His own grandfather

Started by Shiri Dori-Hacohen on Thursday, June 3, 2010
Problem with this page?

Participants:

Showing all 12 posts
6/3/2010 at 12:37 PM

Together with his father/son Rabbi Zecharya Mendel Kalusziner/Klausner, of Krakow, they are both their own grandfathers. Ugh! Does anyone know what the correct version is so that I can fix it?

Thanks,
-Shiri

6/5/2010 at 12:14 AM

True,

The traditional Jewish "minhag" to name children after their honorable ancestors (grandparents etc) adds to the confusion. e.g at the Maharal lineage [and there people were more careful with the documentation!]: Bezalel (Charif) ben Yehuda (maharal) ben Bezalel, ben Chaim, ben Bezalel, ben Yehuda, ben Bezalel, ben Yehuda.
It was really painful to clear this up - and that was a rather simple one.
And there are many other lines like this one.
We need to compare notes and really collaborate to clear such occasoinal unfortunate messes.

I believe the same is trye for Zecharya Mendel Kloizner (grandfather & grandchild - 2 different Zecharyas).

I suggest you await few inputs before setting out to fix it.

6/5/2010 at 12:50 PM

יגאל שלום
הרישומים הכפולים והמשולשים האלה נובעים מהקונספט של ג'ני שכל אחד שמורשה יכול לשנות, לאחד, למחוק ולהוסיף כראות עיניו. יש לכך יתרונות רבים כי כך ניתן לשתף אינפורמציות ומידעים, החיסרון הוא שכך גם נוצרים בלגנים ותסבוכות
אני מנהל עץ משפחה גם בתוכנה שנקראת
Myheritage.
שם לכל עץ יש רק מנהל אחד והוא המורשה היחיד לבצע רישומים ושינוים. אני מעדיף את התוכנה הזו משום שהיא מונעת בלגנים ובנוסף כל אחד יכול לבחור את השפה הרצויה לו כולל עברית
כל טוב יובל

6/5/2010 at 1:47 PM

שלום יובל
גם אני מנסה עץ משפחתי ב
My Heritage
שלא אני מנהל אותו אלא אחד מקרובי משפחתי אבל לא טיפסתי בו עדיין גבוה מספיק. עברית לא מהווה יתרון כי רבים מבני משפחתי ומשפחת אשתי חיים בחו"ל ואינם דוברי עברית.

אני מקוה שג'ני תפתור את הבעיות שנוצרו בה עקב ה "חופש לשנות" שאכן הופך קטעים שלמים בעץ לבלגן לא פשוט ובלתי נסבל. לא יהיה מנוס מלמנות "ממונה על" לאזורי עץ שונים ולו רק לתקופות מוגבלות - שרק הוא יוכל לאשר מיזוגים או אולי אפילו לכפות אותם - אם לא תתקבל תגובה ממנהלי פרופילים בזמן סביר. הבלגן הקיים רק הולך ומחמיר
שבוע טוב
יגאל

yigal.burstein@weizmann.ac.il

6/6/2010 at 5:55 AM

Thanks for all your hard work on the family tree. I really appreciate the time you are putting in. Deborah Kestenbaum

יובל,
יש קבוצה של משתמשים כבדים שמנסים לשנות קצת את התפיסה של ג'ני לגבי ניהול של החלקים ההיסטוריים של העץ - למנות "אוצרים" לחלקים אלו שיוכלו לסדר אותו וגם למנוע שינויים בו. יש התקדמות בנושא אך הדבר מאט מסובך, מפני העבודה הרבה הכרוחה בדבר.

6/6/2010 at 3:13 PM

שמואל,
נדמה לי שכוונתך ל"גזברים". עכ"פ ברצוני להתנדב להשתתף ביוזמה.

יוסף,
לא - התכוונתי במובן של משהו שאחראי על ניהול המשאב, כמו אוצרים בתערוכה. זהו התרגום הנכון למושג
Curators,
בו משתמשים יוזמי הרעיון. ראה פרטים בפורום -
http://forum.geni.com/topic.php?id=58161 או
http://www.geni.com/discussions/6000000007336738582

6/6/2010 at 4:57 PM

הבנתי. סליחה!

6/7/2010 at 2:16 AM

אני מקווה שאכן בשלב כלשהו רעיון ה "אוצרים" יתגשם. אחרת קיימת בעיה עתידית ממשית, שמשמשים רבים יתיאשו מהמשך מיזוג הפרופילים הכפולים בעץ הגדול

6/7/2010 at 3:10 AM

צר לי לומר לכל המשתתפים בדיון הזה, אבל אני זיהיתי את הבעיות האלה כבר בהתחלה ולכן מעדיף להתרכז ב
Myheritage
שם אין בלגנים וכפילויות, מי שרוצה לשנות או להוסיף, כותב לי ואני מבצע ללא דיחוי
תמונות כל אחד יכול להוסיף בעצמו

6/7/2010 at 10:00 AM

אולי ניתן לקבוע שבפרופילים בעייתים כל מי שרוצה לשנות, יהיה חייב לציין מקור - כך שיהיה ניתן לעקוב אחר האמינות של ההוספה.

דבר כזה יכול גם להיות מטופל באופן אוטומטי על ידי המערכת שיכולה לזהות צמתים בעייתיים ולנעול אותם לתקופה (לשינויים ללא מקור) עד לבירור או למציאת סופר-מנג'ר לפרופיל

Showing all 12 posts

Create a free account or login to participate in this discussion