Dołączanie profilów do projektu

Started by Private User on Tuesday, October 8, 2013
Problem with this page?

Participants:

  • Private User
    Geni Pro
  • Private User
    Geni Pro

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing all 9 posts
Private User
10/8/2013 at 10:37 AM

Dziękuję Panu Karolowi za zaproszenie. Mam w drzewie pewnie ok. 10 Katyńczyków, nigdy ich nie liczyłem. Zanim dołączę ich profile do projektu, chciałbym jednak się dowiedzieć, jakie są tego konsekwencje z punktu widzenia zarządzającego. Bo np. nad Notables traci się kontrolę, co wykluczam.

Private User
10/8/2013 at 11:23 AM

Witam serdecznie,

Czy chodzi o kontrolę nad danym profilem, którą się traci po dodaniu profilu do projektu? Niestety nie mam pojęcia, bo nigdy się z tym nie spotkałem. Chociaż wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu (dodałem już kilka innych profili, których administratorami są inne osoby - i cały czas nimi pozostają).

Pozdrawiam,

KW

Private User
10/9/2013 at 1:40 AM

Dziękuję Panie Aleksandrze za dodanie tych profili do projektu. Czy wszystko z nimi wygląda w porządku, tzn. czy ma Pan nadal nad nimi kontrolę?

Private User
10/9/2013 at 1:50 AM

Wygląda na to, że tak, nic sie nie zmieniło. Przy okazji: ten profil Feliks Stanisław Kamiński znacznie bardziej pasuje do projektu Katyń niż do sławnych Polaków.

Private User
10/9/2013 at 2:05 AM

Bardzo miło to czytać. Mam nadzieję, że projekt Katyń będzie się rozrastał.

Co do Feliksa Kamińskiego to pewnie ma Pan rację - choć był posłem i adiutantem marszałka Piłsudskiego, nie czyni go to jeszcze sławnym Polakiem. :)

Private User
10/9/2013 at 2:15 AM

Tam jest zresztą więcej osób, które zaplątały się do "słąwnych" nie wiadomo, z jakiej racji, np.: Janusz Zurakowski Michal Franciszek von Lipinski Dr. Seweryn Matuszewski#.

Private User
10/9/2013 at 2:25 AM

No tak, niestety nie mam możliwości akceptowania lub odrzucania 'kandydatur' już na wstępie, więc każdy tak naprawdę może dodać kogo chce. Ja jako administrator mogę jedynie usuwać takie profile z listy, gdy już je zauważę.

Pozdrawiam,

KW

Private User
10/9/2013 at 2:51 AM

A to dziwne, bo w projekcie Politycy II RP zgłoszone przeze mnie osoby nie dołączyły się automatycznie, tylko dostałem informację, że czekają na akceptację.

Private User
10/9/2013 at 2:53 AM

Być może to zależy od jakichś wewnętrznych ustawień Projektu - muszę dokładnie zbadać czy mam jakieś opcje dotyczące akceptacji profili.

Showing all 9 posts

Create a free account or login to participate in this discussion