אוצרים - אנא עיזרו לי

Started by Shmuel-Aharon Kam (Kahn / שמואל-אהרן קם (קאן on Saturday, April 9, 2011
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Showing 91-120 of 160 posts

תודה רוני

יחיאל,
האם אתה יודע לייצור בקשה-למיזוג? אם תייצור בקשה , או שהמערכת תזהה אוטומטית כפילות אפשרית, זה נכנס לתור של בקשות. האוצרים עוברים על התור הזה הרבה ומבצעים אותם. אני לא יכול להתחייב לזמנים.

Haim Golan
שלום
סבתא שלי ,היא מרים בודק לבית עבאס.
לאחרונה נודע לי כי שם המשפחה "עבאס" אינו שם המשפחה המקורי של המשפחה והשם הקודם הוא
VALIDO.
מבקש עזרה בחיפוש אחר שורשים למשפחת "ולידו" - תודה.
חיים גולן

שלום
רציתי לברר איך אני יכול למזג עץ שלי עם עצים של בני משפחה אחרים.
השאלה נוגעת לעצים אחרים בהם יש לי הרשאת מנהל, ועצים בהם אין לי הרשאה
תודה
יעקב

שלום יעקב,
אם אין לך הרשאות בעצים הנוספים אז יש שני אפשרויות.
1) הטובה יותר - לשלוח בקשה לשיתוף פעולה, אל המנהל(ים) של העצים האלה.

2) לשלוח לאוצר קישורים לשני פרופילים כאלה ולבקש שנמזג. זאת האפשרות הפחות עדיפה, כי יתכן שברגע שתתחיל יהיו עוד מיזוגים רבים שלא תצליח לבצע.

האם יש דרך להדפיס עץ לא קטן בצורה ברורה?
הרעיון הוא ליצור מעין "פוסטר" גדול

תודה
יגאל

שלום יגאל.
אפשר להדפיס עצים לרוחב של כמה עמודים. ואז צריך רק להדביק אותם אחד לשני. עשיתי את זה מספר פעמים וזה יוצא נחמד מאוד.
אפשר גם לשמור עץ כזה, לקובץ
PDF
אני מניח שיש בתי דפוס שיכולים לקחת קובץ כזה ולהדפיס אותו על גליון בודד של פוסטר (יותר כמו כרזה ארוכה).

אם אתה מחפש משהו מעוצב יותר, אז ישנם תוכנות חיצוניות שלוקחות את במידע בעץ (בצורה של קובץ
GEDCOM,
שאותו מייצרים מהאתר) ומאפשרים לעצב עץ. אני מעולם לא נסיתי ואני לא יודע עד כמה יש להם תמיכה בעברית.

מהו הפורמט לרישום תאריך בפרופיל (תאריך לידה, תאריך פטירה וכד')? ניסיתי מבנים רבים כולל רישום חודש באותיות, רישום חודש לפני היום, רישום עם רווחים, רישום עם מפסיק / , או רישום עם מפסיק - , בכל האפשרויות כאשר בדקתי פרופיל לאחר הרישום התקבלה תוצאה אחרת.
תודה,
דורון ברגמן

כדי לחדד : הרישום בכרטיס הפרופיל לתאריך לידה של יואב ברגמן רשום - 07/08/2006 כלומר 7 באוגוסט 2006 אבל בתזכורת ליום הולדתו נרשם שהתאריך 8 ביולי 2006 כך גם רשום בחלונית הפרטים הנעים בתחתית חלון הפרטים.
ובכן מהו הפורמט הנכון לרישום תאריכים ב - GENI
תודה,
דורון ברגמן.

מצאתי, תודה, אין צורך לענות !

שלום שמי ליאב הרצמן liav hertsman
ויש לי בעיה מהותית בעץ המשפחה שלי (שכולו ציבורי למיטב ישיעתי).
במקום למקם סבתא רבתא שלי כאשתו מיקמתי אותה כאחותו של סבא רבא שלי.
כעת אני לא יכולה למחוק אותה כי כל מחיקה מצריכה מחיקה של כל האנשים הקשורים אליה.
בקיצור צריכה פשוט להסיר אותה מהעץ לחלוטין ואז אמקם אותה שוב.
שמה gittel herzmann (Kostenbaum)
והיא צריכה להיות אישתו של Moses Herzmann ולא אחותו
.
יש לי עוד כמה עשרות בני משפחה להעלות לעץ המשפחה של משה הרצמן, אבל
מפחדת להמשיך להעלות שמות בני משפחה לעץ שאח"כ אצטרך סתם למחוק את כולם
הצילו. תודה.

@liav Hertsman
את מיקמת את גיטל כבת אחיו של מוזס (כותב בכוונה בעברית כי צירוף באותה שורה של עברית ואנגלית מתבלגן..)
מיהו חיים בנקנדורף? - האם אחיו של מוזס

בנוסף, שמות המשפחה מופיעים בארסיות שונות - האם זה מכוון?
Hertsman
Herzmann
Hercman

יחד עם זאת, ממליץ להוסיף עוד פרטים לפרופילים - שמות בעברית, תאריכים, תמונות ופרטים נוספים
בהצלחה

היי,
גיטל צריכה לצאת לגמרי מעץ המשפחה של משפ. בנקנדורף-הרצמן. אני מנסה אך לא מצליחה למחוק אותה.
מוזס הוא בעלה. חיים הוא בעץ המשפחה של מוזס ולא שלה.
הכי פשוט זה למחוק אותה לגמרי. כיוון שקישרתי את חיים גם למווזס המחיקה להבנתי לא אמורה להשפיע.

וכן האיות של שם המשפחה השתנה בין הדורות וזה מכוון.

היי,
גיטל צריכה לצאת לגמרי מעץ המשפחה של משפ. בנקנדורף-הרצמן. אני מנסה אך לא מצליחה למחוק אותה.
מוזס הוא בעלה. חיים הוא בעץ המשפחה של מוזס ולא שלה.
הכי פשוט זה למחוק אותה לגמרי. כיוון שקישרתי את חיים גם למווזס המחיקה להבנתי לא אמורה להשפיע.

וכן האיות של שם המשפחה השתנה בין הדורות וזה מכוון.

איני מצליח כמנהל פרופיל לעדכן פטירה של פרופיל. בעבר היה כזה שדה בכרטסת הבסיסית בעדכון פרופיל. איך מעדכנים, בבקשה.

Private User תשלח לי בבקשה הודעה בפרטי.
ברוב מוחלט של המקרים, זה קורה כאשר הפרופיל היה של *משתמש* של ג'ני. במקרים כאלה רק ג'ני יכולים לשנות את מצבו.

אתה צריך לשלוח דיווח לג'ני. בסטף התפריט האפור בפרופיל עצמו.

שאלה איך אפשר לעשות את העיגול בקשר של נשואי קרובים שאז בעיגול כתוב כמה פעמים מופיע אותו עד בעץ אבל באזורים שונים כי מישהו עשה את זה בערך בעבר כי שהוא עשה מיזוג פרופילים של קרובי משפחה שלי שאם נשואי קרובים בכלל

שלום ניב,
יש שני דרכים פשוטים יחסית לעשות את זה.
1. כמו שציינת, לייצור שני פרופילים לאחד מבני הזוג, אחד במקומו בעץ, ואחד כבן-זוג של הקרוב משפחה. ואז למזג אותם באותו צורה שהיית ממזג כל שני אנשים.
2. לדאוג ששניהם יופיעו בעץ באותו זמן, ולגרור אחד על השני, ואז להגדיר כבני זוג. אם קשה להציג את שניהם באותו זמן, אפשר לעשות "העבר" כמו שעושים במצבים אחרים.

שלום.
יש לי שתי שאלות ואשמח לתשובות:

1. מצאתי פרופיל כפול אבל אחד מהם הוא בניהולי והשני הוא פרטי ובניהול אדם אחר. האם זה נכון שאין אפשרות לבקש מיזוג לפרופיל פרטי? האם האפשרות היחידה היא ליצור קשר עם מנהל הפרופיל? וכשאני יוצר קשר הוא לא יכול למזג כי הפרופיל שאצלי פרטי עבורו. אולי רק אם אחד מאתנו מזמין את השני לאילן היוחסין שלו נוכל למזג את הפרופילים הכפולים?
2. מה קורה כשאדם שהצטרף לג'ני פתח פרופיל חדש של עצמו, ולאחר מכן הוא מוצא שיש פרופיל שלו בג'ני שנוצר לפני שהוא הצטרף לג'ני, והפרופיל ההוא פרטי, האם הוא חייב ליצור קשר עם מנהל הפרופיל הפרטי ולבקש שימזג אותו לעצמו?

תודה רבה

ניתן לפנות לבעל הרשאות כדי שיבצע מיזוג.
אנא פרע הבעייה

שתי הנשים של שמואל זימל דורפמן הן למעשה אשה אחת: רבקה דורפמן. פרופיל אחד אני יצרתי והשני פרטי. אני לא יכול למזג אותם.

הנה הפרופיל של שמואל זימל דורפמן:

שמואל זימל דורפמן

בסוף הצלחתי למזג כי קיבלתי קשר נוסף מגיסי שפתח לי את החסוי. תודה.

שלום. ביקשתי למזג את הפרופיל של אבא שלי לפרופיל שלו באילן הכללי וכבר כמה ימים לא עשו את זה.

Friedrich Avrohom Rothschild

Friedrich Avrohom Rothschild

אשמח לעזרתכם.
תודה רבה.

חנה
מוזג

תודה רבה

כיצד אני יכול למחוק /להסיר פרופיל לאחר שאישרתי אותו, והתברר לי כשגוי ?

כיצד אני יכול למחוק /להסיר פרופיל לאחר שאישרתי אותו, והתברר לי כשגוי ?

שלום משה,
את מה אישרת?
אתה יכול בבקשה להדביק פה קישור לפרופיל?

הי חברה
מה דעתכם עלי לעשות
ישנו אדם בשם שלמה בן בסט שאשתו היא בת דודה רביעית שלי
שניהם קשורים לעץ הגדול- לא עץ פרטי
בעבר כבר היו לי התקליות לא נעימות
איתו
שפת כתיבה מעליבה ביותר
אך זה לא העניין
פנתה אלי סבינה
Private User
שרצתה להוסיף את אחותה ובעלה לעץ
ששלמה פנה אליה בדרישה למחוק את הפרופילים שהוסיפה ולא לגעת בעץ שלו
היא נבהלה ומחקה וכתבה לי
ניסיתי אני לכתוב לו ולנסות להסביר לו את האין "עץ שלי"
אל הוא כנראה חסם אותי
כתבתי לו דרכה
כלומר שהיא תעביר לו
אבל הוא בשלו
והיא תפנה בתלונה
האם לדעתכם
גם עלי להתלונן עליו?
לדווח?
או אולי לחסום אותו?

שלום שרון,
אני לא הייתי חוסם אלא במקרים *מאד* קיצוניים, שממילא הייתי מערב בהם את שרות-לקוחות. האם יש לך סיבה **אישית** לדווח עליו או שהוא פשוט חסם אותך?

Showing 91-120 of 160 posts

Create a free account or login to participate in this discussion