אוצרים - אנא עיזרו לי

Started by Shmuel-Aharon Kam (Kahn / שמואל-אהרן קם (קאן on Saturday, April 9, 2011
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Showing 121-150 of 160 posts

הי
אין לי מושג אם חסם אותי אישית
וגם זה לא העניין
החסימה פשוט לא אפשרה לי לכתוב ישירות אליו
להלן ההתכתבות שלו עם סבינה
שפנתה לעזרה אלי
לא מכיר
אני לא מכיר את האנשים האלה. אין במשפחה שלי בכלל סבינה ולא מבין איך בכלל הגעת אלינו. תעשי לנו טובה רבה ותקחי את כל השמות של המשפחה שלך ותפתחי לך דף אילן יוחסין. זה העמוד שלנו ואת עם כל השמות שאנחנו לא מכירים פשוט מפריעה לנו מאוד. אז תעשי טובה ותעזבי אותנו כי אנחנו משפחה מלוכדת ומאוד מסודרת. אז שלום רב לך.
והנה מכתבי
לשלמה שלום
לפני כמה שנים כבר התנהלה התכתבות ביננו
כאשר לא רצית שיהיה לי כל קשר עם אשתך שהיא
בת דודה רביעית שלי.
קיבלתי פניה מסבינה
שלה כתבת וביקשת שתסיר את הפרופילים שהוסיפה לעץ.
תן לי להסביר לך משהו לגבי העץ בגני.
אין עץ פרטי בגני אלא אם כן הוא לא מחובר לעץ הגדול.
ואתה ומשפחתך ואשתך כולכם מחוברים וקשורים לעץ הגדןל
ולכן אין לך כל זכות למנוע ממשהו להוסיף פרופילים ולעדכן את הציבוריים.
אם אתה רוצה עץ פרטי שלך
תצטרך ליצור מחדש או לנתק את עצמך מהעץ הגדול
רק שאינך יכול לעשות זאת בפרופילים המנוהלים גם על ידי אחרים
מקווה שזה מספיק ברור
אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשאול
חג שמח
עליזה שרון
ולהלן מה שענה לה
תשמעי יש לי משפחה ענפה. אני מנהל איתה התכתבות אוהדת ואהובה. לפתע צצה אחת השם אלס שרון שאינני מכיר ובכלל לא מעניין אותי עץ המשפחה שלה. שאת בת דודה רביעית. זו לא טעות כך את כותבת. רביעית נו באמת מה יש פה לדבר. כן ועוד איך יש לך חדירה לא רצויה לפרטיות שלי. מה לעשות את פשוט לא מעניינת אותנו. וכן את נכנסת לרשימות שלך. תעשי לי טובה. יש לך משפחה ענפה. תעשי לך את שלך עץ יפה משלך והכל יבוא על מקומו
מה פה לא ברור. את והקרובים שלך פשוט אומנם לצערי אבל פשוט לא מעניינים אותנו
הבנת את זה סוף סוף? זה פשוט ולכולם זה יהיה מובן. לי יש משפחה עם קרובים משלי. ןתעשי לי טובה. תני נא לי להנות ממשפחתי בלי כל מיני נספחים ובנות דודות מדרגה רביעית. עוד מעט תגיעי למגורשי ספרד שם הייתה לי משפחה ענפה. שלשמחתי הכתה שורשים בבולגריה ועתה אנחנו ברוך השם במדינת ישראל.
זה הכל ואין ליקצה ו של רצון לפגוע בך חלילנ וחס אלא אך להבריו ולשים את הדברים על דיוקם. אבל את מתעקשת שוב ושוב לחזור ולהיות פנ צמודה אלינו ומה לעשות זה ממש לא נעים לי. ובחיי ובאמת שאין כל רצון ךפגוע או חלילה שוב פעם אני מדגיש להעליב. אז אנא עשי טובה ונתנתקי מאיתנו. ותודה רבה על הקשב שלך. שלמנ

פשוט אין לו זכות למנוע ממנה להוסיף פרופילים
והיא נבהלה

הי,
Atzur(חסוי) מופיע מואפר באילן היוחסים בקישור
https://www.geni.com/family-tree/canvas/6000000016008920357
האם יש דרך להפוך אותו לפעיל ?

היי, האם אפשר לאחד את שני אלה:

Noga Ben-Haim

Noga Ben-Haim

תודה,

דור

דור
מיזגתי לך

תודה רבה אליסה

שלום רב,
מקבל התאמות רבות לעץ המשפחה ולצערי לא יודע לעשות את ההקשרים.. האם יש כלי לסדר את העץ מחדש, יחד עם החדשים שנמצאו?

שלום דוד,
לא הצלחתי להבין את השאלה.
האם יש שינויים בעץ שלך?
עשית משהו עם ההתאמות האלה?

שלום, מיזגתי שני פרופילים ואני חושב שזו הייתה טעות:
https://www.geni.com/merge/view?revision_id=79335901150

האם ניתן לבטל את המיזוג?

הפרופיל הנוכחי הוא: Sobel Sobol Sabina Distler

דור
ביטלתי לך את המיזוג

תודה אליסה

שלום שמואל ותודה על נסיונך להבין את הבעיה.
אני מקבל הודעות במייל על כך שהמערכות מצאו בני משפחה ומאחר ואיני מכיר אותם, איני יודע כיצד והיכןלהוסיף אותם.. כמו כן, בעבר כשקיבלתי הודעות כאלו, ניסית להוסיפם ואולי לא בהקשר הנכון. שואל האם יש אפשרות שהמערכת תעשה חיבור נכון מחדש של הישנים יחד עם החדשים שכעת נמצאו קשורים למשפחה.

שלום שמואל ותודה על נסיונך להבין את הבעיה.
אני מקבל הודעות במייל על כך שהמערכות מצאו בני משפחה ומאחר ואיני מכיר אותם, איני יודע כיצד והיכןלהוסיף אותם.. כמו כן, בעבר כשקיבלתי הודעות כאלו, ניסית להוסיפם ואולי לא בהקשר הנכון. שואל האם יש אפשרות שהמערכת תעשה חיבור נכון מחדש של הישנים יחד עם החדשים שכעת נמצאו קשורים למשפחה.

אני אעריך בהסבר. סליחה אם הגברים כבר ידועים לך. אני פשוט רוצה ליישר קו. כדרך כלל, כאשר נמצא הצעת חיבור, ונשלח לך הודעה עם קישור שנראה בסגנון הזה
( כאני מקווה שאתה יכול לראות את הדוגמא כי שני הצדדים ציבוריים):
https://www.geni.com/search/matches?id=5166028665530104917&src=...

אם לוחצים על הקישור הימני בטבלה, רואים השוואה מפורטת יותר שמאפשרת מיזוג (או בקשה למיזוג כאשר אין הרשאות להשלים את המיזוג)
https://www.geni.com/merge/compare/5166028665530104917?return=match...

במקרה ואתה **לא ביצעת**את המיזוג ניתן למצוא אותם בתפריט למעלה תחת
Research --> Merge Center
או בעברית -
מחקר --> מרכז המיזוגים
ושם יש בטבלה "מיזוגים מבוקשים"

https://www.geni.com/list/matches
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
עכשיו שהגענו לנקודה הזו, במידה ואתה חושב שהמיזוג ברשימה נכון או לא נכון, אתה לוחץ על ה"כפתור" הכחול המתאים. קח בחשבון שכמעט תמיד מיזוג אחד, גורר מיזוגים נוספים של בני משפחה המידית והרחוקה יותר. כדי להשלים אותם אתה צריך להיכנס לתצוגת העץ ולהשלים אותם שם. אתה מגיע למקום המתאים בעץ דרך הפרופיל שמיזגת. לפעמים המערכת תציע קישור ישיר לעץ בראש העמוד.

אם אתה למצוא מיזוגים ישנים שכבר עשית (או שעשו אחרים) אתה צריך להיכנס לפרופיל **שלך** ולהסתכל תחת הלשונית של "פעילות" או
Activity
ולחפש את המילה "מיזג"
merged
אני לא יודע עד כמה אחורה בזמן ניתן לראות. נראה לי שזה תלוי ברמת הפעילות שלך. על הפרופיל עצמו, יש היסטוריה **מאד** ארוכה, של שנים. לפעמים יש קישור שמאפשר לבטל מיזוג. או שאתה יכול לשלוח לדיון הזה בקשה לביטול המיזוג, עם קישור לפרופיל והוראות מדויקות על איזה מיזוג לבטל.

זה עונה על השאלה שלך?

יש דברים לא מסודרים בין התוספות יו"ט לנכדו "קונטרס הספיקות"
מישהו יכול לפתור את זה?
האם ג'ני מעסיקה חוקרים שיכולים להחליט במחלוקות מעין אלו?Yaakov Yosef Kahana (Katz) of Turysk
בדיונים על הרב יעקב יוסף כהנא מוצגת הבעיה

שלום רב אוצרים נכבדים!

בן-ציון אבא שאול
זהו הפרופיל של הרב בן ציון אבא שאול, אחד מגדולי התורה המובהקים של הדור הקודם. מוצב בפרופיל קישור לויקיפדיה.
אולי מישהו ירצה לאצור פרופיל זה.

רוב ברכות וכה לחי!

שלום דוד,
אני מנסה למזג את העץ שלו עם משהו קיים. אחר כך אהפוך אותו ב"ה לפרופיל ראשי.

תודה רבה!
ראיתי מיזוגים שלך ואישרתי מה שהיה לאשר.
גמר כתיבה וחתימה טובה!

שלום, אשמח אם תעזרו לי למזג את שני הפרופילים האלה:

Private
Private

Dor Posner הפרופיל השני של אריה רוזנבלום מוגדר פרטי. האם ידוע לך בוודאות שהוא כבר לא

בחיים? כמו שסימנת בפרופיל שאתה יצרת? האם יש תאריך  פטירה? מומלץ לשלוח הודעה 

למנהלי הפרופיל שיעדכנו את הפרופיל ואם לא בחיים שיגדירו אותו ציבורי

public

Rafi Kornfeld (c) ידוע לי שהוא כבר לא בחיים מראיון שערכתי לקרובת משפחה אבל אין לנו תאריך פטירה. שלחתי הודעה, תודה

שלום אוצרים, אבקש עזרה במיזוג הפרופילים
Miryam Tovi
Miryam Tovi

בתודה מראש, רחל

Rachel Hayun מיזגתי את שני הפרופילים אבל הפרופיל בעברית היה לפי הנראה של משתמש ג'ני רשום. הפעילות האחרונה היתה ב 2010
כרגע הפרופיל הממוזג הוא עדיין רשום פרטי ויתכן ואת לא תוכלי להכנס או לשנות אותו

Rafi Kornfeld (c)
תודה רבה.
לא חשוב לי אם לא אוכל לשנות. העיקר שהיא לא תופיע פעמיים בעץ.

שלום, אני תוהה אם עלי להתחבר גם
MyHeritageל
ומה החיבור הזה יתרום לי. בינתיים בעץ הקטן שבניתי שם הם שולחים לי עדכונים מהעץ הגדול שיש לי ב
GENI כבר שנים רבות

שלום טלי
את לא חייבת להתחבר גם למיי הריטג'
אבל גם במיי הריטג' הרישום למשתמש רגיל הוא חינם
אבל כמשתמש רגיל לא תוכלי לקשר בין התוכנות השונות
אם שולחים לך עדכונים סימן שאת כבר רשומה אצלם. אז מה בדיוק השאלה?

השאלה היא איזו תועלת אפיק אם אשלם להם את המנוי, האם אוכל למצוא קשרים משפחתיים נוספים או אחרים?

למשתמש שמשלם יש מן הסתם יותר אפשרויות. זה דומה למה שג׳ני מציעה. ג׳ני היא חברת בת של מיי הריטג׳

שלום,
המשתמשת Private User שינתה את כתובת האי-מייל שלה ואין לה גישה לחשבון מייל בו היא השתמשה לפני כן.

האם יש דרך להחליף לה את כתובת המייל כדי שתוכל לשחזר את הסיסמא?

הכתובת החדשה: zivaori100@gmail.com

תודה

Dor Posner
הפרופיל של זיוה הוא בניהול שלך ועל פניו היא בכלל לא רשומה. זה לא פרופיל של משתמש.
מציע שאתה תשלח לה הזמנה להצטרף

www.geni.com/media/proxy?media_id=6000000185341163934&size=large}}

תיקון :
הפרופיל של זיןה הוא הניהול של
Ady Posner

ועוד 3 אחרים

Private User

Showing 121-150 of 160 posts

Create a free account or login to participate in this discussion