Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.

Suure-Jaani õigeusu kalmistu

« Back to Projects Dashboard

view all

Profiles

 • Lembit Sakk (1935 - 1997)
  Maetud:
 • Liisa Sakk (1931 - 2005)
  Maetud:
 • Aleksander Pajula (1898 - 1951)
  VEIDENBAUM EAÕK Suure-Jaani Personaalraamat; EAA.1976.1.615; 1899-1912 PALJULA EAÕK Suure-Jaani kogudus Personaalraamat; EAA.1976.1.616; 1930-1960 Maetud:
 • Miili / Emilie Mäeks (1884 - 1962)
  ANTON: Personaalraamat. VIII kd. Vaivara (S-V), Repniku, ...; EAA.1230.1.92; 1867-1940 Haud:
 • Leonida Ehrstein (1925 - 2002)

Rajati 1911 enne seda maeti Suure-Jaani (ka Olustvere) õigeusu koguduse liikmed Reegoldi (EAÕ) kalmistu (Suure-Jaani vald, Reegoldi küla), rajati 1850 a., viimane matus 1917? a.

Suure-Jaani Pihlaka tn kalmistu https://www.kalmistud.ee/Pihlaka-pst-kalmistu-2

Vabandan, projekt on alles loomisjärgus kuid isikuid võib julgesti lisada!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele lisada kindlasti andmed tema matmise ajast/kohast ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada, tuleb pöörduda profiili haldajate poole klõpsates "Kutsu projekti". Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------