Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 1501-1530 of 2971 posts

Jesss! Võttis aega, mis võttis, aga muudatused nüüd toimivad!

An, see on osaliselt minu arvelt - nüüd näitab minul esimesel lehel vaid viit muudatust lubatud 20 asemel ;)

Minul ka oli enne korras, aga nüüd esimene muudatuste leht täiesti tühi, teisel lehel näitab vaid 7 rivi, kolmandal juba peaaegu 20.

Tahtsin ka meiliaadressidest küsida.
Paari aasta eest lisasin ühe sugulase genisse, ja lisasin ka e-maili. Ta oli küll näinud seda kutset ja ka liitunud geniga 1.12.2008, kuid kuna seal eriti asjast aru ei saanud ega osanud eesti keelseks teha, siis seda rohkem ei kasutanud. Nüüd kohtudes püüdsin teda täiendama oma suguvôsa andmeid, kuid ta ei kasuta enam ammu seda e-maili, ega saa sinna enam sisse, ning ka paroole ei saa uuendada. Ka ei saa ma seda e-maili muuta ta kontol, et saaks uue e-mailiga liituda. Kuidas oleks vôimalik konto avada, kui paroole enam pole ja ka e-mail on muutunud??

sIIS KUI TE SISESTATE 3x VALESTI SIIS KUVAB geni teile salasõna unustamise teate ning saadab e-maili milles saate sisestada uue parooli.

Private User Suhtle Hennuga, siin me selliseid asju ei aruta.

Private User Kui suudab parooli meelde tuletada (isegi kui meiliaadress enam postkastina ei toimi) siis saab sisse. Sisse saab ka kunagi saadetud kutselingiga. Kui aga email muutunud ja salasõna ununenud siis aitab vaid ingliskeelne palvekiri (kus sees nii oma profiilinumber/Geni link, vana ja uus aadress) aadressidele help@geni.com ja support@geni.com

Kui tegu on omale püsiparooli seadnud kasutajakontoga ja pererühmal andmete muutmine pole lubatud siis kunagine haldaja sinna uut meiliaadressi lisama ei pääse.

Kui naise Anno Holter isa Jaan Holter ning mehe Peeter Prins ema Marri Prins (Holter) olid õde-venda, siis kuidas see ilusti klappima panna? Või jääbki puuvaates isiku kastikese alla vasakusse nurka x2?
Olid ajad...

Agnes Valgiste
jääb x2, sest samas puuvaates on inimene kahes kohas. Kui sellel tähisel klikkida, hüppab teise asukohta...
Kui puus ringi liikuda, siis võib see x2 ka ära kaduda, sest mõnest teisest punktist vaadates ei paista topelt.

Tere!
Ma ei tea, kas see on õige koht (kusagil nägin st. lugesin inimesi oma deshifreerimise palvetega nõu küsimas) küsida, aga kas keegi saab aru, mis sõna võiks olla Frau ........ Helene vahel?
/dgs/_purl.php?shc=EAA.3057.1.86:169?1904,2494,258,166,0]Saaga EAA.3057.1.86:169?1904,2494,258,166,0[/url]

[http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.3057.1.86:169?1904,2494,258,... Saaga EAA.3057.1.86:169?1904,2494,258,166,0]

Naine on kreeka -katoliku usku

Kas see griechisch ei olnud saksakeelsete jaoks usk, mis eestlastel oli/on käibel kui vene (õige-)usku, meil siin ka eesti apostlikku õigeusku. Ootan kommentaare.

Tänan!
See on täiesti loogiline ja võimalik.
Ma ise ei suutnud seda sõna sealt küll välja lugeda, sobitasin kõikvõimalikke muid variante:)
Väga tänan :)

Veerkord proovin abi leida..
Ilmselt on see amet Christiani nime ees, aga kas keegi saab ka aru, milline just?

[http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1232.1.223:311 Saaga EAA.1232.1.223:311]

[http://www.ra.ee/dgs/_purl.php?shc=EAA.1232.1.223:311?816,1521,344,... Saaga EAA.1232.1.223:311?816,1521,344,125,0]

Lauri Kreen
Saime praegusel juhul asja niimoodi lahendatud, et saatsin tema uue e-maili mehe profiilile (nad nagunii kasutavad seda e-maili kahekesi, ühiselt) ja pääseb mehe profiili pealt sisse, eks siis hiljem paistab, kas pääseb oma profiili muutma sealt.

Toomas Panker
Juhul kui GENI parool on ununenud, on see küll vôimalik, kuid temal ei ole kogu e-maili aadressi enam käigus, kuhu see geni selle e-maili saadab??

[[Hille Marandi]] Töpfer Christian - pottsepp

Heili Reinart
Tere Heili!

Väga tänan! :))

Kuidas ühendada oma profiili küljest lahti endine partner? Minu mõistus on otsas, sest tundub, nagu polekski mingit võimalust ja ei leia isegi kohta, kus seda profiili kustutada saaks. Profiilil on veel kaks haldajat.

Private User
ega see kustutamine siin suuremat midagi ei aita. Kui lähed oma isikukirje seest oma andmeid muutma ja klõpsad "Peresidemed" sakil, siis saad seal oma ekspartneri selleks mõeldud ripp-menüüga ka vastavasse seisusesse seada. Ise näed seda küll, aga teiste jaoks kaob see põhimõtteliselt ära.
Lahti lõikamiseks võid proovida kõige alla (aja jooksul) kuvatavate puuga ühendavate sidemete katkestamise kastis õigesse ruudukesse linnukese panemist ja salvestamist. Võib juhtuda, et see töötab, kui exil on veel haldajaid. Samas ekstreemsalastatud isikukirjete puhul ei pruugi õnnestuda.

Sain 24. juunil e-posti kaudu kirja teatega: "Aivar - Tõeliselt eriline kingitus sinu sünnipäevaks! To help you celebrate your special day, we're offering you a limited time discount - 25% off a Geni premium membershp! Sign up today to instantly gain access to powerful tools to grow your tree even faster.

Hurry - this limited time offer is valid until Sunday, July 1, 2012, so be sure to claim your exclusive offer before it expires!"

Nagu te lugeda saate - tasuta sünnipäevakingitusi pole Genis olemas (vaid 25% odavam).

Kuid nüüd läheb asi veelgi põnevamaks :)

8. juulil saabus Genilt uus e-mail: "Aivar - 60 tree maches need your attention". Kui aga klikin lehele, ilmub ühtlasi ka teade: "Tasuta prooviaja pakkumine. Pay nothing now. Try it free for 2 weeks".

Seda ta teha aga ei lase, nõudes 14-päevase tasuta prooviaja eest siiski seda vaa "krabisevat ja/või kõlisevat".

Ma mõistan, et tänapäeval ei anta tasuta sulle isegi vastu vahtimist, aga ma ei mõista kuidas tohib eksitavat teavet tarbijale anda. Eestis oleks sellisel moel võrkupüüdmise katsetus karistatav.

Mida ma peaksin ikkagi tegema nende 60 kattuva isikukirje mestimiseks? Jätma laagerduma? :)

Aivar Jänes
USAs on keelatud nn Bait-and-switch http://en.wikipedia.org/wiki/Bait-and-switch tehnika. Sellega Geni, nagu USAs paljud teisedki firmad mõistagi ei tegele, kuid hulganisti firmasid hiilib alati seal keeluala piiril ja üritab voonakesi reeglipäraselt kotti ajada. Alati on võimalus vastu hakata ja ebamugavusi põhjustada, mispeale säilitad oma vabaduse.
Põhimõtteliselt 2 nädala pikkuse tasuta prooviaja suhtes Geni ei valeta, kuid mingeid täpseid selgitusi jagama ei tõtta. Prooviaeg on tasuta, sest raha kasseeritakse sisse alles kaks nädalat pärast lepingu sõlmimist. Maksmiseks on erinevad meetodid, mis kõik pööratakse automaatselt 2 nädala pärast täitmisele.
Tark tarbija teab, et arvet ei saa esitada tühjale kohale, meie jaoks praktiliselt sellega kõik piirdubki. USA tarbijal on olemas võimalus ka oma krediitkaardiga makstud arve taganjärele läbi panga tühistada, see pole päris igapäevane, kuid on toimiv.
Mis puutub 60 kattuvat isikukirjet, siis ned on enamasti nagunii mestimatud, sest kirjeldavad kasutajaid. Paanikaks ei ole põhjust, need mestimised marieneeruvad Geni privaatsuspoliitika kastmes.

no kaks nädalat võiks ju proovida, tahavad ju vaid krediitkaardi andmeid, mis pärast lihtsalt kustutad... :)

jajah..ja ära proovigi mitu korda proovida...kaardiloendur peal juba

Minul lõpeb esimene aasta Pro'na. Automaatselt võtab raha ja pikendab jälle aastaks. Kuidas muuta tingimusi, st perioodi pikkust, makstavat summat?
Jajah, olen nüüd aru saanud, et miskit pidi sahkermahker saab ka ilma kopsaka summata Pro õigusi kasutada, ent jäägu see selleks. Olen nõus oma sõltuvuse eest ka peale maksma, muidu ta'st ju lahti ei saa... Ja ega saa vist lahti ka peale makstes :) Ja pole seda siis vajagi, lahtisaamist, ma mõtlen. Olen oma näpu andnud, nagu paljud teist siin, genilased.

raske öelda, kas see kaardilugemine kehtib ka maksva PRO konto juures või ainult prooviperioodi juures, aga esialgselt pakuks, et võta perioodi lõpus kaardiandmed maha ja siis tee uus PRO.

Agnes Valgiste Pro valikute ja tingimuste muutmiseks (ja seda ilma eriliste kaotusteta mida vahepealne Pro katkestamine kaasa võib tuua) on vaja saata kiri oma soovide ja palvetega (soovitavalt inglise keeles - kui eesti keeles saadate siis kontrollige kas Google Translate tõlge inglise keelde on mõistetav) aadressile subscriptions@geni.com

Kuigi veresugulasi näitab 5000, saab neid tegelikult olla ka rohkem, see 5000 on vaid maksimum, mida näidatakse - seda ma juba tean.

Kuid ma ei saa pihta ühele teisele fenomenile, minul näitab, et sugupuus on 651 isikut, esivanemaid 98. Kui avan isa, siis temal näitab esivanemaid 96 (see on igati loogiline), aga tema sugupuus on hoopis 2 261 isikut.

Isa lisaja ja haldaja olen vaid mina, st teised asjaosalised puuduvad. Enne minu poolset isa lisamist ei olnud teda Genis olemaski, isegi tema isa ei olnud, lisasin mõlemad. Miks isa sugupuus on võrreldes minu sugupuuga 1 610 isikut rohkem? See tundub loogika vastane või on selle taga mingi kindel põhjus, mis ei peagi arvestama loogikaga.

Avades "Sugupuu liikmeid" on lugeda:

kõik eellased ell-vanemateni ja nende järeltulijad ning kõik langud koos peredega
(his/her relatives out to fourth cousins and his/her inlaws out to first cousins)

Showing 1501-1530 of 2971 posts

Create a free account or login to participate in this discussion