אוצרים - אנא עיזרו לי

Started by Shmuel-Aharon Kam (Kahn / שמואל-אהרן קם (קאן on Saturday, April 9, 2011
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Showing 1-30 of 160 posts

תרגישו חופשי לבקש סיוע עם בעיות בתפעול האתר.

כמו-כן יש לנו כלים לפתור בעות מסוימות.
רשימה מלאה (באנגלית) של יכולות אלו, נמצא כאן. אשתדל לתרגם בקצרה את הרשימה מחר.
http://wiki.geni.com/index.php/Curators

כל הכבוד על היוזמה
!!!

טוב מאוד

רעיון מעולה
יקל על המשימות
תודה לך

בקצרה, במה אנו יכולים לעזור:

* לסמן פרופילים כ"ראשיים" ובמידת הצורך לנעול אותם כדי למנוע פגיעה בפרופיל או בעץ לאחר שעבר סידור. ניתן לשלוח לנו הערות על פרופילים אלו או לפתוח דיון על הפרופיל עצמו, כך שנשמח לשלב הערות אלו בפנים. כך שהנעילה לא אמורה ממש להפריע לאיש.

* הוספת הערות-אוצרים שמופיעים בראש הדף ובזמן המיזוג כדי למנוע מיזוגים לא נכונים.

* לערוך ולמזג *כל* פרופיל שמסומן כציבורי (עם גלובוס ירוק מימין לשם).
זהו בעצם המנדט שלנו - לייצור עץ אחד מאוחד. לכן בבקשה , לפני שאתם מוסיפים דמות היסטורית ידועה לעץ "שלכם", אנא בידקו אם הוא כבר קיים באתר. נשמח לחבר אותכם אליו, במקום לעסוק במיזוגים חוזרים של אותם אנשים.

* לחסל "זומבים" - ז"א פרופילים של אנשים היסטוריים, שמסומנים כאנשים חיים, מה שמפריע למיזוגים וכו' בעץ.

* כאשר פרופיל היסטורי מסומן כפרופיל פרטי (חסוי), לבדוק אם פרופיל הוא מספיק "רחוק" מההווה וממשתמים אחרים, כדי להפוך אותו לציוברי. אם האדם נולד אחרי 1850 בערך, קרוב לוודאי שהוא ישאר חסוי.

* לנתק קשרים לא נכונים, גם כאשר הדבר יגרום לפיצול העץ.

* להקפיא זמנית את יכולות העריכה של משתמשים החשודים כפוגעים במזיד בעץ המשותף. משתמש כזה לא יוכל לערוך שום דבר, מלבד הפרופיל שלו עצמו, עד שהדבר יבדק ע"י איש צוות של ג'ני.

האם רק אני מקבל דף ריק שאני מנסה לגשת לדיון השני של פרויקט זה שהתחיל רון?

אופיר,
גם אני מקבל דף ריק .
אם כך - ניתן לפתוח דיון חדש בנושא

שמואל - כל הכבוד!!!

אפשר לבקש עזרה?
אני צאצא ישיר של הבעל שם טוב
ויש המון בעיות ומיזוגים דרושים של פרופילים חשובים,
שמסבכים את כל האילן
אשמח אם תוכלו לסדר את זה, כמה שאפשר.

תודה
שכוייח

יחיאל,
נשמח לעזור אבל תצטרך להגדיר מה *בדיוק* הם הבעיות, פשוט תציין קישורים לפרופילים עם בעיה, ומה דרוש.

Yaakov Pinchas Pinchus Auerbach, of Letychiv פרופיל שצריך לאחד לפרופילים הבאים: Unknown Profile

Unknown Profile

זה רק יעקב פנחס אוורבוך\אורבך.

וגם צריך לאחד את רבי ישראל ממז'בוז' בנו :

Israel Averbukh

עם הפרופיל הבא :

Unknown Profile

וגם צריך לאחד את אדל, הבעיה היא שהן מוזכרות כבנות של רבי ברוך אשכנזי, משני נשים שונות, וזה פשוט לא נכון, כי זאת אותה האישה ויש לה אפילו אותו בעל ואותם ילדים.

אם היה אפשר לאחד את זה, זה היה מסדר את הרוב.

שני הפרופילים:

Odel Eidel Auerbach

Odel Eidel Auerbach

בתודה,
יחיאל

יחיאל, אני התחלתי לעבוד על הענף הזה

:-)

מיהם זוג ההורים הנכונים של

Yaakov Pinchas Pinchus Auerbach, of Letychiv

או שהם אותם אנשים והאב ישראל זה פשוט טעות בשם
?

ההורים הנכונים זה אברהם דוב אורבך\אוירבך\אוורבוך
תשים לב, שלאביו של ישראל (המוזכר כאביו של רבי יעקב,) קוראים אברהם דוב. מכאן נובע שזה טעות.

האם
wife, Avraham Dov Averbuch

ו
Unknown Profile

הם אותה אחת?

ניתקתי את ישראל כרגע
האם הבנתי נכון שהוא בנו של יעקב פינחס אורבך
?

מהו האיות הלועזי הנכון של ענף זה של משפחת אורבך
?

מסתבר שזאת אותה אחת, למרות שאין שום מידע על שתיהן.
כי, לא היו לו שתי נשים, והרי פרופיל אחד מוגדר כמוטעה, ישראל.
היה לרבי יעקב פנחס בן בשם ישראל, וזה נראה מאוד דומה, אבל אין מידע מדויק אז קשה לדעת.

האיות הלועזי זאת שאלה טובה..
אני לא יודע אם זה אורבך : orbach
אוירבך auerbach
או אוורבוך averbuch

מסתבר שזה אורבך כי זה מה שהיה אצלי בעץ יוחסין עתיק, אבל שוב, צריך לברר עם כל מנהלי הפרופילים מאין יש להם מידע זה,
למרות שזה היה רב מפורסם, ואפשר אולי למצוא עליו מידע באינטרנט.

מאחר ואביו של ישראל הוא שם דומה אני אמזג אותם

התכוונתי שהשם מספיק קרוב

בעצם לא אמזג אותם משום שיש כאן פער של דור אחד או שניים שאז אצטרך לדעת מה ו סדר הדורות הנכון

אכן, זה לא מספיק קרוב למזג את הפרופילים.
תודה על כל המיזוגים והסידור של השמות.

אני מתאר לעצמי שבעקבות המיזוג ייתכנו בעיות נוספות.
אני אעקוב אחרי זה בימים הקרובים ונראה מה הולך

תודה רבה!!

יש עוד כמה בעיות.
מוזכר כאילו לאדל אשכנזי יש עוד בעל וממנו נולדה רבקה, אבל בעצם רבי יעקב פנחס הוא אביה של רבקה.

לאדל אשכנזי יש שתי אחיות באותו שם- רייזל, שמסתבר שזאת אותה אחת.
לאחת מהרייזל המדוברות, יש שני בעלים באותו שם, יצחק שניידר, צריך למזג את זה.

הצלחתי חלקית

יש כאן בגדול עוד בעיה שאנחנו צריכים לדון בה גם בעברית וגם באנגלית וזהו עניין הפרטיות באתר מכיוון שחלק מהפרופילים המדוברים באיזור זה פרטיים ואפשר למזגם רק אם מנהליהם מאשרים זאת וכמובן אם ישנהגישת עריכה משפחתית אליהם

נושא הפרטיות או יותר נכון לומר הגדרות הפרטיות באתר יוצר גם כאן הרבה מצבים של עצים חצי ממוזגים ובלתי פתירים כאשר מעורבים פרופילים של אנשים שלא היו באתר הרבה זמן

עוד על הנושא בקרוב

שמואל ויגאל יכולים להרחיב על הנושא בצורה יותר טובה ממני

:-)

אני מכיר את הבעיה מקרוב, ולצערי הרב היו מקרים שהייתי צריך לאחד פרופילים וחיכיתי חודשים עד שהמנהל של הפרופיל אישר זאת.

השאלה היא מה עושים. כי יש כאלו שרוצים פרופילים פרטיים ואפשר להבין אותם. מצד שני- צריך למזג כדי להרחיב ולהגיע למקסימום חלקים מהפאזל.

אני גם יכול להרחיב על הנושא. יחיאל הוא בן דוד שלישי שלי. לכן אנחנו יכולים למזג פרופילים פרטיות של אחד את השני. אנחנו כבר בתקשורת

למדתי על הפרויקט הזה מפעילות של יחיאל

יחיאל כתב:

"מוזכר כאילו לאדל אשכנזי יש עוד בעל וממנו נולדה רבקה, אבל בעצם רבי יעקב פנחס הוא אביה של רבקה"

שיניתי את זה כדי להיות נכונה

ואני ארחיב עוד- יש כאלו שכן נמצאים בGENI בפעילות שוטפת, אבל לא מוכנים למזג.
יש כמה סיבות- ואפשר להבין את רובם. כשביקשתי למזג כמה פעמים, לא הסכימו בגלל גילי הצעיר.
בנוסף, יש אנשים שרוצים להישאר במסגרת העץ הפרטי שלהם ולא רוצים להצטרף לבעיות הנמצאות בעצים הקיימים.
וחוץ מזה, שהם מפחדים ובצדק, שמישהו יערוך\יוסיף, דברים שגויים, בטעות או בכוונה.

"לא הסכימו בגלל גילי הצעיר"

אתה לא צריך לספר להם בן כמה אתה. אתה יכול להסיר את זה מהפרופיל שלך

הפרופיל שלי לא אומר בן כמה אני

יחיאל כתב: יש כאלו שרוצים פרופילים פרטיים

אין סיבה שגם *אחרי* המיזוג הפרופילים ישארו פרטיים. המנהלים (ובני משפחתם) שהוסיפו אותם עדיין יוכלו לראות את הפרופיל המלא, אבל כל שאר בעולם לא. מה שכן, עם מי שיוזם בפועל את המיזוג הו לא מנהל שלהם, תהיה לו עצמו בעיה. פתרון אפשרי לזה, הוא בקשה להוסיף אותו כמנהל.

א. נכון שאני יכול להעלים את גילי, אבל אני מעדיף להשאיר אותו,
כדי שהאנשים שמדברים איתי ידעו עם מי הם מדברים.
אני לא מתבייש בזה שאני צעיר ולמרות זאת כותב פה.

ב. אתה צודק במה שאתה אומר. הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים את זה.
ויש הרבה אנשים, שבשום פנים ואופן לא מוכנים להראות את הפרופילים שלהם לאנשים, ולא מוכנים למזג. אנשים כאלו, גם לפתרונות כאלו הם לא יסכימו, רק אחרי שיכנועים רבים.

Showing 1-30 of 160 posts

Create a free account or login to participate in this discussion