Start My Family Tree Welcome to Geni, home of the world's largest family tree.
Join Geni to explore your genealogy and family history in the World's Largest Family Tree.
view all

Profiles

Olete teretulnud kõik need kes soovivad oma lähedased seoses selle rahupaigaga ära märkida ja projekti lisada.

Projekt "Vilivalla surnuaed" koondab neid, kes on aegade jooksul seal oma rahu leidnud.

Kultuurimälestise Riikliku Registri registrikanne vt. registrist ka kaasnevaid fotosid.

Asukoht kaardil: Vilivalla surnuaed, Vilivalla küla, Padise vald, Harju maakond, Eesti

---------------------------------------------------------------------------------------------

Uudised

Õpetaja Annika Laatsi eestvedamisel korraldatava iga-aastase restaureerimislaagri lapsed toimetasid seekord Vilivalla kalmistul. Lähemalt loe Padise Teataja augustinumbrist: Risti koguduse lapsed korrastasid Vilivalla kalmistut - Padise Teataja

Lapsed asuvad Vilivalla kalmistul haruldasi raudriste restaureerima - Eesti kirik

Lapsed asuvad Vilivalla kalmistul haruldasi raudriste restaureerima - Delfi

Vihterpalu II kodukandipäevad

13.07.2013-14.07.2013 toimuvad Vihterpalu II kodukandipäevad, mille raames toimub 14.07.2013 kell 15.00 kalmistupäev Vilivalla kalmistul.

Vilivalla surnuaiast ja kabelist

Info wikist

icn_favorite.gif Vilivallas süüdati 17. sajandist pärit kabel (Delfi Online 09. jaanuar 2009)

icn_favorite.gif Tuli hävitas Vilivalla küla kabeli (Eesti Päevaleht Online 02. jaanuar 2009)

Maetute nimekiri (alates 1951.a. lõpp - mittetäielik)

Doc_1

Doc_2

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Projektiga liituda on võimalik nupu "Tegevused" alt valides "Liitu projektiga" Selle peale saadetakse projekti koostööpartneritele Teie taotlus, mille rahuldamisel liitute projektiga. Isikute projekti lisamiseks ja selles osalemiseks peab isiku profiil/isikukirje olema ja püsima avalikuna. Avalikuks on profiili/isikukirjet võimalik muuta võttes profiilil/isikukirjel olles "Muuda selle isiku andmeid" (puu vaates "muuda") ja lisades linnukese "Selle isiku andmed on avalikud" ette ning salvestama valiku. Kui see võimalus puudub, ei ole Teil õigust profiili/isikukirjet avalikuks muuta ja tuleb liituda kas profiili/isikukirje haldaja pererühmaga või taotleda lisada soovitavale profiilile haldus.

Selleks, et lisada isikuid projekti on vajalik minna lisatava isiku profiilile/isikukirjele ja kasutades nuppu "Tegevused" lisada isik projekti. NB! Kui isikukirje/profiil ei ole avalikuks tehtud puudub ka menüürida, mis lubaks isikut projekti lisada. Olles liitunud projektiga ja kasutades seal nuppu "Tegevused" on võimalik kutsuda projekti ka koostööpartnereid.

Kalmistuga seotud foto projektis osalemiseks tuleb ka see projekti lisada lisaks projektis osalevale profiilile/isikukirjele endale. Vastasel korral ei ole see täieõiguslikult nähtav koos oma võimalike lisaandmetega. Fotosid on võimalik projekti lisada ka eraldi, profiilist/isikukirjest sõltumata.

Samuti on võimalik projektist lahkuda. Selleks tuleb samuti kasutada projektis olevat "Tegevused" nuppu ja sealt vajudes "Lahku projektist" menüüriba.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sticker_new_right.gif Projekti on lisatud ka orbprofiilid persoonidest, kelle hauatähised asuvad Vilivalla kalmistul kuid kelle seosed suure puuga on veel tuvastamata. Seega ärge ehmatage kui projektis osalevate profiilide sugulusseose päringul Teile kõigi persoonidega sugulusteid ei näidata. Kellel on aga rohkem andmeid ja teavad, et tegu on nende esivanemaga siis orbprofiilide sidumine on igati lubatud.

sticker_new_right.gif Kui Teil on pakkuda märksõnasid, mis aitaksid paremini seda rahupaika Geni otsinguga leida ja iseloomustada või sooviksite, et sama piirkonna kalmistud oleks kohe sellest projektist leitavad võib need vabalt ise lisada ja teised kalmistuprojektid selle projektiga ära siduda.