitz 7 december 1942
  • Henderika ABAS, 9 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 19 mei 1933, overleden Auschwitz 6 augustus 1942
  • Marianna ABAS, 6 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 1 april 1936, overleden Auschwitz 6 augustus 1942
  • Betje ALLEMANS, 10 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 27 april 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Helena ALTER, 12 jaar uit Hillesluis (zuid), geboren Gouda 21 mei 1930, overleden Auschwitz 12 februari 1943
  • Henny ALTER, 6 jaar uit Hillesluis (zuid), geboren Rotterdam 12 mei 1936, overleden Auschwitz 12 februari 1943
  • Max ALTER, 6 jaar uit Centrum Noord, geboren Den Haag 3 november 1936, overleden Sobibor 9 juli 1943
  • Sara ALTSCHUL, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 7 mei 1931, overleden Auschwitz 10 oktober 1942
  • Jacob APPELBOOM, 1 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 3 maart 1942, overleden Sobibor 30 april 1942
  • Mary APTROOT, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 30 november 1933, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Pauline APTROOT, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 21 juni 1930, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Dora DEN AREND, 4 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 9 augustus 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jaantje DEN AREND, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 27 augustus 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sonja VAN AREND, 2 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 11 februari 1941, overleden Sobibor 23 april 1943

B

  • Henri BAMBERG, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 26 februari 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Lena BAMBERG, 6 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 13 oktober 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jansje BANNET, 11 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 4 november 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Louise BANNET, 10 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 3 april 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Hans BARTELS, 5 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 19 december 1936, overleden Auschwitz 14 september 1942
  • Gisella BATIST, 10 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 15 augustus 1932, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Elvire BAUM, 5 jaar uit Oude Westen, geboren Antwerpen 25 juli 1938, overleden Westerbork 22 januari 1944
  • Georges BAUM, 9 jaar uit Oude Westen, geboren Antwerpen 6 november 1934, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Barend BECKERS, 1 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 17 maart 1941, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Ellen BECKERS, 3 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 13 december 1938, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • John BEEK, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Amsterdam 26 juni 1932, overleden Auschwitz 19 februari 1943
  • Mary BEEK, 12 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 19 juli 1930, overleden Auschwitz 19 augustus 1942
  • Abraham VAN BEEN, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 7 maart 1932, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Cili VAN BEEN, 7 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 22 februari 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Kitty VAN BEEN, 4 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 3 maart 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Leentje VAN BEEN, 5 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 27 augustus 1937, overleden Auschwitz 23 april 1943
  • Max VAN BEEN, 12 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 6 juli 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sylvia VAN BEEN, 5 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 13 november 1942, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Andries BEHR, 3 jaar uit Provenierswijk, geboren Groningen 23 februari 1939, overleden Auschwitz 14 januari 1943
  • Abraham BEKKERS, 10 maanden uit Hillesluis, geboren Rotterdam 12 september 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Joël BEKKERS, 6 jaar uit Hillesluis, geboren Rotterdam 31 augustus 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Roza DE LA BELLA, 11 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 16 juli 1931, overleden Auschwitz 28 september 1942
  • Jack BENJAMINS, 7 maanden uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 11 maart 1942, overleden Auschwitz 2 november 1942
  • Anna VAN DEN BERG, 8 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 8 oktober 1934, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Frits VAN DEN BERG, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 7 mei 1934, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Leo VAN DEN BERG, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 27 februari 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Philippus VAN DEN BERG, 10 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 6 augustus 1932, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Roosje VAN DEN BERG, 7 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 12 januari 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Ruth VAN DEN BERG, 11 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 13 januari 1932, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Hartog BERKELOUW, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 5 januari 1932, overleden Auschwitz 14 januari 1943
  • Jacob VAN BEVER, 8 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 27 maart 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Samuel VAN BEVER, 1 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 31 maart 1942, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Wilhelmina VAN BEVER, 1 jaar uit Afrikaanderbuurt, geboren Rotterdam 30 maart 1942, overleden Westerbork 12 juni 1943
  • Benedictus BIERSCHENK, 12 jaar uit Afrikaanderbuurt, geboren Rotterdam 21 november 1930, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Esther BIERSCHENK, 9 jaar uit Afrikaanderbuurt, geboren Rotterdam 15 mei 1933, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Marianne BIERSCHENK, 11 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 3 november 1930, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Rebekka BIERSCHENK, 11 jaar uit Afrikaanderbuurt, geboren Rotterdam 3 maart 1932, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Abraham BILLET, 7 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 12 juli 1936, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Leo BILLET, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 4 november 1934, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Selma BLAZER, 11 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 13 mei 1931, overleden Auschwitz 25 januari 1943
  • Abraham VAN BLIJDENSTIJN, 10 jaar uit Agniesebuurt, geboren Tiel 24 juli 1932, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Abraham BLITZ, 8 maanden uit Centrum, geboren Rotterdam 15 september 1942, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Freddy BLITZ, 3 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 2 december 1939, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Joseph BLITZ, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 8 januari 1933, overleden Auschwitz 3 september 1942
  • Marcus BLOEMENDAL, 7 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 14 februari 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Selina BLOEMENDAL, 3 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 21 april 1940, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Aäron BLOK, 2 jaar uit Bergpolder, geboren Amsterdam 24 augustus 1940, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Henriëtta BLOK, 7 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 14 april 1936, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Hijman BLOK, 11 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 10 mei 1931, overleden Auschwitz 14 oktober 1942
  • Jacob BLOK, 10 maanden uit Middelland, geboren Rotterdam 31 mei 1942, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Simon BLOK, 11 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 november 1931, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Marion BLOM, 1 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 17 juli 1941, overleden Auschwitz 10 september 1942
  • Ronny BLOM, 4 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 22 december 1937, overleden Auschwitz 10 september 1942
  • Asscher BOBBE, 1 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 2 oktober 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jetje BOBBE, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 19 augustus 1935, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Joël BOBBE, 2 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 1 september 1940, overleden Sobibor 9 juli 1943
  • Joël BOBBE, 5 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 1 december 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Joël BOBBE, 6 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 19 november 1937, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Karel BOBBE, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 16 juli 1940, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Josef BOEKBINDER, 5 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 6 maart 1937, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Meijer BOEKBINDER, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 3 april 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Meijer BOEKBINDER, 10 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 23 april 1932, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Geertruida BON, 7 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 9 november 1934, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Salomon BON, 11 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 26 september 1931, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Samuel BON, 6 maanden uit Centrum, geboren Rotterdam 25 maart 1942, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Sara BON, 3 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 11 april 1939, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Simon BON, 1 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 19 mei 1941, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Arnold BOSMAN, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 22 september 1934, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Jehoedith BOSMAN, 5 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 1 november 1937, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Mirjam BOSMAN, 9 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 4 augustus 1933, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Mary BOUWMAN, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 14 juli 1939, overleden Sobibor 9 juli 1943
  • Branca BRAASEM, 9 jaar uit Spangen, geboren Amsterdam 16 februari 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Johanna BRAASEM, 12 jaar uit Spangen, geboren Amsterdam 21 juli 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Johanna BRAASEM, 5 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 14 oktober 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Samuel BRAASEM, 2 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 16 september 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Gely BRAND, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 1 oktober 1938, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Jacob BRANDEL, 12 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 23 april 1930, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Eva BREMER, 10 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 28 januari 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942 PRIVATE GENI PROFILE
  • Joseph BREMER, 3 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 25 november 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942 PRIVATE GENI PROFILE
  • Joseph BREMER, 3 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 28 juli 1940, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Ella BROEKMAN, 7 jaar uit Middelland, geboren Deventer 5 november 1935, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Hans BROEKMAN, 5 jaar uit Middelland, geboren Hilversum 11 juli 1937, overleden Sobibor 5 maart 1943

C

  • Albert VAN CLEEFF, 11 jaar uit , geboren Rotterdam 13 oktober 1931, overleden Auschwitz 18 januari 1943
  • Daniel VAN COEVERDEN, 6 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 25 september 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Daniel VAN COEVERDEN, 9 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 17 april 1934, overleden Westerbork 26 april 1943
  • Leonore VAN COEVORDEN, 5 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 23 augustus 1937, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Roza VAN COEVORDEN, 3 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 21 oktober 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jacob DE HEER COHEN, 3 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 16 maart 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Adriana COHEN, 6 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 18 september 1936, overleden Sobibor 16 juli 1943
  • Benedictus COHEN, 4 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 12 oktober 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Bob COHEN, 8 jaar uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 27 augustus 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Clara COHEN, 12 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 29 mei 1930, overleden Auschwitz 25 januari 1943
  • Gretha COHEN, 9 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 12 september 1932, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Harry COHEN, 2 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 3 mei 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Herman COHEN, 9 jaar uit Crooswijk, geboren Groningen 11 december 1932, overleden Auschwitz 3 september 1942
  • Hetty COHEN, 2 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 3 mei 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Hetty COHEN, 6 jaar uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 23 mei 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Isack COHEN, 11 jaar uit Noordereiland, geboren Rotterdam 20 oktober 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jakob COHEN, 12 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 14 december 1929, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Josephine COHEN, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 6 april 1932, overleden Auschwitz 19 februari 1943
  • Kaatje COHEN, 9 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 4 december 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Leo COHEN, 5 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 15 juli 1937, overleden Auschwitz 19 februari 1943
  • Levie COHEN, 1 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 28 december 1940, overleden Auschwitz 3 september 1942
  • Levie COHEN, 2 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 15 december 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Levie COHEN, 9 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 8 april 1934, overleden Sobibor 16 juli 1943
  • Louis COHEN, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Breda 26 januari 1933, overleden Sobibor 9 juli 1943
  • Pauline COHEN, 1 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 22 maart 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Rebecca COHEN, 4 jaar uit Noordereiland, geboren Rotterdam 13 september 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Regine COHEN, 7 jaar uit , geboren Groningen 11 mei 1935, overleden Auschwitz 3 september 1942
  • Rudolf COHEN, 1 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 10 juni 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sara COHEN, 8 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 26 december 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Izak COSTER, 10 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 13 december 1933, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Eva VAN CREVELD, 11 jaar uit Kralingen, geboren Rotterdam 8 november 1930, overleden Auschwitz 6 augustus 1942
  • Ruby VAN CREVELD, 7 jaar uit Kralingen, geboren Rotterdam 1 augustus 1935, overleden Auschwitz 6 augustus 1942
  • Sophie VAN CREVELD, 10 jaar uit Kralingen, geboren Rotterdam 28 december 1931, overleden Auschwitz 6 augustus 1942

D

  • Abraham DAGLOONDER, 12 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 16 mei 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jacob DAGLOONDER, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 29 maart 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Joseph DAGLOONDER, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 25 februari 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Mirjam DAGLOONDER, 11 maanden uit Oude Westen, geboren Rotterdam 18 augustus 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Benjamin VAN DAM, 11 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 29 mei 1931, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Carla VAN DAM, 4 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 20 maart 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Carolina VAN DAM, 6 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 31 maart 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Frouktje VAN DAM, 9 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 17 januari 1933, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Klaartje VAN DAM, 8 jaar uit Schiebroek, geboren Schiebroek 25 september 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Klaartje VAN DAM, 8 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 21 juni 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Klara VAN DAM, 8 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 27 maart 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Louis VAN DAM, 5 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 7 juli 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Philip VAN DAM, 3 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 17 juli 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Regina VAN DAM, 3 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 24 december 1938, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Rose VAN DAM, 12 jaar uit Dijkzigt, geboren Berlijn 8 april 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Salomon VAN DAM, 7 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 13 maart 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sophia VAN DAM, 5 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 15 mei 1937, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Léon DANIELSON, 2 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 14 juli 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Henri DASBERG, 1 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 23 oktober 1941, overleden Vught 21 mei 1943
  • Isaac DASBERG, 6 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 18 december 1935, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Abraham DAVIDSON, 8 maanden uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 21 april 1942, overleden Auschwitz 14 januari 1943
  • Rieca DAVIDSON, 4 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 15 april 1938, overleden Auschwitz 14 januari 1943
  • Rebecca DEGEN, 11 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 12 september 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Joseph DIEPENDAAL, 12 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 16 januari 1931, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Salomon DIEPENDAAL, 7 jaar uit Hillegersberg, geboren Schiedam 15 mei 1936, overleden Sobibor 2 juli 1943
  • Emanuel DIGTMAKER, 5 jaar uit Hillegersberg, geboren Amsterdam 12 februari 1938, overleden Sobibor 2 juli 1943
  • Jacob DOBRASZIJCKI, 10 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 2 mei 1933, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Saul DREES, 7 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 30 oktober 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Susanna DREES, 9 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 24 november 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Antoinette DRIELSMA, 11 jaar uit Overschie, geboren Rotterdam 21 oktober 1930, overleden Auschwitz 24 september 1942
  • Delphine DRIELSMA, 3 jaar uit Overschie, geboren Rotterdam 19 juni 1939, overleden Auschwitz 24 september 1942
  • Jacqueline DRIELSMA, 9 jaar uit Overschie, geboren Batavia (N-I) 3 februari 1933, overleden Auschwitz ca 24 september 1942
  • Anna DROOMER, 6 jaar uit Rotterdam Noord, geboren Rotterdam 5 juni 1936, overleden Auschwitz 19 februari 1943
  • Leendert DROOMER, 4 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 10 juni 1938, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Levie DROOMER, 1 jaar uit Rotterdam Noord, geboren Rotterdam 2 mei 1941, overleden Auschwitz 19 februari 1943
  • Manuël DROOMER, 7 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 17 juni 1935, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Wolf DROOMER, 4 jaar uit Rotterdam Noord, geboren Rotterdam 14 oktober 1938, overleden Auschwitz 19 februari 1943

E

  • Rica ELIASAR, 4 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 15 juni 1938, overleden Auschwitz 15 december 1942
  • Levie ELIAZAR, 9 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 3 april 1933, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Rosette ELJON, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 14 december 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jacqueline VAN EMDEN, 2 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 19 juli 1940, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Klara VAN EMRIK, 3 jaar uit Afrikaanderbuurt, geboren Rotterdam 15 januari 1939, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Jacob ENSEL, 11 jaar uit Katendrecht, geboren Rotterdam 8 januari 1932, overleden Auschwitz 25 januari 1943
  • Kaatje ENSEL, 10 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 23 juni 1932, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Saartje ENSEL, 7 jaar uit Rotterdam, geboren Rotterdam 4 juni 1936, overleden Sobibor 11 juni 1943

F

  • Abraham FIERLIER, 3 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 12 januari 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Abraham FIERLIER, 4 jaar uit Hoog Zestienhoven, geboren Rotterdam 31 oktober 1938, overleden Auschwitz 3 december 1942
  • Betje FIERLIER, 7 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 26 mei 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Charlotte FIERLIER, 5 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 20 oktober 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Heiman FIERLIER, 5 maanden uit Hoog Zestienhoven, geboren Rotterdam 9 juni 1942, overleden Auschwitz 3 december 1942
  • Mietje FIERLIER, 8 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 16 september 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Saartje FIERLIER, 12 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 14 november 1929, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Saartje FIERLIER, 5 jaar uit Hoog Zestienhoven, geboren Rotterdam 12 september 1937, overleden Auschwitz 3 december 1942
  • Anna FLORA, 12 jaar uit Bloemhof, geboren Rotterdam 22 augustus 1929, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Rebecca FLORA, 10 jaar uit Bloemhof, geboren Rotterdam 4 juli 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Branca FRANK, 7 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 1 september 1934, overleden Auschwitz 26 augustus 1942
  • Eva FRANK, 10 jaar uit Schiebroek, geboren Rotterdam 7 april 1933, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Georg FRANK, 6 jaar uit Oude Westen, geboren Brambauer (Du.) 3 maart 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Hartog FRANK, 8 jaar uit , geboren Rotterdam 3 november 1933, overleden Auschwitz 26 oktober 1942
  • Isaak FRANK, 9 maanden uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 25 juli 1942, overleden Westerbork 13 mei 1943
  • Klara FRANK, 11 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 25 mei 1931, overleden Auschwitz 26 augustus 1942
  • Louis FRANK, 7 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 9 juni 1935, overleden Auschwitz 17 augustus 1942
  • Elizabeth FRANSMAN, 7 jaar uit Charlois, geboren Rotterdam 22 april 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jacob FRANSMAN, 1 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 10 oktober 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Judith FRANSMAN, 5 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 10 juni 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Simon FRANSMAN, 9 jaar uit Charlois, geboren Rotterdam 16 augustus 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Benjamin FRENK, 10 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 17 januari 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Eduard FRENK, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 29 maart 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Germaine FRENK, 7 jaar uit               -, geboren Rotterdam 29 mei 1935, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Elizabeth FRENKEL, 5 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 10 oktober 1937, overleden Auschwitz 26 februari 1943
  • Abraham FRESCO, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 29 december 1939, overleden Sobibor 30 april 1943
  • John FRESCO, 10 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 27 juni 1942, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Rachel FRIEDMANN, 11 jaar uit , geboren Essen (Du.) 23 mei 1931, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Matthijs FRIESER, 6 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 27 november 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Eleonora FRUITMANN, 12 jaar uit Blijdorp, geboren Semarang (N.I.) 17 augustus 1930, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Regina FURMANSKI, 11 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 6 juli 1931, overleden Auschwitz 1 oktober 1942
  • Rudolf FURMANSKI, 4 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 27 juli 1938, overleden Auschwitz 1 oktober 1942

G

  • Jochebed GANZ, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Amsterdam 14 februari 1934, overleden Auschwitz 28 september 1942
  • Hartog VAN GELDERE, 7 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 4 december 1935, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Henriette VAN GELDERE, 6 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 1 juni 1937, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Bernardine VAN GELDEREN, 11 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 16 oktober 1931, overleden Auschwitz 29 oktober 1942
  • Isaac VAN GELDEREN, 12 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 8 december 1929, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sally VAN GELDEREN, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 22 januari 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Maria GELKOPF, 1 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 25 maart 1942, overleden Auschwitz 19 november 1943
  • Simon DE GEUS, 9 jaar uit Zestienhoven, geboren Rotterdam 13 mei 1933, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Bernard VAN GICH, 4 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 13 mei 1938, overleden Auschwitz 27 augustus 1942
  • Isaac VAN GICH, 9 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 25 december 1932, overleden Auschwitz 27 augustus 1942
  • Lion VAN GIGH, 7 jaar uit Vlaardingen, geboren Rotterdam 5 juni 1935, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Felix GOBETS, 9 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 10 februari 1933, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Levie GOBETS, 11 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 16 januari 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jansje GODSCHALK, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 9 september 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Rebecca GODSCHALK, 1 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 10 mei 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Louis GOLDSTEEN, 4 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 26 maart 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Bernard GOTTLOB, 4 jaar uit Rotterdam Noord, geboren Rotterdam 20 september 1938, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Willem GOUDEKETTING, 1 jaar uit Afrikaanderbuurt, geboren Rotterdam 6 april 1941, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Charlotte GOUDSMIT, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 19 december 1939, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Heintje GOUDSMIT, 5 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 22 december 1937, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Barnett GREENMAN, 2 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 17 maart 1940, overleden Auschwitz 1 februari 1943
  • Alexander GRIJSAART, 10 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 5 september 1932, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Barend GRIJSAART, 12 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 30 maart 1931, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Betje GRIJSAART, 3 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 21 september 1939, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Greta GRIJSAART, 7 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 13 april 1936, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Louis GRIJSAART, 5 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 11 juni 1937, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Jacob GROEN, 5 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 29 september 1937, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Jettie GROEN, 9 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 11 november 1933, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Grietje GROOTKERK, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 5 oktober 1934, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Chaja GURKA, 12 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 23 juni 1931, overleden Auschwitz 28 januari 1944

H

  • Jonas HAAGMAN, 7 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 12 februari 1936, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Jozua HAAGMAN, 11 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 10 februari 1932, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Jozua HAAGMAN, 6 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 6 december 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sara HAAGMAN, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 8 februari 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Else HAHN, 8 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 19 oktober 1934, overleden Auschwitz 3 september 1943
  • Sally HAHN, 12 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 2 augustus 1931, overleden Auschwitz 3 september 1943
  • John HAMBURGER, 10 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 18 maart 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jonas HARPMAN, 4 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 10 mei 1939, overleden Sobibor 16 juli 1943
  • Herman HARTOG, 3 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 19 augustus 1940, overleden Auschwitz 17 september 1943
  • Josephine DEN HARTOGH, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 22 juni 1939, overleden Auschwitz 13 november 1942
  • Andries VAN HASSELT, 12 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 11 april 1931, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Sara VAN HASSELT, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 29 augustus 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sara VAN HASSELT, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 8 oktober 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Doortje DE HEER, 8 jaar uit Blijdorp, geboren Merksem (B.) 11 augustus 1933, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Irene DE HEER, 1 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 11 juni 1941, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Henk VAN DER HEIJDEN, 2 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 3 augustus 1941, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Jacob HEIMANS, 12 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 28 april 1931, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Anna HERTOG, 5 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 29 juli 1937, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Barend HERTOG, 7 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 22 november 1934, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Henri HERTOG, 3 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 7 december 1938, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Jacob HERTOG, 6 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 16 april 1936, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Jeanette HERTOG, 10 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 18 augustus 1932, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Margaretha HERTOG, 9 maanden uit Crooswijk, geboren Rotterdam 22 december 1941, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Sonja HERTOG, 2 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 3 juni 1940, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Dawid HERZBERG, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 25 augustus 1933, overleden Auschwitz 6 september 1944
  • Elisabeth VAN HESSE, 7 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 29 mei 1936, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Gabriël HIJMANS, 7 jaar uit Blijdorp, geboren s Gravenhage 4 december 1934, overleden Auschwitz 1 oktober 1942
  • Manfred HIMMELSTERN, 8 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 16 februari 1935, overleden Auschwitz 31 januari 1944
  • Sara HÖNIG, 9 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 17 mei 1933, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Slome HÖNIG, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 7 november 1939, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Robert HORNEMANN, 4 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 20 oktober 1938, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Doortje VAN DER HORST, 10 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 7 maart 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Mathilda VAN DER HORST, 2 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 14 maart 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Samuel VAN DER HORST, 4 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 28 november 1937, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • John HOUTKAMP, 2 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 17 september 1940, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Cato HUISMAN, 7 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 19 november 1934, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Rolie HUISMAN, 2 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 13 januari 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942

I

  • Kaatje IJER, 10 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 9 juli 1932, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Leendert IJER, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 15 maart 1935, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Carla VAN IJSSELSTEIN, 4 jaar uit , geboren Amsterdam 23 september 1938, overleden
  • Elisabeth ISRAËL, 10 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 22 juni 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Esther ISRAËL, 11 jaar uit , geboren Rotterdam 7 mei 1931, overleden Auschwitz 2 november 1942
  • Levi IZAAKS, 8 maanden uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 13 februari 1942, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Salomon IZAAKS, 2 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 23 april 1940, overleden Auschwitz 19 oktober 1942

J

  • Berendina JACOBS, 5 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 1 maart 1938, overleden Sobibor 2 juli 1943
  • Betsy JACOBS, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 2 mei 1931, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Daniel JACOBS, 2 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 16 juli 1940, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Elisabeth JACOBS, 8 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 31 juli 1934, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Harriët JACOBS, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 8 februari 1934, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Hester JACOBS, 10 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 11 augustus 1932, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Hester JACOBS, 10 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 31 maart 1933, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Louis JACOBS, 2 jaar uit Carnisse, geboren Rotterdam 10 februari 1940, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Samuel JACOBS, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 27 juni 1931, overleden Auschwitz 26 oktober 1942
  • Schoontje JACOBS, 9 maanden  uit Carnisse, geboren Rotterdam 10 januari 1942, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Henriëtte JACOBSEN, 1 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 3 juni 1941, overleden Auschwitz 26 augustus 1942
  • Sara JACOBSEN, 3 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 31 mei 1939, overleden Auschwitz 26 augustus 1942
  • Jacob JACOBSOHN, 2 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 31 juli 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sonja JAKUBOWICZ, 7 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 21 september 1935, overleden Sobibor 16 juli 1943
  • Andries DE JONG, 8 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 27 augustus 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Isaac DE JONG, 6 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 1 december 1936, overleden Sobibor 14 mei 1943
  • Jacob DE JONG, 6 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 augustus 1936, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Jonas DE JONG, 12 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 13 oktober 1929, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Kurt DE JONG, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Frankfurt am M. 8 mei 1932, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Roosje DE JONG, 8 maanden uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 14 november 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Samuel DE JONG, 4 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 1 maart 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942

K

  • Lodewijk KAANIS, 6 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 30 september 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Jacqueline KADIKS, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 3 september 1939, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Frieda KALKOEN, 10 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 17 januari 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Gretha KALKOEN, 9 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 27 juni 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Léon KALKOEN, 12 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 15 juli 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Betje KALKOENE, 10 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 30 juli 1932, overleden Auschwitz ca 6 augustus 1942
  • Betje KALKOENE, 4 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 4 februari 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Judith KALKOENE, 5 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 24 september 1936, overleden Auschwitz ca 6 augustus 1942
  • Lia KAMINSKI, 9 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 22 november 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • David VAN DE KAR, 1 jaar uit Centrum , geboren Rotterdam 23 april 1941, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Eva VAN DE KAR, 2 maanden uit Centrum , geboren Rotterdam 1 augustus 1942, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Engeltje VAN DER KAR, 1 jaar uit Centrum , geboren Delft 5 augustus 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Grietje VAN DER KAR, 4 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 8 december 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Marcus VAN DER KAR, 3 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 19 januari 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sientje VAN DER KAR, 2 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 24 februari 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Elisabeth KATAN, 7 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 19 mei 1935, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Betti KAUFMAN, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 5 maart 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Israel KELLER, 3 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 december 1939, overleden Sobibor 23 juli 1943
  • Lea KELLER, 2 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 22 april 1941, overleden Sobibor 23 juli 1943
  • Mozes KELLER, 1 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 17 maart 1942, overleden Sobibor 23 juli 1943
  • Léon KESNER, 6 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 18 mei 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Maud KESNER, 4 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 23 juni 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Arnold DE VRIES KETS, 12 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 6 juli 1930, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Rob DE VRIES KETS, 8 jaar uit Oud Mathenesse, geboren Rotterdam 16 juli 1934, overleden Auschwitz ca 16 augustus 1942
  • Levie KHONRAAD, 12 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 12 maart 1930, overleden Auschwitz 19 november 1942
  • Alida VAN DER KLEIN, 6 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 23 mei 1936, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Grietje VAN DER KLEIN, 12 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 23 april 1930, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Isaäc VAN DER KLEIN, 9 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 25 juli 1933, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Jettie VAN DER KLEIN, 2 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 30 maart 1940, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Sientje KLEIN, 5 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 2 juli 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Leo KLISSER, 7 jaar uit , geboren Amsterdam 13 juli 1936, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Abraham VAN KLOETEN, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 20 januari 1932, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Bernard VAN KLOETEN, 12 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 10 maart 1930, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Hartog VAN KLOETEN, 7 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 9 mei 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Nathan VAN KLOETEN, 8 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 17 juni 1934, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Bennie KOEKOEK, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 21 mei 1935, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Eduard KOEKOEK, 10 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 11 november 1932, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Joseph KOEKOEK, 3 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 29 mei 1939, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Rosette KOKERNOOT, 11 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 18 augustus 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Philip DE KONING, 11 jaar uit Hillesluis, geboren Rotterdam 27 maart 1931, overleden Sobibor 20 maart 1943
  • Simon DE KONING, 5 jaar uit Hillesluis, geboren Pijnacker 6 januari 1938, overleden Sobibor 20 maart 1943
  • Meijer KONINGSWINTER, 11 jaar uit Oude Westen, geboren Ukkel (B.) 26 april 1931, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Willem KONINGSWINTER, 6 jaar uit Oude Westen, geboren Ukkel (B.) 7 oktober 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Mattheo KOOL, 10 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Amsterdam 16 januari 1932, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Simon KOOL, 8 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Amsterdam 20 juni 1934, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Elisabeth KOPERBERG, 10 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 3 mei 1933, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Julie KOPPELS, 8 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 19 augustus 1934, overleden Sobibor 28 mei 1943
  • Mijntje KOPPELS, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 29 december 1931, overleden Sobibor 28 mei 1943
  • Leentje KORNALIJNSLIJPER, 1 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 9 juni 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Cato TE KORTE, 8 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 13 maart 1934, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Mietje TE KORTE, 12 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 21 mei 1930, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Aron KOSTER, 2 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 6 april 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Barend KOSTER, 8 jaar uit Noordereiland, geboren Rotterdam 21 juli 1934, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Bert KOSTER, 5 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 11 augustus 1937, overleden Sobibor 28 mei 1943
  • Betje KOSTER, 10 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 30 augustus 1931, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Bloempje KOSTER, 9 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 7 februari 1933, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • David KOSTER, 9 jaar uit Noordereiland, geboren Rotterdam 2 september 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Eva KOSTER, 1 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 25 februari 1941, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Herman KOSTER, 8 jaar uit Overschie, geboren Rotterdam 24 augustus 1934, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Izaak KOSTER, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 4 oktober 1932, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Jacob KOSTER, 10 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 7 februari 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Marianne KOSTER, 6 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 5 december 1935, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Mathilda KOSTER, 5 jaar uit Noordereiland, geboren Rotterdam 24 september 1936, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Rachel KOSTER, 10 jaar uit Overschie, geboren Rotterdam 22 januari 1932, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Paulina KROON, 12 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 24 oktober 1929, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Levie VAN DER KRUK, 4 jaar uit Middelland, geboren Amsterdam 4 september 1938, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Rozette VAN DER KRUK, 1 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 12 september 1941, overleden Sobibor 23 april 1943

L

  • Bernard LADEN, 2 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 11 juni 1940, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • David LADEN, 6 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 10 juni 1936, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Ethel LADEN, 3 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 27 maart 1939, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Sophia LAGRAND, 7 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 20 maart 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Meijer LAVINO, 2 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 21 mei 1940, overleden Auschwitz 2 november 1942
  • Sonja DE LEEUW, 7 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 13 oktober 1935, overleden Auschwitz ca 23 april 1943
  • Barend DE LEEUWE, 5 jaar uit Zestienhoven, geboren Rotterdam 3 december 1937, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Joseph DE LEEUWE, 2 jaar uit Zestienhoven, geboren Amsterdam 24 januari 1941, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Louis DE LEEUWE, 7 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 15 februari 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Marianne DE LEEUWE, 1 jaar uit Tarwewijk, geboren Rotterdam 12 maart 1942, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Philip DE LEEUWE, 3 jaar uit Zestienhoven, geboren Rotterdam 25 augustus 1939, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Sientje DE LEEUWE, 7 jaar uit Zestienhoven, geboren Utrecht 22 februari 1936, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Abraham VAN LEEUWEN, 11 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 7 augustus 1931, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Benjamin VAN LEEUWEN, 1 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 18 april 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Meijer LEONS, 10 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 8 oktober 1931, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Michiel LEONS, 8 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 22 september 1934, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Sara LEONS, 9 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 25 oktober 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Herman LEVI, 4 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 2 september 1938, overleden Sobibor 20 maart 1943
  • Rosa LEVI, 1 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 8 november 1940, overleden Auschwitz 10 september 1942
  • Sara LEVI, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 6 juni 1933, overleden Sobibor 20 maart 1943
  • Henderine LEVIJ, 11 jaar uit Liskwartier, geboren Hoensbroek 26 maart 1932, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Joseph LEVIJ, 10 jaar uit Liskwartier, geboren Hoensbroek 10 mei 1933, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Josephina LEVIJ, 12 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 21 oktober 1930, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Keetje LEVIT, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 2 november 1930, overleden Auschwitz 13 november 1942
  • Esther LEVY, 10 jaar uit Zestienhoven, geboren Rotterdam 14 juni 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Mathel LEWI, 6 jaar uit Rotterdam-Overschie, geboren Trier 7 oktober 1938, overleden Auschwitz ca 14 oktober 1944
  • Ruth LEWI, 8 jaar uit Rotterdam-Overschie , geboren Trier 4 oktober 1936, overleden Auschwitz 14 oktober 1944
  • Isedoor LEZER, 7 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 5 januari 1936, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Esther VAN LIER, 9 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 17 mei 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Cato LINDENBAUM, 7 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 18 juli 1935, overleden Sobibor 2 juli 1943
  • Levi LIPSCHITS, 2 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 23 juni 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Anita DE LIVER, 10 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 15 juli 1942, overleden Sobibor ca 11 juni 1943
  • Marjolijn LOPES CARDOZO, 10 mnd. uit Blijdorp, geboren Rotterdam 23 november 1943, overleden Auschwitz 8 oktober 1944

M

  • Henri MAARSSEN, 3 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 18 november 1938, overleden Auschwitz ca 26 oktober 1944
  • Elias MAKS, 2 jaar  uit Oude Westen, geboren Rotterdam 22 februari 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Gerard MAKS, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 5 december 1933, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Lea MAKS, 12 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 30 mei 1930, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Carla MARCUSSEN, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 25 juni 1938, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Bernard MARITZ, 6 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 15 maart 1937, overleden Sobibor 28 mei 1943
  • Izaak MARITZ, 10 maanden uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 27 juni 1942, overleden Westerbork 17 mei 1943
  • Garçon MATTEMAN, 12 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 5 juli 1931, overleden Auschwitz 24 september 1943
  • Saartje MEIJER, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 17 maart 1931, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Carola MESSCHER, 6 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 31 december 1937, overleden Auschwitz 7 juli 1944
  • Frits MESSCHER, 7 jaar uit Blijdorp, geboren Meppel 11 juli 1936, overleden Auschwitz 7 juli 1944
  • Jozef MESSCHER, 12 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 28 augustus 1930, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Martha MESSCHER, 5 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 25 oktober 1942, overleden Westerbork 24 juni 1943
  • Martijn MESSCHER, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Meppel 17 januari 1934, overleden Auschwitz 7 juli 1944
  • Sophia MESSCHER, 8 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 4 juli 1934, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Abraham MILLET, 9 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 3 januari 1933, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Clara MILLET, 4 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 7 februari 1938, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Izaak MILLET, 1 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 30 oktober 1940, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Regina MILLET, 11 jaar uit Feijenoord, geboren Rotterdam 16 maart 1931, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Gizela MINC, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Danzig (P.) 12 december 1932, overleden Auschwitz 19 november 1943
  • Leentje MOK, 10 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 26 december 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Gusto MONCZKI, 8 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 6 juli 1934, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Jakob MONCZKI, 12 jaar uit Delfshaven, geboren Schiedam 8 juni 1930, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Benjamin MONDERER, 4 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 26 juni 1938, overleden Auschwitz 26 februari 1943
  • Isidor MONDERER, 7 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 20 september 1935, overleden Auschwitz 26 februari 1943
  • Jakob MONDERER, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Mannheim (Du.) 21 maart 1933, overleden Auschwitz 29 oktober 1942
  • Jenny MONDERER, 2 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 14 november 1939, overleden Auschwitz 29 oktober 1942
  • Julius MONDERER, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Mannheim (Du.) 2 december 1931, overleden Auschwitz 29 oktober 1942
  • Sidi MONDERER, 7 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 19 augustus 1935, overleden Auschwitz 29 oktober 1942
  • Eliazar MOSBACH, 4 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 26 juli 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Elza MOSES, 2 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 4 december 1940, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Abraham MUG, 10 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 30 april 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Abraham MUG, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 19 september 1934, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Betsy MUG, 5 maanden uit Blijdorp, geboren Westerbork 13 oktober 1942, overleden Sobibor 2 april 1943
  • Esther MUG, 3 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 20 mei 1939, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Levie MUG, 3 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 2 mei 1940, overleden Sobibor 11 juni 1943

N

  • Hans NAFTALIE, 12 jaar uit Middelland, geboren Bochum (Du.) 16 april 1931, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Ragmila NAGIEL, 11 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 8 september 1931, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Sija NAGIEL, 7 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 27 februari 1935, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Simon NAGIEL, 4 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 15 mei 1938, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Smil NAGIEL, 9 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 11 maart 1933, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Emanuel NETER, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 31 oktober 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Conny NEUBERGER, 11 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 20 juni 1931, overleden Auschwitz 18 januari 1943
  • Joseph NOOITRUST, 9 maanden uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 24 oktober 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sara NOOITRUST, 5 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 17 februari 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942

O

  • Abraham ONDERWIJZER, 6 jaar uit Middelland, geboren Amsterdam 25 maart 1937, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Levie VAN OS, 4 jaar uit Charlois, geboren Rotterdam 9 juni 1938, overleden Sobibor 14 mei 1943
  • Carolina OS, 2 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 8 oktober 1940, overleden Westerbork 8 juni 1943
  • Abraham OSSEDRIJVER, 10 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 7 januari 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Hartog OSSEDRIJVER, 9 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 15 januari 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • David OSSENDRIJVER, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 5 september 1932, overleden Auschwitz 8 april 1944
  • Levie OSSENDRIJVER, 7 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 29 september 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942

P

  • Maurits PAKKEDRAGER, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 15 januari 1932, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Rudolf PAKKEDRAGER, 6 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 14 augustus 1936, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Betje PARSER, 3 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 28 juli 1939, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Mietje PARSER, 6 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 28 september 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Michel PEEKEL, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 4 april 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Esther PHILIPSE, 5 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 23 december 1937, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Robert PHILIPSE, 5 maanden uit Centrum Noord, geboren Westerbork 21 november 1942, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Samuel PHILIPSE, 10 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 17 mei 1933, overleden Auschwitz 19 november 1943
  • Samuel PHILIPSE, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 21 december 1934, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Ruth PHILIPSON, 1 maand uit Middelland, geboren Rotterdam 27 maart 1943, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Kaatje PIJPEMAN, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 26 juli 1930, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Mietje PIJPEMAN, 7 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 22 oktober 1935, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Samuel PIJPEMAN, 9 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 19 juli 1933, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Wolf PIJPEMAN, 5 jaar uit , geboren Rotterdam 25 november 1937, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Aaron PINHASHICK, 1 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 2 september 1941, overleden Auschwitz 1 oktober 1942
  • Jozef PINHASHICK, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 12 juli 1939, overleden Auschwitz 1 oktober 1942
  • Rebecca PINHASHICK, 2 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 14 augustus 1940, overleden Auschwitz 1 oktober 1942
  • David VAN PLOEG, 3 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 19 september 1939, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Barend VAN PLOEG, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 11 juni 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Betje VAN PLOEG, 7 maanden uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 16 februari 1942, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Grietje VAN PLOEG, 12 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 11 april 1930, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Judik VAN PLOEG, 10 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 15 augustus 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Mathilde VAN PLOEG, 5 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 1 december 1936, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Betje POLAK, 6 jaar uit Katendrecht, geboren Amsterdam 19 mei 1936, overleden Auschwitz 2 augustus 1942
  • Johanna POLAK, 8 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 15 december 1934, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Baruch POMERANC, 1 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 6 december 1941, overleden Auschwitz 3 september 1943
  • David POMERANC, 3 maanden uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 20 januari 1943, overleden Vught 10 mei 1943
  • Abraham POSNER, 12 jaar uit , geboren Rotterdam 6 juli 1930, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Abraham POSNER, 9 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 3 januari 1934, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Joseph POSNER, 2 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 5 oktober 1940, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Sophia POSNER, 5 jaar uit Afrikaanderwijk, geboren Rotterdam 21 augustus 1937, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Betty POST, 5 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 april 1938, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Sara POST, 10 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 18 februari 1933, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Helena VAN PRAAGH, 4 jaar uit Rotterdam Oude Westen, geboren Rotterdam 7 januari 1938, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Johan VAN PRAAGH, 3 jaar uit Rotterdam Oude Westen, geboren Rotterdam 30 maart 1939, overleden Auschwitz 9 november 1942

Q

  • Israel QUERIDO, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 10 juni 1939, overleden Sobibor 28 mei 1943

R

  • Rosetta RAAP, 6 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 4 september 1936, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Saartje RAAP, 2 jaar uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 8 januari 1941, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Hetty REENS, 6 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 2 augustus 1936, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Marianne REENS, 8 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 9 november 1934, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Elias VAN RHIJN, 9 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 19 maart 1933, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Mietje RICARDO, 12 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 28 november 1929, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Issachar ROKACH, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Stanislaw (P.) 29 december 1932, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Mirjam ROKACH, 4 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 24 oktober 1939, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Schalom ROKACH, 10 maanden uit Bergpolder, geboren Rotterdam 8 april 1943, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Szejna ROKACH, 6 jaar uit Bergpolder, geboren Lemberg (P.) 20 april 1937, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Jacob ROODFELD, 5 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 23 januari 1937, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Willem ROODFELD, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 17 september 1933, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Frederika ROODSCHILD, 7 jaar uit Hillegersberg, geboren Hillegersberg 1 december 1934, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Louise ROODSCHILD, 4 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 25 mei 1938, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Marianne ROODSCHILD, 9 jaar uit Hillegersberg, geboren Hillegersberg 20 september 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Mozes DE ROOIJ, 1 jaar uit Liskwartier, geboren Rotterdam 27 maart 1942, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Samuel ROOS, 2 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 1 februari 1941, overleden Europa 9 juni 1943
  • Esther DE ROOY, 3 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 12 mei 1939, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Mozes DE ROOY, 6 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 22 maart 1937, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Andor ROZMAN, 8 jaar uit Oude Westen, geboren s-Gravenhage 12 februari 1934, overleden Auschwitz 28 september 1942
  • Eva ROZMAN, 10 jaar uit Oude Westen, geboren Haydunama (Hon) 23 mei 1932, overleden Auschwitz 28 september 1942
  • Lili ROZMAN, 2 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 15 augustus 1940, overleden Auschwitz 28 september 1942
  • Taba ROZMAN, 7 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 24 maart 1935, overleden Auschwitz 28 september 1942
  • Jacob RUBENS, 11 maanden uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 18 oktober 1941, overleden Auschwitz 30 september 1942

S

  • Menno SALOMONS, 4 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 27 juni 1938, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Abraham SANDERS, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 18 augustus 1932, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Hanna SANDERS, 1 jaar uit Spijkenisse, geboren Rotterdam 12 januari 1942, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Hinda SANDERS, 10 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 18 augustus 1932, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Jacob SANDERS, 10 jaar uit Tussendijken, geboren Schiedam 16 november 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jozef SANDERS, 12 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 13 februari 1931, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Leendert SANDERS, 4 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 6 december 1937, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Saartje SANDERS, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 juli 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Sophia SANDERS, 2 jaar uit Spijkenisse, geboren Rotterdam 29 juni 1940, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Micha SCHAUFEL, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 13 juli 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Joachim SCHAUMBERG, 10 jaar uit Middelland, geboren Dinslaken (Du.) 4 april 1932, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Arie SCHELVIS, 12 jaar uit Oude Noorden, geboren Amsterdam 1 april 1931, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Elsje SCHELVIS, 2 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 17 oktober 1940, overleden Sobibor 16 juli 1943
  • Ephraim SCHELVIS, 6 jaar uit Oude Noorden, geboren Amsterdam 12 oktober 1936, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Gompert SCHELVIS, 9 jaar uit Oude Noorden, geboren Amsterdam 19 juli 1933, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Marianne SCHELVIS, 7 jaar uit Oude Noorden, geboren Amsterdam 25 juni 1935, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Mozes SCHELVIS, 2 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 23 september 1940, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Bertha SCHIELAAR, 10 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 22 maart 1933, overleden Auschwitz 3 september 1943
  • Roelof SCHIELAAR, 1 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 28 juli 1942, overleden Auschwitz 3 september 1943
  • Sophia SCHIELAAR, 12 jaar uit Delfshaven, geboren Rotterdam 28 april 1931, overleden Auschwitz 3 september 1943
  • Hertha SCHLÖSSER, 10 jaar uit Bergpolder, geboren Schiedam 3 juli 1932, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Joël SITTERS, 1 jaar uit Zestienhoven, geboren Amsterdam 14 juli 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Rebecca SITTERS, 6 jaar uit Zestienhoven, geboren Rotterdam 1 maart 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Salomon SITTERS, 2 jaar uit Zestienhoven, geboren Rotterdam 7 maart 1940, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Henriette VAN DER SLUIJS, 1 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 12 september 1941, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Marcus VAN DER SLUIJS, 4 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 12 januari 1938, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Saartje VAN DER SLUIJS, 10 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 31 mei 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Abram VAN DER SLUIS, 6 jaar uit Zevenhuizen, geboren Rotterdam 15 april 1937, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Duifje VAN DER SLUIS, 11 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 28 maart 1931, overleden Auschwitz ca 10 augustus 1942
  • Heiman VAN DER SLUIS, 12 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 10 september 1929, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Israel VAN DER SLUIS, 5 maanden uit Zevenhuizen, geboren Rotterdam 6 november 1942, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Jacob VAN DER SLUIS, 2 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 20 januari 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Margaretha VAN DER SLUIS, 6 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 29 december 1936, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Margaretha VAN DER SLUIS, 9 jaar uit Zevenhuizen, geboren Rotterdam 28 januari 1934, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Eduard SOESMAN, 3 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 21 juli 1939, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Johanna SOESMAN, 6 maanden uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 10 november 1942, overleden Westerbork 11 mei 1943
  • Jacob SPANJAR, 12 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 28 augustus 1930, overleden Sobibor ca 23 juli 1943
  • Elisabeth SPETTER, 7 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 7 januari 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Elizabeth SPETTER, 11 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 5 april 1932, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Sally SPETTER, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 30 mei 1931, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Josef SPREEKMEESTER, 7 maanden uit Middelland, geboren Rotterdam 9 november 1942, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Rudolphina VAN DER STAAL, 2 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 9 juni 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Abraham STAD, 3 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 28 november 1938, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Betsy STAD, 6 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 7 maart 1936, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Elisabeth STAD, 5 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 2 oktober 1937, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Esther STAD, 4 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 20 augustus 1938, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Isaac STAD, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 29 september 1934, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Karel STAD, 5 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 7 oktober 1936, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Levie STAD, 3 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 16 maart 1939, overleden Auschwitz 17 september 1942
  • Margaretha STAD, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 22 december 1934, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Roosje STAD, 7 maanden uit Spangen, geboren Rotterdam 27 december 1941, overleden Auschwitz 16 augustus 1942
  • Salomon STAD, 3 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 20 februari 1939, overleden Auschwitz 10 september 1942
  • Bep VAN DER STAM, 2 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 29 november 1940, overleden Auschwitz 19 november 1943
  • Eliazar VAN DER STAM, 11 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 4 juni 1931, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Helena VAN DER STAM, 7 jaar uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 2 april 1936, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Lea STEIN, 5 maanden uit Blijdorp, geboren Rotterdam 10 januari 1943, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Rolf STERN, 10 jaar uit Rotterdam, geboren Crefeld (Du.) 14 september 1932, overleden Sobibor 23 juli 1943
  • Juda SUESAN, 12 jaar uit Blijdorp, geboren Amsterdam 2 april 1930, overleden Auschwitz 7 december 1942
  • Henri SUISKIND, 8 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 20 januari 1935, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Arend SWAAB, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 19 januari 1934, overleden Auschwitz 22 oktober 1942
  • Ferdinand SWAAB, 10 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 16 augustus 1932, overleden Auschwitz 22 oktober 1942
  • Louis SWAAB, 11 jaar uit Agniesebuurt , geboren Rotterdam 3 juli 1931, overleden Auschwitz 22 oktober 1942
  • Isaac SWALUW, 7 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 20 mei 1936, overleden Sobibor 16 juli 1943
  • Jacques SWALUW, 10 maanden uit Spangen, geboren Rotterdam 19 juni 1942, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Maria SWALUW, 6 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 16 juni 1936, overleden Sobibor 7 mei 1943

T

  • Abraham TAMMERIJN, 9 jaar uit Kralingen West, geboren Rotterdam 22 januari 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Abraham TAMMERIJN, 9 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 13 januari 1934, overleden Sobibor 9 maart 1943
  • Maijer TENENBAUM, 5 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 15 december 1937, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Esther TOKKIE, 12 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 3 augustus 1930, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Lenie TOKKIE, 10 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 17 juli 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Heintje VAN TROMMEL, 3 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 11 september 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Heintje VAN TROMMEL, 6 jaar uit Kleiwegkwartier, geboren Rotterdam 1 april 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Izak VAN TROMMEL, 4 jaar uit Kleiwegkwartier, geboren Rotterdam 4 mei 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Hartog TRYTEL, 6 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 27 maart 1936, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Jacob TRYTEL, 7 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 20 oktober 1934, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Roosje TRYTEL, 8 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 6 augustus 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Isaäc TUNNINGE, 11 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 22 oktober 1930, overleden Auschwitz 17 september 1942

V

  • Clara VAS NUNES, 9 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Antwerpen 21 april 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Louis VAN DER VEEN, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 14 januari 1930, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Alida  VELDMAN, 8 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 2 november 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Alexander VELLEMAN, 11 maanden uit , geboren Rotterdam 19 mei 1942, overleden Sobibor 14 mei 1943
  • Alexander VELLEMAN, 8 jaar uit Carnisse, geboren Rotterdam 28 oktober 1933, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Betje VELLEMAN, 10 jaar uit Carnisse, geboren Rotterdam 17 mei 1932, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Katharina VELLEMAN, 10 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 30 december 1931, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Louis VELLEMAN, 12 jaar uit Provenierswijk, geboren Rotterdam 9 maart 1930, overleden Auschwits 5 augustus 1942
  • Jacob VIEYRA, 7 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 15 oktober 1936, overleden Auschwitz 28 januari 1944
  • Eduard VIGEVINO, 12 jaar uit Hillegersberg, geboren Rotterdam 5 maart 1931, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Jesayes VISSER, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 16 februari 1939, overleden Auschwitz 24 september 1942
  • Esriel VLEESCHHOUWER, 1 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 23 augustus 1941, overleden Westerbork 16 augustus 1943
  • Herman VLEESCHHOUWER, 8 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 5 juni 1935, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Sarah VLEESCHHOUWER, 7 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 1 september 1936, overleden Auschwitz 11 februari 1944
  • Hester VAN VOLLENHOVEN, 4 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 9 maart 1938, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Jacqueline VAN VOLLENHOVEN, 1 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 11 december 1940, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Johnny VOS, 11 jaar uit Nieuwe Werk, geboren Rotterdam 4 januari 1933, overleden Auschwitz 6 september 1944
  • Aron DE VRIES, 8 maanden uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 25 november 1941, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Benjamin DE VRIES, 11 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 16 mei 1931, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Bernard DE VRIES, 3 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 22 november 1939, overleden Auschwitz 19 februari 1943
  • Betty DE VRIES, 3 maanden uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 21 februari 1943, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • David DE VRIES, 3 jaar uit Centrum Noord, geboren Rotterdam 29 december 1938, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Heijman DE VRIES, 4 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 13 april 1938, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Jansje DE VRIES, 2 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 2 mei 1940, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Jozef DE VRIES, 2 jaar uit Rubroek, geboren Rotterdam 20 maart 1941, overleden Auschwitz 6 maart 1943
  • Rudolf DE VRIES, 11 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 10 november 1931, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Salomon DE VRIES, 5 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 9 oktober 1937, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Sieny DE VRIES, 8 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 9 juli 1934, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Jetty VAN VRIESLAND, 4 jaar uit Middelland, geboren Gorinchem 1 januari 1939, overleden Sobibor 16 april 1943
  • Line VAN VRIESLAND, 11 jaar uit Gorinchem, geboren Gorinchem 10 februari 1932, overleden Sobibor 16 april 1943
  • Jacob VROMEN, 10 jaar uit Centrum , geboren Rotterdam 25 april 1933, overleden Sobibor 4 juni 1943

W

  • Benno WACHSMAN, 9 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 augustus 1933, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Ilan WACHSMAN, 7 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 16 september 1935, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Abraham WALG, 9 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 26 juli 1933, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Betsy WALG, 7 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 14 februari 1937, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Henrietta WALG, 5 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 23 maart 1937, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Henry WALG, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 23 juli 1931, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Juda WALG, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 15 mei 1933, overleden Auschwitz 22 oktober 1942
  • Marcus WALG, 6 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 31 december 1935, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Henriette WALLEGA, 7 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 2 mei 1935, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Elizabeth WALVIS, 10 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 2 oktober 1932, overleden Sobibor 20 maart 1943
  • Jonas WALVIS, 6 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 30 augustus 1936, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Jonas WALVIS, 7 jaar uit Oude Westen, geboren Rotterdam 1 april 1935, overleden Sobibor 20 maart 1943
  • Jonas WALVIS, 9 jaar uit Charlois, geboren Rotterdam 22 november 1933, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Levie WALVIS, 9 maanden uit Charlois, geboren Rotterdam 5 juli 1942, overleden Sobibor 11 juni 1943
  • Sara WALVIS, 10 jaar uit Charlois, geboren Rotterdam 15 mei 1932, overleden Sobibor 7 mei 1943
  • Ephraim WATERMAN, 7 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 12 maart 1936, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Lodewijk WATERMAN, 4 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 25 november 1938, overleden Sobibor 30 april 1943
  • Sophia WATERMAN, 3 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 31 mei 1939, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Aaron WEIMAN, 12 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 16 november 1929, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Levie WEIMAN, 7 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 26 mei 1935, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Mietje WEIMAN, 12 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 25 mei 1930, overleden Auschwitz 5 oktober 1942
  • Ino WEISSMANN, 1 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 23 februari 1942, overleden Westerbork 24 april 1943
  • Antoine WERIJ, 7 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 19 augustus 1936, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Josephine WESSEL, 3 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 21 augustus 1941, overleden Auschwitz 6 oktober 1944
  • Lotje VAN WIEN, 8 jaar uit Spangen, geboren Rotterdam 27 december 1933, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • David WIJMANS, 11 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 15 augustus 1930, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Wilhelmina WIJNBERG, 11 jaar uit Bergpolder, geboren Rotterdam 16 mei 1931, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Flora DE WINTER, 10 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 23 maart 1933, overleden Sobibor 28 mei 1943
  • Grietje DE WINTER, 5 jaar uit Oude Noorden, geboren Goes 8 mei 1937, overleden Auschwits 5 augustus 1942
  • Hendrijntje DE WINTER, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 27 april 1930, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Israel DE WINTER, 7 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 18 augustus 1935, overleden Auschwitz 21 september 1942
  • Maurits DE WINTER, 3 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 5 juni 1939, overleden Auschwitz 21 september 1942
  • Max DE WINTER, 9 maanden uit Crooswijk, geboren Rotterdam 22 november 1941, overleden Auschwitz 21 september 1942
  • Sientje DE WINTER, 7 jaar uit Agniesebuurt, geboren Rotterdam 3 februari 1935, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Sophie DE WINTER, 6 jaar uit Kralingen West, geboren Rotterdam 31 december 1935, overleden Auschwitz 5 augustus 1942
  • Betje WINTER, 6 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 17 januari 1936, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Rebecca WINTER, 2 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 5 december 1940, overleden Sobibor 5 maart 1943
  • Grietje DE WIT, 1 jaar uit Oude Westen, geboren Gouda 17 februari 1941, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Abraham DE WITT, 8 jaar uit Tussendijken, geboren Rotterdam 11 maart 1934, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Sonja WITZENHAUSEN, 8 jaar uit Nieuwe Westen, geboren Rotterdam 3 februari 1934, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Alexander DE WOLF, 6 jaar uit Bospolder, geboren Rotterdam 26 juni 1936, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Hendrika DE WOLF, 12 jaar uit Bospolder, geboren Rotterdam 15 april 1930, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Maria DE WOLF, 3 maanden uit Centrum, geboren Rotterdam 23 januari 1943, overleden Sobibor 21 mei 1943
  • Salomon DE WOLF, 9 jaar uit Bospolder, geboren Rotterdam 6 november 1932, overleden Auschwitz 5 november 1942
  • Rebecca WOLF, 10 jaar uit Kralingen Oost, geboren Rotterdam 13 augustus 1932, overleden Auschwitz 9 november 1942
  • Aaltje DE WOLFF, 11 jaar uit Katendrecht, geboren Rotterdam 16 januari 1931, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Abraham DE WOLFF, 8 jaar uit Katendrecht, geboren Rotterdam 19 januari 1934, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Clara DE WOLFF, 9 jaar uit Agniesebuurt, geboren Amsterdam 21 mei 1933, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Maria DE WOLFF, 12 jaar uit Smeetsland, geboren Rotterdam 1 mei 1931, overleden Auschwitz 27 augustus 1943
  • Sientje DE WOLFF, 11 jaar uit Agniesebuurt, geboren Amsterdam 13 oktober 1931, overleden Sobibor 23 april 1943
  • Abraham WOLFF, 9 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 3 januari 1933, overleden Auschwitz 19 oktober 1942
  • Eliazar WURMS, 11 jaar uit Oude Noorden, geboren Rotterdam 2 maart 1931, overleden Auschwitz 21 september 1942
  • Isaäc WURMS, 4 jaar uit Schiebroek, geboren Rotterdam 18 oktober 1938, overleden Auschwitz 10 september 1943

Z

  • David ZEEHANDELAAR, 9 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 9 september 1932, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Henriette ZEEHANDELAAR, 12 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 2 maart 1930, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Mietje ZEEHANDELAAR, 6 jaar uit Crooswijk, geboren Rotterdam 26 juni 1936, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Bernhard ZOEST, 9 jaar uit Blijdorp, geboren Rotterdam 15 april 1933, overleden Auschwitz 10 september 1942
  • Regina VAN ZUIDEN, 12 jaar uit Blijdorp, geboren Hoogeveen 8 februari 1931, overleden Auschwitz 10 september 1943
  • Bloeme ZUREL, 12 jaar uit Centrum, geboren Rotterdam 1 december 1929, overleden Auschwitz 9 augustus 1942
  • Benjamin ZWART, 12 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 30 december 1929, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Henri ZWART, 6 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 5 december 1935, overleden Auschwitz 15 oktober 1942
  • Jacob ZWART, 10 jaar uit Middelland, geboren Rotterdam 3 februari 1932, overleden Auschwitz 15 oktober 1942


Bron/Sources