Palun muuta võtmeisikuks (MP)

Started by Lauri Kreen on Wednesday, July 16, 2014
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 31-60 of 625 posts

Palun muuta võtmeisikuks Aksella Luts, Eesti Kinoliidu auliige, Theodor Lutsu abikaasa: Aksella* Hildegard Luts

Mart Veide Jüri OK, Märdi kohta peavad haldajad nõustuma.
Proua Luts OK

Palun muuta võtmeisikuks Eesti fotograaf ja filmioperaator Anton Mutt:
Anton Mutt

Mart Veide - korras

Palun muuta võtmeisikuks Eesti telerežissöör ja mängufilmilavastaja Virve Aruoja.
Virve Hellström

Mart Veide - OK

Palun muuta võtmeisikuks kirjanik Dagmar Normet:
Dagmar* Sarlia Normet

Mart Veide - OK

Ernst Krenkel
Lisainfos kirjas, miks ta võiks kuuluda MPde hulka.
Tänan!
Natukene Eestiga ka seotud - onud ja tädid on Dorpatis sündinud, lisaks vanemad abiellusid seal :)

Agnes Valgiste - korras, projektid otsige ise (Vene teadlased, Vene polaaruurijad, radistid vms)

Arvan , et võtmeisiku staatust vääriks ka vanavanaonu Jaan Naissoo
Jaan Naissoo

Private User, Private User - korras

Private User On MP ja ka see link on olemas isikukirjes.

Ilmar Raudmägi - korras need

Eesti maalikunstnik Valerian Loik

Valerian Loik

Ilmar Raudmägi - need korras, aga teeme nii, et te ise tegelete igal pool Lisateabe väljaga ja projektidesse lisamisega.
(mul pole lihtsalt hetkel seda aega).

Lauri Kreen - Siin on nüüd küll tegemist arusaamatusega? Ma ei ole kunagi esitanud ega hakka esitama teile profiile, kus lisateave puudub ja projekti lisamata. Need profiilid mida nüüd palusin MP-ks olid samuti kõik juba projektides (isegi mitmetes) ja lisateabe väljad täidetud. Ei saa pihta teie märkusele?

Ilmar Raudmägi - möödarääkimine - mul pole üldiselt aega teie tehtut üle kontrollida ega ka edaspidi täiendada. Lihtsalt ootan teiepoolset koostööd ka muude MP-de osas.

Lugupeetud Lauri Kreen. Peale Roland Laasmäe on mul siin Genis veel ka üks natuke kaugema sugulase abikaasa, Arnold Seppo, kes nn Seppo kliiniku asutaja ja kirurgina vääriks MP staatust. Juhul, kui see kuidagi võimalik oleks. Ette tänades.

Palun: Arnold Seppo

Aitäh!

Ilmar Raudmägi - korras need

Showing 31-60 of 625 posts

Create a free account or login to participate in this discussion