Tehnilised nõuanded

Started by Henn Sarv on Wednesday, December 16, 2009
Problem with this page?

Participants:

Profiles Mentioned:

Related Projects:

Showing 1261-1290 of 2971 posts

Lauri Kreen Kus see info pärit on? Ei blogis ega Facebookis ei leidnud..

Ongi nii või? Jee! :) No lõpuks on hakanud neil aru koju tulema. Jaanus ennustas siis täppi, et tavaliselt sellistele asjadele nagu liiga suur koormus vms järgneb süsteemi muutmine. Seekord siis paremuse poole.

Noh, eks siis tuleb hakata igasugu esivanemate alt puusse isikuid lisama, varem kippus asi üsna mõtetu olema.

Ma mõtlesin ka hiljuti sellise variandi peale, et teed mingi esivanemana konto (või pigem tema õe või venna või lapsena, sest teadaolevatest esivanematest enamus juba sisestatud), lisad 100 isikut ja palud siis kellegi sobivasse kohta ära mestida. Selline asi töötaks üsna hästi väheuuritud harude puhul, aga oleks vist üsna tüütu üksikute lünkade täitmisel. Ja kui keegi hea inimene on selle ühe või kaks profiili ära mestinud (lootuses, et kusagilt rohkem topeltprofiile sisse ei tule, seda peaks siis ka pidevalt jälgima), annan pidulikult oma esivanemana profiilide halduse endale üle või?
Huvitav, kui suure hulga kontode puhul see veel normaalselt hallatav oleks, et ise ka mäletaks? Vaatasin, et 9th great grandfather on mul näiteks 9 tükki, seda suudaks veel meeles pidada, aga kõik liinid nii kaugele ei ulatu.

Private User On olnud kuraatorite arutelus, on nüüd siin: http://help.geni.com/entries/20633086-for-free-users-if-the-tree-is...
ja ajaveebi või avalikku arutellu peaks tulema järgmisena...

Private User ja Arne Pajula tehke oma lähisugulaste või elavate sugulaste kaudu.
Jätke esivanemad rahule. Ei soovita kellelgi ilma erilise põhjuseta esivanemaid ellu äratada. Selliseid Zombie'sid jahivad siin hooldajate spetsprogrammid pidevalt ja halvimal juhul võite ligipääsust nende kaudu sisestatud harudele hoopis ilma jääda...

(eriline põhjus - võõra ja väga kuulsa/tuntud isiku puu sisetamine - uurige näiteks presidente)

Nojah, see tõmbas mu uuestitärganud entusiasmile Geniga edasi tegeleda vee peale. Minu jaoks täiesti vastuvõetamatu variant hakata esinema kellegi lähisugulase variisikuna, eriti kui ta ise Geniga ühinenud pole. Ja nagunii on tavakasutajale ette nähtud ainult 4 põlvkonda, selles ulatuses pole mul mingit huvi toimetada.
Et siis presidendi vanaisa Zombiks hakkamine on vagagi OK, hädapärast võiksin ka oma surnud vanaisa uuesti ellu äratada, see oleks ka aksepteeritav, aga näiteks 5th great grandfather, kellega mul tegelikult mingit emotsionaalset sidet pole, aga kellena annaks juba lubatud 100 isikut sisestada on kuritegu?

Private User - Ma olen rääkinud ka varem. Ei ole vaja mängida esivanemat või onupoega. Kui teil juba oma 100 lisatud siis teete uue e-posti ja teete endale (misiganes nimega) uue Geni konto - sinna lisate 99 uut isikut ja ühe vana puuga korduva - selle viimase lasete mõnel (mõlemas kontos) pererühma võetud PRO-l kokku mestida. Siis teete järgmise konto jne. Jah - 1000 isiku sisestamise jaoks on tõesti vaja 10 erinevat kontot... aga kui pärast kokku mestimist ka uus sisestaja vana ise-endaga kokku mestida ning seeläbi iga kord teine e-mail vabastada peaksite kogu tööga vaid 2 meiliaadressi abil hakkema saama.

Tundub, et see toimib, mul oli vaja lisada 5st põlvest ülespoole, mingit 4 põlve piiri ette ei tulnud. Hiljem on vaja ainult 1-2 isiku asemel vähemalt 5-6 mestida.

Mida tähendab profiili kasti juures roheline märk(see profiil on hiljuti redigeeritud) http://www.geni.com/family-tree/index/6000000015720968000 .Hüppas kohe külge peale sisestamist.

Eks ta seda tähendab.
11:01 sisestatud, 11:03 uuendatud andmeid - hüüdnimi.
Kui valid alt "Eelistused" ja siis "Muudatused" saad määrata perioodi või hoopis keelata.

Ja kui puu vaates alt paremalt samasugusele hallile märgile klikkida, siis kuvatakse viimase muudatused. Siis on seal veel kiri "view all revisions", siis näeb kõiki muudatusi selle isiku puus, kes on keskne isik antud puuvaates.

Tegelikult muutsin peale selle märgi tekkimist. See hüppas kohe külge.
Aga olgu peale, ju ta peab siis olema, midagi katastroofilist ei ole?

Private User nii näidatakse ka viimatilisatuid. Ka nemad on ju muudatused puus.

Kas pole ebaõiglane - selleks et saada PRO-õigusi, käisin välja suure summa, samas aga ei ole mul ikkagi täielikku õigust kirjete kokkupanemisel. Ma ei pääse mestitma isegi lähisugulaste topeltkirjeid, kui ma juhuslikult pole andmete (kaas)haldaja. Ja kui olen mõne kaugema sugulase haldaja, siis kuna pole taotlust tema pererühmaga liitumiseks, siis ikkagi mestida ei saa! Mitmed, et mitte öelda paljud, inimesed on kunagi oma sugupuu sisestanud ja rohkem siin enam ei käi - sest nad on pettunud, geni on nende jaoks ammendunud, ei oska nad enam siin midagi teha või misiganes põhjusel. Samas - mina ei tunne neid ega tea muud viisi temaga kontakteerumiseks. Esitan küll koostööpakkumise, kuid - kui ta on blokeerinud oma meilboksi geni-kirjade laviini, siis ta ei saa minu kutset/pakkumist kätte. Seega on koostöö välistatud. Ning ei saa tema haldusalas midagi teha. Ja ikka paigast ei liigu.
PRO-l peaks olema õigus vähemalt oma lähisugulaste, ka tädid-onud, nende lapsed, kirjed korda teha.
Mis arvate?

@ Agnes Valgiste, ei maksa selle peale küll loota, et Geni oma süsteemi kasutajate soovil muudaks;) Ma arvan ka, et PRO-del on juba küllalt palju õigusi, sh õigus suvalisi avalikke profiile mestida, mis niigi põhjustas pahameeletormi nii tavakasutajate kui ka PRO-de endi seas.
Pigem oleks mõttekas vaadata, kuidas prombleemidest kuidagi teisiti üle ja mööda saaks. Kui keegi on Genis käinud, ju ta siis ikka internetis mujalgi tegutseb: kadunutega võib kontakti otsida ntx Facebooki kaudu. Kui Geni kaudu tulevad kirjad on blokeeritud, siis otsemeili ju ikka saab saata. Küsige abi kuraatoritelt, usun, et kui mitte muud, siis nemad saavad ligi ka meiliaadressidele, et aidata kontakti saada.

Siin ju alles õpetati, kuidas mitteprod nipitades 100 viisi profiile sisestada saaksid. Nii nad siis sisestavad privaatseid profiile, milledele hiljem enam ise ka juurde ei pääse. Tulemuseks ongi, et ei saa ise ega lase ka teistel mestida.

Kuidas on Ameerika äriühing Geni Inc. Eestis esindatud?
Kas on mingi kontor ja palgalised töötajad? On mingi eestikeelne koduleht või abitelefon? Või koosnebki Eesti Geni ainult vabatahtlikest aktivistidest?
Kes pidevalt üksteiselt küsimusi küsivad?
Iga päev liitub Geniga Eestis üha uusi inimesi, kes kõik tahavad teada - kuidas see Geni toimib? Oleks ju normaalne peale Geniga liitumist lugeda ka emakeeles mingit tutvustavat materjali. Ja ega siis küsimusi pole ainult uutel tulijatel, ka pikemalt tegutsejatel on palju vastuseta küsimusi.

See, kes nii rumal on, et hakkab sadade kaupa lisama ja ise pärast neile ka ligi ei saa, selline inimene ei ole see kes Genisse tuleb ja siin ainult korra ringi vaatab ja siis uttu kaob. Selline inimene on rohkem asjast huvitatud kui lihtne, tavaline kasutaja, kes siia eksinud.

Suuremas osas on nende profiilide liitmise jamad tingitud sellest, et asjast pole või ei taheta lõpuni aru saada või neid arusaamu aksepteerida. Kui on üleval teema, et ma hoian silma peal mingil puuosal, et seal jumala pärast midagi ei mestitaks kuigi sugulased klapivad siis kui sinna satubki tulema mõni sugulane siis seda ignoreeritakse julmalt, st. ei mestita, lükatakse taotlused tagasi jne. Kui see sugulane tuleks, tema taotlused oleks vastu võetud veel siis kui tavakasutajal oli võimalus mestida siis oleks olukord absoluutselt teine. Jah, suuri uurijaid ehk ei huvita tänapäev ja elus olevad aga siin ei ole üht ilma teiseta. Seega kõik need üritused oma vihatud või iseteadlikud sugulased mängust välja jätta kannavad nüüd lõpuks vilja. Oleks sellega tegeletud siis kui sugulane tuli lisas oma 5 profiili, liideti suure puuga ära ja läks, oleks olukord juba ammu teine.

Ikka ja jälle kinnitan seda mida ka teised, teadjamad on öelnud, et suure katla ühes osas ei saa keeta paksemat suppi.

Miks oleks vaja hakata kasutajaid kuidagi Geni väliselt taga ajama? Kui on vastu võetud otsus, et mingi etteantud aja jooksul mitteaktiivset kasutamist lõppeb automaatse kasutajakonto sulgemisega.
Puus olevad profiilid antakse automaatselt üle teistele lähimatele aktiivsetele sugulastele siis oleks probleem lahendatud. Siin on aga asi selles, et kes see hull siis tahaks oma küll passiivseid ja tasuta kasutavaid potentsiaalseid kuid siiski kliente uksetaha visata. Seega las inimesed vinguvad karavan liigub ikka sinna kuhu "nemad" tahavad.

Igasugu õigusi saab Geni kasutaja suhtes muuta aga sellega kuidagi hakkama ei saa? Järelikult ei taheta!

Muide, kuraator ei näe isoleeritud puus kasutaja e-posti aadressi!

@ Jaanus Luuse, ma ei teadnudki, et Sinu profiilil on nii pikk ja põhjalik ja hea Geni tutvustus-kasutamisõpetus. Pole selle peale tulnud, et su profiili uurida lihtsalt. See on just täpselt sedasorti info, mida iga uus ja mõnigi vana kasutaja kohe esimese asjana lugema peaks. Ja viide sellele peaks olema Geni avalehel.
Praegu aga ei oska muud paremat teha kui soovitada kõigile: lugege infot Jaanus Luuse profiilil. Vähemalt neile, kes minu infovoogu jälgivad, peaks see sõnum silma hakkama, ma loodan:)

Jah, tõesti on Jaanus Luuse profiilil lühike hea Geni tutvustus-kasutamisõpetus. Aga kas ei peaks näiteks kasutusele võtma seni kasutuseta www.geni.ee või mõne muu lehekülje. Uued liitujad ei oska ju otsida infot Jaanus Luuse profiili alt.

www.geni.ee jaoks ehk ei jätkuks materjali ja iga õpetus, mis on liiga pikk tekitab ka käegalöömist. Selleks ongi loodud Geni arutelud kuskaudu vast kõige mugavam kasutajaid assisteerida ja aidata saavad kõik aktiivsed kasutajad. On olemas ju ka Facebooki "Eestlaste Geni kogukond". Iga liitunud kasutaja ehk ei vaja seda ja seega sisulise info avalehele panek ei ole kõige õigem. Õige on kui on olemas koht kust infot ammutada kui seda vaja läheb. Kui ots lahti tehakse küll siis leitakse see ka lihtsa kasutaja profiililt üles. :))

no aga äkki siis saaks lihtsalt mingid viited panna avalehele, et "juhul kui on küsimusi...." stiilis

Kuidas ei jätku materjali www.geni.ee jaoks? On olemas lehekülg www.mcdonalds.ee , mis materjali nemad pakuvad? Pigem on ilmselt küsimus, kas ameeriklased raatsivad kulutada raha mingi olematu rahvakillu veebilehele.
Ja õpetus ei pea olema ilmtingimata pikk. See võiks olla struktureeritud - et iga hädasolija saaks abi just teda huvitavas küsimuses.

Mart Neilinn
kui need kuradi caulifornicatorid iga poole aasta tagant oma Geni ärimudelit ja iga paari kuu tagant kasutajaliidest jõnksutades ei muudaks, oleks üldkasutatava juhendi kirjutamine ju mõistlik. Kuna nad aga ei viitsi olulistest muudatustest ette isegi iitsatada, on see täielik mõtetus, sest parasjagu selleks ajaks, kui oled peensusteni aru saanud millegi toimimisest siin, lastakse see veega alla ja pead uuesti ujuma õppima. Vale sisuga valmis juhend aga tekitaks täiendava segaduse. Kui see oleks veel mingi avalik laiatarbekaup, tõuseks kohe määratu kisa. Seetõttu on Jaanuse lähenemine ilmselt ainuõige. Tema jagatav info on tema ja ainult tema kontrolli all.

Jaanusel väga asjalik info ja Arne jutt jumala õige! Toetan!

Kõik on õige. Aga...
Geni on teenusepakkuja ja meie ostame Genilt teenust. Miks ei võiks ameeriklased Eestist laekunud raha eest natukenegi Eestile vastu pakkuda.
Miks peavad teenuse ostjad abi otsima üksteise käest küsides ja onu Säm paneb muheledes lihtsalt raha taskusse.
Või siiski on Eestis mingid inimesed Geni palgal ja nad lihtsalt ei viitsi lihtrahvale aktuaalset infot jagada???

Teenusepakkujad pakuvad midagi juurde ainult selleks, et suuremat tulu saada.

No kuulge!

Kui keegi oleks palgal siis oleks tal ka kohustused, mida täita ja mille täitmata jätmise eest saab töötajat sanktsioneerida. See jätab vägisi mulje, et kui nüüd lehte ei ava või onu Sämmilt oma makstud raha lunima ei lähe siis oled rahvavaenlane nr. 1.

Kes keelab, Geni.ee on vaba. Teha võib ju terve oma Geni. Pealegi, kõik ei osta ju teenust! Ja kui ostad siis järelikult oled sellise teenusega rahul ja kui ei meeldi siis enam ei osta ju.

Mart Neilinn - Geni töötajate nimekiri:
http://www.geni.com/corp/the-geni-team/
Rohkem palgalisi töötajaid ei ole.
Firma kontaktandmed: http://investing.businessweek.com/research/stocks/private/snapshot....
http://www.linkedin.com/company/geni.com
Mingit esindust Eestis ja mujal ka väljaspool USA-d pole.
USA/English järel ongi suurim kasutajagrupp eestlased
http://wiki.geni.com/index.php/Nationalities
Geni kõvemad tegijad on vabatahtlikud hooldajad-kuraatorid.
Hetkel on Genis 106 kuraatorit (eestist 4 tk)
Ca 5% Geni avalikest aruteludest on ka juba eestikeelsed.

Showing 1261-1290 of 2971 posts

Create a free account or login to participate in this discussion