Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 1651-1680 of 2972 posts

Agnes Valgiste Tundub jah, et see süsteem on ikka rohkem üles ehitatud selleks, et inimesed ei saaks oma asju tehtud või siis saaks aga väga pika viitega. Tihti peale jääb mulje tõesti, et need taotlused lähevadki kätte aastase või paarise vahega. Minul, massilisel taotluste läkitajal, on ka kindlasti need kraanid kinni, sest ega enam postkasti tagasi asjad ei liigu. Justnagu keegi enam ei käikski Genis.

Jaanus Luuse - nagu alati - saada Mike Stangelile kiri uurimaks, et ega sind taas postituste / taotluste musta nimekirja pole pandud.

Kui kellelgi on VEEL pretensioone kasutaja Hellen Randoja tegevusele Genis - palun mulle selle kohta sõnumeid saata. Sõnumis viidata kindlatele isikutele ja selgitada probleemi olemust võimalikult täpselt.

Neid asju siia arutelusse MITTE POSTITADA!

Mul kahjuks püsib probleem - geni ei lase pilte lisada varem loodud albumitesse vaid paigutab uued pildid kas viimasena loodud albumisse. Varem loodud album on justkui lukus uute piltide lisamiseks.

Nüüd on mul ka sama probleem. Saan küll lihtüleslaadimisel (kõige vaskapoolsem meetod reas) valida soovitava albumi, kuhu laadida, kuid pilt läheb ikka ühte ja samasse varasemasse albumisse (ei mäleta, kas see on hiljem ja millal loodud album) ja selle peab iga kord peale üleslaadimist õigesse albumisse liigutma.

Mina ei mäleta, et mul üldse lihtüleslaadimisel kunagi see asi teistmoodi oleks olnud. Ma olen pidanud alati pärast üleslaadimist foto õigesse kausta liigutama. Kahjuks kaob selle tagajärjel foto ka uudisvoost ära kui uuena lisatud.

No täpselt, kaob uudisvoost ja jube tülikas on. Niikuinii vaja pildil tuvastada isik, määrata koht, kus klõpsitud. Siis liigutada õigesse albumisse. Seejärel avada uuesti see viimane album, uuesti otsast peale. Et ikka klõpsimist eri lehtede vahel oleks rohkem.
Lõpuks ei tea ega saa aru, kus albumis parasjagu olen, kus pildid on - saadetud või mitte.
Ja tegevust jätkub kauemaks ;)

Kas keegi oskab selgitada nüüd (juba pikemat aega)üleval äärel kollasel taustal ilmuva riba olemust? Et nad leidsid sugulastee.
Täna oli eriline šedöövr: Me leidsime soovitud sugulustee isikuni . <a href=‘/pro/overlay?cancel_path=%2Fpeople%2Fno-name%2F6000000007249379858&from=6000000008352148349&return_action=redirect_to_view&return_controller=path&to=6000000007249379858&tracking_source=path-search’ class=‘lbOn’, id=’’>Klõpsa siin, et seda näha.

Mulle pakub ta seda siis, kui ma olen kuskil suguluse ahelas klõpsinud sinise kasti peal "Vajuta siia, et näha sugulust" (või kuda see maakeeli olla võibki). Selle kollase riba saab paremast äärest ristist kinni panna.

Saab jah, Arvo, aga peale järgmist klõpsu on jälle uus.

Arno Suur
Ta jätab jah meelde kõik need otsingud ja näitab, aga mõistagi ei taha ta näidata midagi tavakasutajale.
Riba eesmärk on taaskord tavakasutaja nägu osta PRO mutta suruda...
aga seekord on siin vastuolu privaatsusega selline, et kood ei tööta.
Tuleb lihtsalt järjest kõik need ribad kinni klõpsata. Suletud riba ta uuesti ei paku.

Pro-l näitab seda riba täpselt samamoodi.

Private User
vale puha, PRO näeb näiteks sellist kirjet
Me leidsime soovitud sugulustee isikuni Mart Laar. Klõpsa siin, et seda näha.
Aga tavakasutaja näeb sellel kollasel ribal Arno viidatud joga, sest selle riba peale ei õnnestu PROks hakkamise overlayd istutada. Ruumi pole.

Mul on kadunud rohelised PRO märgid mestimis taotluse taga - mitte Pro'na pääsen nüüd köiki mestimisi heaks kiitma ! Kahjuks ei saa ise alustada mestimist
Kas see "viga" on ainult minul ?

PRO märgid on kadunud jah.

Minu aastane PRO pidi lõppema 7.sept. paiku. Kuu varem tuli hoiatus, sellest ajast peale olen püüdnud uuendada, kuid algas imelik ringtants.
Uuendamise peale tuleb vastus: Ei õnnestu muuta sinu krediitkaardi andmeid! Viga: This transaction has been declind.
Ülal on kiri:
Sinu Geni Pro tellimus aegub 5 päeva pärast. Klõpsa siia, et uuendada oma krediitkaardi andmeid.
Ringtants on selles, et iga päevaga loetelu väheneb 2.päevani ja siis algab uuesti 5.päevast peale. Olen ma nüüd PRO või mitte? Ikka vist, aga kuidagi "ebaseaduslik".

Võta krediitkaardi andmed maha äkki? Mis siis saab? Nohjah eks see on vist osalt selle süü, et ühe kontoga ei saa mitu korda järjest sama kaarti kasutada. Kui see peaks tõsi olema, mis ma nüüd väitsin, siis on see mu meelest väike ülepingutamine Geni poolt ja peaks teada andma kui viga. Peab ju saama vahepeal mitte-PRO olla, et siis uuesti alustada.

Private User
äkki jõudis neil mõistus lõpuks koju
Aastaga vähenes kasutamise aktiivsus tunduvalt ja mestimise lubamise järel said nad näha huvi tõusu. Ju see meeldis neile. Ehk jätavad seekord asja tasakaalustatumasse punkti

Midagi toimub ,ma ei julgenud enne hõisata ,aga peale septembri alguse kampaaniat ei ole mind uuesti lukku pandud. Mul on õnnestunud lisada mõningad profiilid (100 ammu täis) ja tunduvalt kaugemalt kui neljas põlv minust. Mestida ega algatada vanast harjumusest pole üritanudki .Ma arvasin, et ainult minul on kuskil linnuke tegemata unustatud.Ei ole praegu ega kunagi pro olnudki

Mul on uus krediitkaart, aga ta ei lase uut lisada ega vana uuendada.
Ilmub kirje: Ei saa lisada krediitkaarti järgneva vea tõttu: The configuration with processor is invalid. Call Merchant Service Provider
Niisiis passin niisama edasi, kirjutasin lihtsalt selleks, et ehk kellegil sama probleem. Mõnikord lahenevad probleemid iseenesest:-)

sellest juba varemgi siin juttu olnud..... pangas tuleb kaart aktiveerida, et lubada selliseid transaktsioone

Rein, ma sain ka vahepeal uue numbriga kaardi, enne pro aegumist. Ma ei mäleta mis teateid sain, aga lõpuks kustutasin vana ära ja sain siis uue lisada.

Se et sama kaardiga mittukorda ei saa käib ikka prii prooviperioodi kohta (varem oli üks kord profiili pealt), osta peaks ikka saama nii palju kui jäksab.

Rein Hõim teile anti teada et uus kaart siin segistreerimata;: https://www.swedbank.ee/private/d2d/cards/3dSecure

Private User aga kaugemate eellaste kui 5 põlve lisamiseks hakatakse vist ikka PRO-d nõudma?

Private User, Private User Kas neid taotlusi heakskiita laseb siis tavakasutajal?
Äkki on siis isegi mestimise algatamine taas lubatud?
Proovige avalik + avalik või pererühmas privaatne + avalik (kõik muidugi suures/ühises puus): http://www.geni.com/merge/compare/0000000000000000000?to=1111111111...

Sellele lingile klikkides tuleb: That profile is no longer available.
Mestimisi algatada siiski ei saa, saab ainult heaks kiita ja mestida. Mõnes mõttes oli enne isegi hea, kui PRO märk juures oli, siis oli teada, et seda mestimist tavakasutajana nagunii lõpuni viia ei saa.

Private User See link on ju vaid konstruktsiooniline näidis kuhu tuleb tegelikud isikukirjenumbrid 600000000xxxxxxxxxx (vms) 000...000 ja 111...111 asemele panna.

Tavakasutaja saab mestida (heaks kiita) köiki mestimis oma sugupiirist ja väljapoolt. Välja arvatud neid mis on isleeritud puudes ja privaatsed. Ise (tavakasutaja) ei saa mestimisi alustada . Vähemalt oli laupäeval sedasi.

Nüüd köik mestimis talgutele !! ;)

Tänan sõbrad, aitäh Lauri! Lihtsad asjad on vist kõige keerulisemad:-)

Showing 1651-1680 of 2972 posts

Create a free account or login to participate in this discussion